İçeriğe geç

İzmir Hurdacı

  İzmir hurdacı firmaları içerisinde lider şirketiyiz. İzmir’in etrafında hurda malzeme ve 2.el eşya değerinde. İzmir merkezde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere kadar profesyonel ekip gönderiyoruz. İzmir hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İzmir hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir.

  Anlık İzmir hurda fiyatlandırmayla alım satım hizmeti veriyoruz. Normalde İzmir hurdacı firmasıyız. Fakat İzmir’in ilçelerinde de de hurda alım hizmeti veriyoruz. İzmir bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

  İzmir hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Demtaş Metal olarak İzmir’de hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacı firmalar içindeyiz.

  İzmir Hurdacısı

  İzmir merkezde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini korumaktayız. İzmir hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. İzmir bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sırf İzmir merkezinde değil, her ilçesinde hurda alım hizmeti veriyoruz. İzmir hurdacı olarak İzmir ilinin tamamında hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her nevi hurda satışı amacıyla iş yerimizi tuşlayabilirsiniz.

  İzmir Hurdacı Numarası

  İzmir yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. İzmir hurdacı telefonu sayfamızın içinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  İzmir Sac Hurdası Alım Satımı

  Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alan firmalar içindeyiz. İzmir’de hurda levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz.

  İzmir Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  İzmir içinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır hurdası alan İzmir hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. İzmir hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacı alanında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızda yayımlanmış olan İzmir soyma bakır hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. İzmir bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  İzmir Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu alırız. İzmir kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz illerdendir. Sayfamızdaki İzmir kurşun hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar gönderimizi okuyabilirsiniz.

  İzmir Hurda Alan Yerler

  Antimon zamak hurda, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı kurşun hurdası, hurda demir, çinko, alüminyum hurdası, bakır, kablo ve sarı satanlara özel fiyatlar uygulamaktayız. İzmir hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. İzmir kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metallerin kıymeti düşüyor. Hurda çelik almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. İzmir geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda çinko alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

  İzmir Çinko Hurda Alanlar

  Buradaki İzmir çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayın. İzmir’de hurda çinko alımı yapıyoruz.

  İzmir Krom Hurdası Alanlar

  Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki İzmir krom tank hurdası fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda fiyatı paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz.

  Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

  İzmir Sarı Hurda Alımı

  Bu nedenle İzmir sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki İzmir pirinç sarı ton fiyatı güncellenmiştir. Pirinç sarı hurda alanlar hakkında yazılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz. İzmir hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

  Hurda satanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan bir hurda yoktur. İzmir’in tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

  Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımında lider konumdadır.

  Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. İzmir’in tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Sayfamızdaki İzmir alüminyum hurda ton fiyatını talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. alüminyum hurda alanlar konulu metne göz atabilirsiniz İzmir alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz.

  Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz.

  Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler.

  Demir Hurda Alanlar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı demir hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayınlanan İzmir’deki hurda demir kg fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yollamaktayız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfamızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir.

  İzmir etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız İzmir’deki her yerde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, pencere demiri, demir trabzan için nakit ödeme yapıyoruz.

  İzmir Hurda Kablo Alımı

  Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla arayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan İzmir hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı yaparken ederinin üzerinde öneriyoruz. Müşterilerde kolayca satılan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz.

  İzmir hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır oranı sebebi ile hurdacı firmalar için önemlidir. Yerinden hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız.

  İzmirde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında tecrübeliyiz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki İzmir fare yemez kablo ton fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi arayın. Bloğumuzda bir süre önceden paylaşılmış kablo hurdası alanlar metne göz atın.

  Genelde yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. İzmir’de kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

  Hurda Plastik Alımı

  İzmir’in tümünden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir.

  Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İzmir plastik hurda alanlar içinden öne çıkan İzmir hurdacı firmasıyız. Burada paylaşılan İzmir hurda naylon fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. En yüksek fiyata pet şişe hurdası, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik almaktayız.

