İçeriğe geç

Karacabey Hurdacı Telefon Numarası

  Karacabey hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi alıyoruz Demtaş Metal adıyla Karacabey merkeze yakın yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Anlık Bursa Karacabey hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Bursa Karacabey merkezindeki Karacabey hurdacı firması olarak Karacabey merkezi etrafında hizmet ediyoruz. Bursa hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Karacabey bölgesinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

  Karacabey etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bursa hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Normalde Bursa Karacabey firmasıyız. Ancak Karacabey merkezinde de hizmetler veriyoruz. Karacabey merkezinin çevresinde hurda malzemeler ve ikinci el eşya alıyoruz

  Bursa Karacabey Hurdacı Firmalar

  Karacabey hurdacı olarak Bursa genelinde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda eşya için çevrenizdeki hurda nakil ekibimizi göndermekteyiz. Karacabey meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Karacabey hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Karacabey merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Bursa ilinin en yaşanılası ilçesi Karacabey ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Karacabey ilçesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Karacabey Hurdacı Telefonu

  Karacabey hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Bursa Karacabey hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Bu sebep ile hurda satmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

  Karacabey Demir Hurdası Alanlar

  Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alırız. Demir hurdası, Karacabey ilçesinde bol miktarda alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Karacabey toplama demir hurdası fiyat listesi günceldir.

  Karacabey çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın.

  Güncel demir hurda kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile bize ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firma makalemize göz atmalısınız. Karacabey ilçesinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Karacabey Hurda Alanlar

  Bursa Karacabey geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda demir alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar arasındayız.

  Zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kârlı ticaret yaparak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Karacabey yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Elinizdeki hurda malzemeleri hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metalin piyasadaki değeri düşüyor. Yüksek tonajlı kurşun, toplama demir, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurda ve hurda sarı aldığımızda yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Karacabey hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Bursa Karacabey hurda çinko kg fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollamaktayız. Hurda çinko alanlar hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bursa, Karacabey ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

  Karacabey Hurda Bakır Alımı

  Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Karacabey bakır hurdası fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayın. Sitemizdeki Karacabey yanık bakır hurdası kg fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Bursa Karacabey bakır hurda alan yerler içindeyiz. Karacabey bölgesinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır alanlar konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Karacabey hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadına varın.

  Karacabey Sarı Hurda Alımı

  Doğruyu söylemek gerekir ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Bu nedenle Karacabey sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Sitemizdeki Bursa Karacabey hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler makaleye bir göz atın. Demtaş Metal bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alımı yapıyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Sizinde bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar halk ağzıyla renginden dolayı sarı hurda denilmektedir.

  Karacabey hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Karacabey bölgesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Karacabey Hurda Sac Alanlar

  Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Karacabey çevresinin tamamında hurda sac onduline, sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunuyor.

  Karacabey Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Kurşun cevheri gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar bölümümüzü geziniz. Bursa Karacabey kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Buradaki Karacabey hurda kurşun fiyat listesi dün güncellendi. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
  , Cami sökümü hurda kurşun alırız. Kurşun metali kullanılan eski madendir.

  Karacabey Hurda Kablo Alanlar

  Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Karacabey ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Karacabey hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Etrafta çoğunlukla toplanlanan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alırken değerini nakit ödüyoruz. Karacabey bölgesinin her yerinden %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında tecrübeye sahibiz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Hurda kablo hakkındaki konuya bir göz atın. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Karacabey hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

  Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo borsası yüksek fiyatlar sunuyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Karacabey hurda bakır kablo ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Lakin enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en iyi fiyat teklifini sunuyoruz.

  Krom Hurda Alanlar

  Çok sert olduğu için zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

  Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımızı ziyaret ediniz. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Bursa Karacabey krom ton fiyatını isteyene güncel olarak yolluyoruz.

  Karacabey Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Karacabey ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Buradaki Karacabey alüminyum fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda alüminyum hakkında yazılmış yazıyı inceleyebilirsiniz Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz.

