İçeriğe geç

Kalecik Hurdacı Hurda Alımı

  Kalecik meydanında çevresinde hurdacı firmalar arasındayız. Şu an Ankara Kalecik hurdacı firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Ankara Kalecik merkezinde de hizmetler veriyoruz. Ankara Kalecik hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Kalecik meydanda yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile araç gönderiyoruz. Kalecik hurdacı firmaları içinde lideriz.

  Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi almaktayız. Kalecik merkezinde kullanılmış eşya ve hurda malzemeler alımı yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Ankara Kalecik meydanının her sokağında hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Her türlü hurda satışı amacıyla bizi arayabilirsiniz. Anlık Ankara Kalecik hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Ankara hurdacı olarak Kalecik bölgesinde hizmet ediyoruz. Ankara hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmet sunmaya devam etmektedir.

  Kalecik Hurdacı Firmalar

  Kalecik meydanında faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş madenleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız. Kalecik hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ankara Kalecik içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Ankara ilinin tatlı ilçesi Kalecik öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ankara Kalecik ilçesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kalecik hurdacısı olarak Ankara ilçelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin yüklenmesi için adresinize en yakın hurda alım çalışanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı tuşlamalısınız.

  Kalecik Hurdacı Telefon Numarası

  Ankara Kalecik hurdacılık hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içinde yer alıyor. Bu neden ile hurda fiyat listesi öğrenmek için çağrı merkezimizi aramalısınız. Ankara Kalecik hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre harcamadan telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

  Kalecik Hurda Krom Alım Satımı

  Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki Ankara Kalecik hurda krom ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

  Kalecik Hurda Alımı

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Kalecik hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Kalecik yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu sebep ile hurdanın değerinin düşmesine neden olur.

  Ankara Kalecik ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür hurda paslanmaz alımı gerçekleştiriyor. Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içerisindeyiz. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurdası, bakır hurdası, toplama demir, kablo hurdası, hurda çinko, çatı minare kurşunu alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Kalecik hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Kalecik Alüminyum Hurda Alımı

  Ankara Kalecik hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Sitemizdeki Kalecik alüminyum ton fiyatları az önce güncellenmiştir. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacıyız. Kalecik bölgesinde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımı müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz.

  Kalecik Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Aslına bakarsanız sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Kalecik ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

  Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Bu neden ile Kalecik sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır.

  Burada yer almakta olan Kalecik pirinç sarı kg fiyatını abonelerimize saat başı ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar başlıklı içeriği ziyaret edin. Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır. Kalecik hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor.

  Kalecik Kablo Hurda Alımı

  Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Ankara Kalecik fare yemez kablo ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak gönderiyoruz. Ankara Kalecik hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kalecik hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alıyoruz. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Üstelik çok damarlı kablo hurdaları alımı için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Satıcılarda bolca edinilebilen 50% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alımında değerinin üzerinde fiyatları öneriyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı nedeni ile hurdacılar için önemlidir. Her yerden hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız.

  Daha kesin sitemizdeki hurda kablo metine göz gezdirebilirsiniz. Ankara Kalecik ilçesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satarak para kazanmayı isteyenler bizi arayabilir.

  Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kalecik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Kalecik ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kalecik hurda çinko levha fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler paylaşımını incelerseniz muhteşem olacaktır. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Kalecik Bakır Hurda Alımı

  Kalecik içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Kalecik hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır.

  Sitemizdeki Kalecik soyma bakır hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Ankara Kalecik hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır hurdası alan Kalecik hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Kalecik Demir Hurdası Alımı

  Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Kalecik 1.sınıf hurda demir kg fiyatı günceldir. Güncel anlık demir hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle Kalecik hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alanlar konusunun linkine tıklayın. Kalecik ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demtaş Metal Kalecik bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı yazısına bir göz atın.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Metal kurşun en eski madendir. Dünyada cevher şeklinde bulunan kurşun mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan hurdacı firma linkine tıklayınız. Kalecik kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz yerler içerisindedir. Buradaki Kalecik hurda kurşun ton fiyatı anlık güncelleniyor.

  Sac Hurda Alanlar

  Sac hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Kalecik çevresinde sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunuyor.

  Kalecik Jeneratör Hurda Alan Yerler

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör satışı için arayınız. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alırken iyi fiyatı biz veriyoruz.