  Kağıt Hurdası Alımı

  İzmir hurda karton aldığımız yerler arasında yer alıyor. Buradaki İzmir hurda kağıt ve karton kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alanlar arasındayız. İzmir kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal verdiği hizmetler ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli ton fiyatı sorabilirsiniz. Ege Bölgesi’nde 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile sizlere daha fazla miktarda kazanç elde etme imkanı veriyoruz.

  İzmir’de Hurda Akü Alanlar

  Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor.

  Akü hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz ve benzeri firma içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılır. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir.

  İzmir Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Aynı fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her cinsten hurdayı değerinde satın alıyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm güvenlik önlemleri İzmir kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  İzmir Fabrika Sökümü ve Makine Kesimi

  Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini aldık. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak fabrika binasının detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması doğru olur. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider olduk. İzmir fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

  İzmir hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar İzmir Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen moloz döküm alanlarına taşınır. Yıkımda anlaşmamıza göre yıkım molozunun taşıma işi güvenle yapılır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile batan nalburlardan satın aldığımız İzmir bölgesinde yıkılan apartman binalarından kenara ayrılan sıfır gibi 2.el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, boya tabancası, alçı makinesi, harç mikseri 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood alıyoruz.

  2.El Lokanta Malzemeleri Alımı

  Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vs kafe restaurant tipi otel ve mutfak aletini incelemek amacıyla sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz.

  İzmir Kumaş Hurdası Alanlar

  Buradaki İzmir hurda kumaş kg fiyatını arzu edene saat başı yolluyoruz. Defolu ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bizi hemen aramalısınız. İzmir etrafında hurda jesica, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. İzmir kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Kumaş fire hurdası alıyoruz. Tonajlı mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alım satımı yapıyoruz.

  İzmir Hurda Cam Alımı

  İzmir çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Günümüzde renkli kola şişesi, kırık oto camları vs. cam hurdalar bulunuyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları geçirmeyen inorganik sert malzemelerdir.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket edilmelidir. İzmir ile İzmir nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu bölgede nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz.

  İzmir Hurdacılar Sitesi

  Müşterilerimize şimdiden daha yaşanır bir İzmir yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. İzmir hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı dükkanımızla atık hurda geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sırf bu türlü atıkların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. İzmir OSB hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

  İzmir Hurda Raf Alan Yerler

  Sayfamızda paylaşılmış olan İzmir çıkma raf ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Hurda raf alanlar yazısına bir göz atabilirsiniz. Hurda raf İzmir fiyatı talep etmek amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle kapatılan pastaneler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satıyoruz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İzmirde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası İzmir bölgesinde en çok satılan hurdalar içindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  En Yakın İzmir Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacılık olarak İzmir genelinde hurda almaktayız. İzmir hurdacı firması bünyesindeki ekiplerimiz ile konumdan her türde hurda eşya almaya devam ediyoruz. İzmir en yakın hurdacı deposu servisiyle her cins hurda metal almak amacı ile yerinize geliyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer İzmir bölgesinde servisler vermekten onur duyuyoruz.

  7/24 Hizmet Veren İzmir Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren İzmir hurdacı olarak zaman farketmeksizin hurda alıyoruz. Bildiğiniz gibi 32 senedir geri dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Bu sürenin verdiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alanlar

  Hurda jeneratör alanlar arasındayız. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Her türlü az kullanılmış ikinci el jeneratör satışı için arayabilirsiniz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamıza ait cep numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Az kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki yemek takımlarını istediğiniz yere gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alım satımı konulu paylaşıma ulaşınız Makul fiyatlarla sıfır, 2. el salon takımları alabilirsiniz. Sahibinden satılık öğrenci masası, büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı satın almak amacı ile telefonlarımızı arayın.

  İzmir Hurda Fiyatları

  Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında borsasından daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. İzmir hurdacı hurdacılık işlerinde uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında her an değişmektedir. Bloğumuzda bulunan güncel hurda kablo fiyatları metne bir göz atın En güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

  İzmir Hurda Araba Alan Yerler

  Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. İzmir hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra İzmir yakınlarında hurda araç alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda vagon, hurda motor . Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.