İçeriğe geç

Karataş Hurdacı

  Adana Karataş hurdacı olarak hurda malzemeler alıyoruz Her çeşit hurda satışı amacıyla iletişime geçin. Güncel Karataş hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız. Normalde Adana Karataş firmasıyız. Ancak Adana Karataş merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Adana hurdacı olan firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

  Adana Karataş çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma araç göndermekteyiz Demtaş Metal olarak Adana Karataş hizmet veriyoruz. Karataş merkezinde ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar alım satımı için peşin ödemeler yapmaktayız Karataş merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Karataş merkezinin yakınlarında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Adana hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Adana Karataş hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

  Karataş Hurdacı Firmalar

  Karataş bölgesinde hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini korumaktayız. Karataş hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Adana Karataş merkezinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Adana merkezinin gelişen ilçesi Karataş 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Karataş ilçe merkezinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Karataş hurdacısı olarak Adana genelinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda nakil çalışanlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı nedeniyle firmamızı aramalısınız.

  Karataş Hurdacı Numarası

  Adana Karataş hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Adana Karataş hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebeple hurda atık satmak nedeni ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boşa zaman geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz.

  Demir Hurda Alan Hurdacı

  Karataş ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Sitemizde yer almakta olan Adana Karataş 1.sınıf hurda demir fiyat listesini arzu edene bedelsiz gönderilmektedir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

  Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alan yerler yazımıza bir bakmak istemelisiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Karataş çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

  Karataş Hurda Alımı

  Karataş kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların piyasa değeri düşüyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Adana Karataş geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi kablo hurdası alımı gerçekleştiriyor.

  Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurdası, çinko hurda, hurda demir, hurda kurşun alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Karataş hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda krom alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

  Karataş Çinko Hurda Alımı

  Sayfamızdaki Adana Karataş hurda çinko kilo fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar konusunun olduğu linke tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz. Adana, Karataş etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Karataş Hurda Bakır Alan Firmalar

  Karataş bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Karataş bakır ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Adana Karataş bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Karataş hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Karataş hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Karataş Pirinç Sarı Hurda Alan Yerler

  Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Karataş genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu neden ile Karataş sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Karataş sarı pirinç ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Anlık sitemizde önceden paylaşılmış sarı hurda alanlar yazıyı okuyabilirsiniz.

  Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Adana Karataş hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

  Hurda Sac Alan Hurdacı

  Hurda sac alanlar içindeyiz. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Karataş çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları talep etmek sebebi ile. Şu anda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac mevcuttur.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu
  , Cami kurşun hurdası satışı nedeni ile telefon numaramızı arayıp ulaşabilirsiniz. Karataş kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Buradaki Adana Karataş kurşun hurdası fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası fiyatları yazısını okumalısınız.

  Karataş Kablo Hurda Alım Satımı

  Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Adana Karataş ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Karataş genelinde TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında tecrübeye sahibiz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Adana Karataş hurda bakır kablo fiyat listesi sürekli güncelleniyor.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Karataş hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

  Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha geniş sayfamızdaki kablo hurda alanlar metni inceleyebilirsiniz.

  Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karataş hurdacı firmayız. Lakin enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımında en yüksek fiyatları öneriyoruz.

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Adresten tek damar kablo hurdası alıyoruz. Etrafta hızlıca edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önem arzeder.

  Karataş Krom Hurdası Alımı

  316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı içeriğinin olduğu linke tıklayın. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Karataş hurda krom ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır.

  Karataş Alüminyum Hurdası Alımı

  Bize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz.

  Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

  Karataş bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte yapıyoruz. Şirketimize güven duyanların desteğiyle durmadan büyüyoruz.

  Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Buradaki Karataş hurda alüminyum ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Daha detaylı sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar makaleyi okuyun.

  Adana Karataş hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda alım satımı yapıyoruz.

  Karataş 2.El İnşaat Malzemeleri

  Tamamlanmış projelerde boya makinesi, inşaat vinci, alçı mikseri, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılmış depo vb binalardan kenara ayrılan yeni gibi ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı satıyoruz.