  En Yakın Kalecik Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Kalecik ilçesinde her nevi hurda eşya satımı işi yapmaktayız. Dolayısı ile sizlere en yakın hurda alanlar Kalecik çevresinde hizmet ediyoruz. Kalecik en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurda metal tartımı yapmak amacıyla adresinize geliyoruz. Kalecik hurdacıları arasında içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinizden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

  Kalecik Hurda Kağıt Alımı

  Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile müşterilerimize daha çok oranda kazanma şansı sunuyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz. Kalecik karton hurdası alım satımı yaptığımız yerler içinde yer alır. Buradaki Kalecik hurda kağıt ton fiyatları güncellenmiştir Ankara Kalecik kağıt hurda alan firmalar içindeki işletmemiz sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

  İkinci El Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Burada yayınlanan Ankara Kalecik 2.el raf ton fiyatlarını dileyene bedelsiz gönderilmektedir. Hurda raf alan yerler sayfamızı incelemelisiniz. Hurda raf Kalecik fiyatı öğrenmek için dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen mağazalardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir 2. el market rafları satıyoruz.

  Kalecik Hurda Cam Alımı

  Cam saydam ya da yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıdaki su muhafaza eden inorganik katı malzemeye verilen isimdir. Çağımızda şeffaf ve renkli sökülmüş araç camı, gazoz ve soda şişesi ve benzeri hurda cam çeşitleri oldukça fazla satılıyor. Kalecik etrafında hurda cam alan firmalar arasındayız.

  Kalecik Plastik Hurda Alımı

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara şehri Kalecik bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Kalecik plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Ankara Kalecik naylon hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı gönderiyoruz

  Kalecik Güncel Hurda Fiyatları

  Kalecik hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Anlık fiyat listesine ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken diğer hurdacılardan yüksek fiyatlara alımlar uyguluyoruz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Pek tabi size hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Kalecik hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerden fırsat buldukça Kalecik yakınlarında hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda vagon, ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası satmak için arayabilirsiniz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Kalecik Hurdacı Firması

  Sizlerin verdiği tecrübeyle makine sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Kalecik hurdacı firması olarak haftanın yedi günü açığız. Okuduğunuz gibi iki bin birden bugüne geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz.

  Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alanlar

  Temiz tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Temiz durumda tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Endüstriyel restoran malzemeleri alıyoruz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi ocaklar, paslanmaz dinlendirici, dilendirici küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için sizi işyerimize davet ediyoruz.

  Kalecik Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Hurda parça kumaş alıyoruz. Toptan hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Kalecik bölgesinin tümünde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında yolladığınız yere gelmekteyiz. Toptan hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için bizi şimdi arayın. Sitemizde yayımlanan Kalecik kumaş hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara her gün ulaştırıyoruz. Ankara Kalecik kiloyla tartıp kumaş hurdası alan yerler içinde en yüksek fiyatı vermekteyiz.

  Kalecik Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kalecik kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin yenilenerek imar edilmesi için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. her türden hurdaları piyasa fiyatına almaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu üzere hurdalar karşılığında binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen güvenlik önlemleri

  Kalecik Akü Hurda Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda fiyatı bölümünün linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile Demtaş Metal benzeri işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler sulu ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır.

  Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Atıl aküler içindeki kurşun içeren suyu sebebiyle oldukça değerlidir.

  Kalecik Fabrika Bozumu

  Kalecik fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Fabrika sökerken yıkılacak binanın incelikle incelenmesi gerekiyor.

  Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Kalecik 2.El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan satın almış olduğumuz Kalecik çevresinde yıkılan elbiseci binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Büyük projelerde alçı karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Kalecik Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Dolayısıyla hurda nikel toplanırken oldukça özenli hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirli olabilir. Bu bölgede %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Ankara Kalecik nikel hurdası alıyoruz.

  Kalecik Hurda Beyaz Eşya

  Temiz kullanılmış ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları bulunur. İyi durumda 2.el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Kalecik içerisinde titiz şekilde kullanılmış olan, 2. el salon takımları satabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar konulu makalemizi okuyunuz

  Hurda Klima Alımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Kalecik bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içerisindedir. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Kalecik ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

  Kalecik Moloz Nakliyesi

  Kalecik hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Kalecik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımda anlaşmaya göre molozun taşınması titiz bir biçimde yapılır.

  Kalecik Hurdacılar Sitesi

  Kalecik hurdacılar sitesi içindeki depomuzla hizmet ediyoruz. Daha iyi bir şehir için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Kalecik yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz.