İçeriğe geç

Kandıra Hurdacı Firma

  Kandıra merkezi yakınlarında geri dönüşümcüleri arasındayız. Kandıra meydanında olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere gelmekteyiz. DEMTAŞ metal olarak Kandıra şehir merkezinin tamamında hizmetimize devam ediyoruz.

  Aslında Kandıra hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Kandıra merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kandıra merkezi etrafında hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları alım satımı için eşyanın tutarını peşin ödüyoruz. Kandıra merkez hurdacı firma olarak her türde hurda malzeme alım hizmeti veriyoruz. Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kocaeli hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Kocaeli Kandıra hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz.

  Hurdacı olarak her tür hurda eşyanızı almaktayız. Kocaeli geri dönüşüm tesisleri arasındaki DEMTAŞ metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Kandıra hurdacı firmaları içinde lideriz.

  Kocaeli Kandıra Hurdacısı

  Kandıra merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek sizin ve bizim geleceğine fayda sağlamaktayız. Kandıra hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Kandıra bölgesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Kocaeli ilinin gözde ilçesi Kandıra sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Kocaeli Kandıra ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Kandıra hurdacı firması olarak Kocaeli genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda eşya için en yakın hurda nakliye personellerimizi göndermekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı amacıyla telefonlarımızı kaydedebilirsiniz.

  Kandıra Hurdacı Telefon Numarası

  Kocaeli Kandıra hurdacılık her tür hurda alım satımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Kocaeli Kandıra hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları öğrenmek amacı ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

  Hurda Sac Alımı

  Hali hazırda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alıyoruz. Depo çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Kandıra bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edebilirsiniz.

  Kandıra Bakır Hurdası Alanlar

  Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda kızıl talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kandıra bakır hurdası fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Kandıra genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Kandıra hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Kandıra hurda bakır ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Kocaeli Kandıra bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Kandıra Hurda Kurşun Alımı

  Kandıra hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Kandıra kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler hurda kurşun konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu için yüksek fiyatlar veriyoruz.

  Kandıra Hurda Alım Satımı

  Kandıra kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çelik almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurda, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, çinko, sarı hurda ve alüminyum hurdası alırken piyasadan yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Kandıra hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Kocaeli Kandıra ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ metal her tür hurda kağıt alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

  Çinko Hurda Alan Hurdacılar

  Kandıra ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Kocaeli Kandıra hurda çinko fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için aşağıdaki numaralarımıza iletişim kurabilirsiniz.

  Kandıra Krom Hurda Alan En Yakın Yerler

  Sert yapısıyla zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası ton fiyatı paylaşımını incelerseniz mükemmel olur. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızda yer almakta olan Kandıra krom tank hurdası ton fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Kandıra Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Kocaeli Kandıra hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu nedenle Kandıra sarı hurdası alan hurdacılar içindeyiz. DEMTAŞ metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Herkesin bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor.

  Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurdası adında bir hurda yoktur. Sitemizdeki Kandıra hurda sarı fiyat listesini uygulamamızı kullananlara günlük yollanmaktadır. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Kandıra ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kandıra Hurda Alüminyum Alanlar

  Her türden alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak alıyoruz. Bu sayfadaki Kandıra alüminyum hurdası fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür alüminyum hurda alınır. Kandıra bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Kocaeli Kandıra alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Kandıra ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı yazımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümünü ziyaret etmek iyi gelecektir.

  Sizinde bildiği gibi her cins demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda bulunan madenler içindedir. Buradaki Kocaeli Kandıra demir kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. DEMTAŞ metal Kandıra ilçesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

  Kandıra Hurda Kablo Alanlar

  Kesin bilgi edinmek için hurda kablo alanlar makaleye göz atın. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar şimdi arayın.

  Genel olarak yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de alüminyum hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  İçinde bulunan tellerin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yayımlanan Kandıra hurda bakır kablo kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar için en iyi fiyatları gönderiyoruz. Kandıra ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Kandıra hurdacı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeniyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

  Çünkü DEMTAŞ metal ismiyle sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından daha yüksek teklifler sunuyoruz. Kandıra hurdacısı DEMTAŞ metal firmamız her türlü antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Kapıdan tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Etrafta çoğunlukla edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kandıra hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz. .

  Plastik Hurda Alımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Kandıra hurda plastik alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan Kandıra hurda deposuyuz. Burada yayınlanan Kandıra naylon hurdası fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri çeşitleri vardır.