  7/24 Açık Karataş Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Karataş hurdacı firmamız aracılığıyla zaman farketmeden sektörde hizmet ediyoruz. Yaklaşık 2006’dan bu günlere hurdacılık ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde uzun senelerdir Karataş hurdacı olarak faaliyet göstermenin kazandırdığı deneyimler vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Araç Hurdası Alanlar

  Elbette size hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Ancak araba hurdası trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş otomobil hurdası, hurda vagon, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
  , hurda motor vebenzeri hurda araçların fiyat bilgisini öğrenmek için arayabilirsiniz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Karataş yakınlarında hurda araç alıyoruz.

  Karataş Kağıt Hurda Alım Satımı

  Karataş kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak alımı yapmaktayız. Karataş karton hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Adana Karataş karton hurda fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz İlçenin her yerinde beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra özenle sizlere çok daha fazla oranda kazanma imkanı sunuyoruz.

  Karataş Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken daha yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Karataş hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları günlük güncelleniyor. En güncel bilgiye erişmek için irtibat kurabilirsiniz.

  Karataş Hurda Nikel Alım Satımı

  Hurda nikel zehirlidir. Bu nedenle hurda nikeller alınırken elden geldiğince hassas hareket etmeliyiz. Adana Karataş nikel hurda alıyoruz. Bu ilçede %95 – 99 nikel şablon, anot nikel, nikel turbo alım satımında hurda nikel piyasasından yüksek kg fiyatı veriyoruz.

  Karataş Hurda Beyaz Eşya

  Kısa zaman kullanılan ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile biziarayabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları satılır. Titizlikle ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya fiyatları konusunda detaylı bilgi paylaşılan paylaşımımızı inceleyin Karataş etrafında yeni gibi ve 2.el oturma grubu satıyoruz.

  Karataş 2.el jeneratör Alım Satımı

  Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan Karataş hurdacıyız alımında iyi fiyatı sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör bulunur.

  Akü Hurda Alımı

  Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılıyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Uzun süre sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan yerler makalemizi okumalısınız. Dolayısıyla iş yerimiz gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapabilir. Akümülatör başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

  Karataş 2.el Endüstriyel Malzemesi Alan Yerler

  İkinci el paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel restaurant aletleri alıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilir. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz meze dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

  Toptan pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Karataş kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

  Sitemizdeki Karataş kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimize güncel olarak ulaştırılmaktadır. Adana Karataş etrafında hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alım satımlarında bulunduğunuz konuma gelmekteyiz.

  Spot mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz.

  Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Karataş hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan Karataş hurda deposuyuz. Bu sayfada yayınlanan Karataş hurda naylon fiyat listesi güncelliğini koruyor İyi fiyatlarla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik almaktayız.

  Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Adana şehri Karataş bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

  Karataş Bina Yıkımı

  Karataş kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış dükkanların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Üstteki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Karataş Hurdacı Sitesi

  Daha çok yaşanır bir Adana ve olduğundan yaşanılır Karataş yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Karataş organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Karataş hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı tesisimizle hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bu türdeki eşyaları alıyor değiliz.

  Karataş Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Adana Karataş fabrika söküm işleri yapıyoruz. Evvela yıkımı istenen binanın incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın ayarlanması gereklidir.

  Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini aldık. Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

  2.el Raf Fiyatları

  Özellikle ekipmanını yenileyen kasaplardan temin ettiğimiz hurda çelik raflar, ürün reyonları, hurda market rafı, teşhir rafları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Karataş ikinci el raf ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Karataş ikinci el hurda raf alımı sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Karataş Hurda Klima Alanlar

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Karataş etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Karataş ilçesinde çok alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Karataş Moloz Döküm Yerleri

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda metallerin tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Karataş Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden bildirilen alana nakliyesi yapılıyor.

  En Yakın Karataş Hurdacı

  Karataş hurdacı firma firmamızla konumuzdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Karataş çevresinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Karataş en yakın hurdacı firma olarak hurda eşya alım satımında yolladığınız konuma geliyoruz. Bu hizmetle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Karataş genelinde servis vermekten gurur duyarız.