  Bursa Karacabey alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Güvenli bir şekilde alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

  Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

  Karacabey İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış yurt binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi ikinci el portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  7/24 Açık Karacabey Hurdacı Firması

  Geçen senelerin sağladığı kurumsallık vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Karacabey hurdacı iş yerimiz yardımıyla zaman farketmeden iş yerimizdeyiz. Nerdeyse otuz yedi senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

  Karacabey Hurda Araç Alan Firma

  Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Karacabey hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Fırsat oldukça Karacabey bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan parçalanmış araç hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri
  , motor hurdası alıyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

  Karton Hurda Alımı

  Karacabey karton hurda aldığımız alanlar arasında yer almaktadır. Bu sitede paylaşılmış olan Karacabey hurda kağıt, karton kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla kazanma olanağı iletiyoruz. Karacabey hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatı talep edebilirsiniz.

  Güncel Karacabey Hurda Fiyatları

  Güncel fiyat listesine erişmek sebebiyle bizi arayın. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında öteki Karacabey hurdacı firmalarından yüksek fiyatlar öneriyoruz. Karacabey hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında saat başı değişiyor.

  Karacabey Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurda zehirleyebilir. Bursa ve Karacabey nikel hurda alımı yapıyoruz. Bursa Karacabey genelinde %95 – %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot hurda nikel alımında piyasasından fazla ton fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında çok hassasiyet ile davranılmalıdır.

  Cam Hurda Alımı

  Genellikle şeffaf ve renkli araç camı, içecek şişesi vb. hurda cam bulunuyor. Karacabey çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli araç camı, içecek şişesi vb. hurda cam bulunuyor.

  İkinci El Ev Eşyası

  Makul fiyata sıfır ve ikinci el mobilya satıyoruz. Temiz çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları mevcuttur. Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait telefon numarasınıarayabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinden almaktayız. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konulu sayfamızı okuyabilirsiniz

  2.el jeneratör Alım Satımı

  Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız için iyi fiyatı sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz.

  Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Kullanımdan sonra atıl hale düşen bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü alımı sayfamızı gezmek iyi gelir. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri şirket içinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır.

  Karacabey 2.el Lokanta Ekipmanları Alanlar

  Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel kuzine, krom dinlendirici, davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, endüstriyel aspiratör vb lokanta tipi otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı alıp satmaktayız. İkinci el tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

  Spot penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında peşin para ödeme yapılır. Sayfamızdaki Bursa Karacabey kumaş hurdası kilo fiyatını dileyenlere bedelsiz yollamaktayız.

  Bursa Karacabey kilo ile kumaş hurda alan firmalar içinde en doğru fiyatı veriyoruz. Karacabey bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz.

  Bursa Karacabey bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize geliriz. Yüksek tonajlı kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak amacıyla telefonlarımızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Bursa ve Karacabey bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Karacabey plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan firmayız. Bu sayfadaki Karacabey plastik fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlarla paylaşmaktayız

  Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En avantajlı fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

  Karacabey Bina Yıkımı

  Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Karacabey kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş evlerin gerektiği şekilde inşaatının yapılması için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vs. her cinste hurdaları ücreti karşılığında satın alıyoruz.

  Karacabey Hurdacılar Sitesi

  Karacabey hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki hurda alım dükkânımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Bursa Karacabey yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu atıkların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Karacabey sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Karacabey Fabrika Bozumu

  Güvenli bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Karacabey fabrika sökümü işi gerekli alet edavata sahip olmanın deneyimine sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider bir konumdayız. Hurdacıların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik. Fabrika sökümünden önce yıkılacak iş yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekir.

  Karacabey 2.el Hurda Raf

  Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Buradaki Bursa Karacabey ikinci el market rafı kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Hurda raf fiyatları bölümümüzü okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Hurda raf Karacabey almak sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan butikler tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, ürün reyonları, mağaza rafları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el market rafları satıcıları içerisindeyiz.

  Hurda Klima Alımı

  Karacabey bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Karacabey ilçesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alanlar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  Karacabey Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımda anlasmamıza göre bina molozunun taşınması itina ile yapılmaktadır. Karacabey hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her cins hurda metallerin tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Karacabey Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

  En Yakın Karacabey Hurdacı

  Demtaş Metal firmamızla Karacabey ilçesinin etrafında hurda malzeme almaktayız. Karacabey en yakın hurdacı firma servisiyle her çeşit hurda alıp satarken dilediğiniz yere gelmekteyiz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alanlar Karacabey genelinde servisler ediyoruz. Karacabey hurdacı sitesi içindeki personelimiz ile adresinizden her türde hurda atık alım hizmetimiz var.