İçeriğe geç

Karamürsel Hurdacı Firması

  Şu anda Karamürsel hurdacı firmasıyız. Elbette ki Karamürsel merkezinde de hizmetler veriyoruz. Karamürsel merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyaları alımı için nakit ödemeler yapıyoruz. Karamürsel merkezi etrafında hurdacısıyız. Karamürsel hurdacı firması olarak Karamürsel merkezi caddelerinde her türden hurda alımı yapmaktayız.

  Kocaeli Karamürsel hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Kocaeli hurdacıları içerisindeki DEMTAŞ metal hizmetinizdedir. Karamürsel etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Karamürsel ilçesinin her sokağına geliriz.

  Anlık Kocaeli Karamürsel hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. DEMTAŞ metal firmamızla Kocaeli Karamürsel merkezinde hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı hurda alımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kocaeli hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Karamürsel hurdacı firması olarak hurda eşya nakit almaktayız.

  Karamürsel Hurdacıları

  Karamürsel hurdacı firması olarak Kocaeli ilinin tamamında her tür hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınız için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her çeşit hurda atık satmak amacı ile firmamızı çaldırabilirsiniz. Karamürsel merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri eriterek insanlarımızın yararı için çalışıyoruz. Karamürsel hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Karamürsel merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Kocaeli merkezinin eşsiz ilçesi Karamürsel 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Karamürsel ilçesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Karamürsel Hurdacı Numarası

  Karamürsel hurdacı numarası sitemizin altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boş yere süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Kocaeli Karamürsel yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı talep etmek amacı ile telefonumuzu aramalısınız.

  Krom Hurdası Alımı

  Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Kocaeli Karamürsel hurda krom ton fiyatlarını arzu edene her gün gönderilmektedir. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderimizi okuyunuz. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Karamürsel Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Karamürsel ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. DEMTAŞ metal hurdacılık bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

  Dolayısıyla Karamürsel sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Karamürsel hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Bu sayfadaki Kocaeli Karamürsel pirinç sarı kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz yollamaktayız. Detaylı sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır.

  Karamürsel Kurşun Hurdası Alanlar

  Karamürsel kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Kocaeli Karamürsel kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alımı gönderisine bir göz atın. Metal kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

  Karamürsel Kablo Hurdası Alımı

  Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Karamürsel hurda bakır kablo kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda kablo alan hurdacı içerikli metni ziyaret edin. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

  Kocaeli Karamürsel ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karamürsel hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içindeki bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Bir de alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

  Satıcılarda kolayca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Kocaeli Karamürsel hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Karamürsel hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır.

  Karamürsel Çinko Hurda Alan Firma

  Karamürsel çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan Kocaeli Karamürsel çinko hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alım satımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Karamürsel Bakır Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Karamürsel soyma bakır hurdası fiyatlarını dileyene güncel olarak yollamaktayız. Kocaeli Karamürsel bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Hurda bakır alanlar bölümünde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Karamürsel hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Karamürsel içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Karamürsel hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayınız.

  Karamürsel Demir Hurdası Alımı

  Demir, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Karamürsel inşaat demiri kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Karamürsel etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi talep etmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı yazısına bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Karamürsel şehrinin tamamında hurda demir alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimize bakmak istemelisiniz.

  Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapanlar içindeyiz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Karamürsel bölgesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

  Karamürsel Hurda Alan Firmalar

  Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun hurdası, kablo hurdası, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum hurda alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Karamürsel hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Karamürsel kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymetleri düşebilir.

  Kocaeli Karamürsel hurdacı firma olan DEMTAŞ metal her tür hurda alım satımı yapıyor. Hurda atık almak için evinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Karamürsel Alüminyum Hurda Alanlar

  Karamürsel ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Bize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

  Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Kocaeli Karamürsel alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava almaktayız.

  Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Buradaki Kocaeli Karamürsel hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı içerikli yazıyı okuyun

  Karamürsel 2.el Raf Satanlar

  Genelde ekipmanını yenileyen butiklerden satın aldığımız teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satıyoruz. Sayfamızdaki Karamürsel ikinci el market rafı fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda raf ton fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için sayfasının linkine tıklayın. Hurda raf Karamürsel satışı yapmak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir.

  7/24 Hurda Alan Karamürsel Hurdacı Firması

  Sektörün kazandırdığı tecrübe süreci ile alet parkurumuzu geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Karamürsel hurdacı olarak gece gündüz açığız. Tam tamına sekiz yıldır hurda alımı yapıyoruz.

  Karamürsel Hurda Akü Alanlar

  Akü barındırdığı kurşunlu sıvılar nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji deposu bulunur. Akü diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda akü alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz.

  Karamürsel Karton Hurda Alanlar

  Karamürsel hurda kağıt alıp satanlar içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kocaeli Karamürsel hurda kağıt fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz Daha fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alıyoruz. İlçenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcılara daha çok oranda kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz.

  Karamürsel Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde ünlü olduk. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı bir biçimde gezilerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi uygun olacaktır. Kocaeli Karamürsel fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalesini güvenle tamamladık.

  Karamürsel Klima Hurda Alan Firma

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Karamürsel çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Karamürsel çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

  Karamürsel Moloz Döküm Yerleri

  Fabrika yıkımından sonra antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Yıkım molozları Karamürsel Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlara nakil ediliyor. Firmamız tarafından alınacak her türlü hurdanın işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Karamürsel Hurdacılar Sitesi

  Geleceğe her hali ile güzel bir Kocaeli ve olması gerektiği gibi temiz Karamürsel yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Karamürsel hurdacılar sitesindeki depomuzun vasıtası ile atıl hurda eşya alımı ve satımı işlerine başladık. Sırf bu türden hurdaları alıyor değiliz. Karamürsel organize sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Karamürsel 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan iş yeri binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Büyük projelerde yük asansörleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Dolayısıyla batan satıcılardan satın almış olduğumuz

  Hurda Plastik Alımı

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En avantajlı fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Kocaeli ile Karamürsel bölgesinin tümünden polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatları istemek amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Karamürsel plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Karamürsel plastik hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük gönderiyoruz.

  Güncel Karamürsel Hurda Fiyatları

  Sitemizde bulunan hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Karamürsel hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında an be an değişiyor. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alırken borsasından yüksek ton fiyatları ödüyoruz. En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu ilçede %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel, turbo nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Bu nedenle hurda nikel alınıp satılırken elden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Karamürsel hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

  Karamürsel Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Titizlikle 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki oturma gruplarını konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat verilmektedir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar konulu gönderiyi ziyaret ediniz Kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu alımında yüksek fiyattan ücretler yapıyoruz. Karamürsel içinde yeni ve 2.el masa, sandalye satabilirsiniz.

  Karamürsel Hurda Araba Alanlar

  Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Fırsat buldukça Karamürsel çevresinde araba hurdası alıyoruz.

  En Yakın Karamürsel Hurdacı Telefon Numarası

  Karamürsel hurdacı firması firmamız ile kapınızdan hurda almaya devam ediyoruz. DEMTAŞ metal olarak Karamürsel etrafında her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz. Karamürsel en yakın hurdacı firması ismiyle her cins hurda metal alıp satmak için ayağınıza gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Karamürsel çevresinde hizmet veriyoruz.

  Karamürsel Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken binaların istendiği şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş penceler, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Yıkımlarda istenen tedbir önlemleri Daha önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

  Karamürsel Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

  2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

  Cam Hurda Alanlar

  Karamürsel yakınlarında hurda cam alanlar içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı tutabilen amorf sert bir maddedir. Özellikle rengarenk araba camı, meyve suyu şişesi türde cam hurdalar çok fazla yeniden işleniyor.