  Kocaeli ve Kandıra bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  Kandıra Hurda Karton Alımı

  Piyasanın üstünde ton fiyatıyla hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak alıyoruz. Kandıra kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal ile çalışarak hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt ton fiyatı sorabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası almak için yerinize geliyoruz. Burada yayımlanan Kandıra hurda karton kağıt fiyatları anlık güncellenmektedir İlçede kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik ile satıcılara daha fazla kâr etme şansı veriyoruz.

  Kandıra Akü Hurda Alanlar

  Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Biraz müddet sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile kullanılmaktadır. Akü hurdası fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bu neden ile şirketimiz ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Akü içindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir.

  Kandıra Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Kandıra kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış evlerin istenildiği bir biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi her türlü hurdanızı satın alıyoruz.

  Kandıra Fabrika Sökümü

  Kandıra Kocaeli fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı olduk. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika bozumu ihalesini aldık. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir.

  2.El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda inşaat vinci, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılmış elbiseci binalarından çıkma hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alan hurdacılar içerisindeyiz. Birde kapatılan fabrikalardan satın almış olduğumuz

  2.el Restaurant Ekipmanları Alanlar

  Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü meykap, krom paslanmaz salata reyonları, bakır davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom küvet, aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Temiz tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizi arayabilirsiniz.

  Kandıra Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

  Tonajlı kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için bizi şimdi arayabilirsiniz. Kocaeli Kandıra kiloyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Sayfamızda yayınlanan Kandıra hurda kumaş ton fiyatları güncellendi. Kocaeli Kandıra bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz.

  Parti malı penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Kocaeli Kandıra ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

  Cam Hurdası Alanlar

  Özellikle şeffaf süt şişesi, oto camı şeklinde cam hurda türleri bulunabilmektedir. Cam yarısaydam ya da saydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddedir. Kandıra ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar arasındayız.

  Kandıra Nikel Hurdası Alan Firma

  Bu ilçede %99 şablon nikel – %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. Kandıra hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Dolayısı ile hurda nikel taşınırken elimizden geldiğince özenli hareket etmeliyiz.

  Kandıra Hurdacı Sitesi

  Kandıra yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Kandıra hurdacılar sitesi birinci blok içerisinde bulunan hurda alım tesisimizin vasıtası ile geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Yarınlara her hali ile temiz bir Kocaeli Kandıra oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bu çeşit malzemelerinizin alımını yapıyor değiliz.

  Kandıra 2.el Raf Hurdası

  Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle iflas eden fabrikalardan satın aldığımız hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Kandıra 2.el market rafı ton fiyatları günceldir. Hurda raf alan yerler paylaşımımıza bakmak istersiniz. Kandıra 2.el hurda raf alım satımı sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Kandıra Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima Kandıra ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kandıra ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

  Kandıra Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Kandıra Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alanlara boşaltılır. Kandıra hurdacı DEMTAŞ metal tarafından alınan tüm hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılır.

  En Yakın Kandıra Hurdacı Firma

  En yakın Kandıra hurdacı firması olarak her nevi hurda metal ticareti yapmak için deponuza geliyoruz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurda alanlar Kandıra etrafında hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Kandıra hurdacısı arasındaki personelimiz ile arzuladığınız yerden her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. DEMTAŞ metal hurda alım firması olarak Kandıra genelinde hurda alımı işi yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Kandıra Hurdacı Firması

  Sektörün bahşettiği deneyimlerler güncellenen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan dört yıllarından bugüne geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Kandıra hurdacı firması olarak günün her saatinde sektörde çalışıyoruz.

  Kandıra Jeneratör Hurda Alımı

  Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatı sunuyoruz.

  Kandıra Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını konumunuzdan almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için piyasanın üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan makaleyi ziyaret ediniz Kullanılmış büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası satın almak amacı ile çağrı merkezimizi telefonlarımızı arayabilirsiniz. İyi durumda 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak maksadı ile firmamıza ait hatları tuşlayabilirsiniz. Kandıra bölgesinde yeni gibi ve 2.el ev mobilyaları satıyoruz.

  Anlık Kandıra Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda ticareti yaparken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Hurda fiyatları başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz Kandıra hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında günlük değişmektedir. Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz.

  Kandıra Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Kandıra etrafında hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda otomobil, yük vagonu, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor .