İçeriğe geç

Karatay Hurdacı Hurda Fiyatları

  Aslında Karatay hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Karatay merkezinde de hizmet vermekteyiz. Karatay merkezi bölgesinde hurda ve kullanılmış eşyalar almaktayız. DEMTAŞ metal firmamız ile Karatay merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük Konya Karatay hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

  Konya Karatay hurdacı firması olarak hurda eşyanızı almaktayız. Toptan hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Konya hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Karatay hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz.

  Karatay meydanında olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekip gönderiyoruz. Karatay merkez hurdacı firması olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Konya geri dönüşüm firması olan firmamız DEMTAŞ metal vazgeçilmez devam ediyor. Karatay merkezinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Konya Karatay Hurdacı Firmalar

  Karatay bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Karatay hurdacı mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Karatay etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Konya merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Karatay daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Karatay etrafında değil, her bölgede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Karatay hurdacı olarak Konya ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanız için uygun hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile numaramızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

  Karatay Hurdacı Numarası

  Konya Karatay hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Hemen arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Konya Karatay hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir.

  Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Karatay Konya etrafında hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz.

  Karatay Bakır Hurda Alanlar

  TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Karatay bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Karatay içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfada paylaşılan Karatay bakır fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Konya Karatay bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Karatay hurdacı numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Karatay Kurşun Hurda Alımı

  Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alanlar linkine tıklayınız. Konya ili Karatay kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki Karatay kurşun hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor.

  Karatay Hurda Alan Firmalar

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve hurda sarı alımında fiyatlar sunmaktayız. Karatay hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Karatay hurdacı firma olan DEMTAŞ metal hurdacılık her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Karatay kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın fiyatının düşmesine neden olur. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Karatay hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda demir alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Çinko Hurda Alanlar

  Karatay etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Karatay çatı söküm çinkosu fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alan yerler bağlantısına tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Krom Hurdası Alımı

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Karatay krom ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı bölümümüze bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor.

  Karatay Hurda Sarı Alımı

  Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Aslını demek lazımsa hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Buradaki Konya Karatay pirinç sarı ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Bloğumuzda bulunan hurda sarı alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. DEMTAŞ metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakimdir. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  Karatay hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Bu nedenle Karatay sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Karatay ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

  Karatay Alüminyum Hurdası Alımı

  Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

  Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için aramanızı istiyoruz.

  Karatay ilçesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurda alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz.

  Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Konya Karatay alüminyum hurda kg fiyatını dileyenlere ücretsiz yollamaktayız. Daha geniş hurda alüminyum alan yerler içeriğe göz atın.

  Konya Karatay alüminyum hurda alan firmalar içinde öncüyüz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Hurda demir, Karatay ilçe genelinde bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Buradaki Karatay demir ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Karatay ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz.

  Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı makalemize bir göz atmalısınız. Firmamız Karatay ilçe genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alım satımı yapılır.

  Karatay Kablo Hurda Alanlar

  Çünkü sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Karatay hurdacısı DEMTAŞ metal firmamız her türlü antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Piyasada hızlıca bulunan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

  Konya Karatay hurdacı firması olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için önemlidir. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Karatay fare yemez kablo ton fiyatları günceldir.

  Konya Karatay ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak fare yemez kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Genelde hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Karatay hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet yüksek fiyatlar veriyoruz. Bunlarla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en yüksek fiyat teklifini gönderiyoruz. Hurda kablo alan yerler başlığıyla paylaşılmış metini ziyaret edin.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Karatay plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sitede yayımlanan Karatay hurda naylon ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir.

  Konya şehri Karatay bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin alımı yapıyoruz. En güncel fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alımı yapmaktayız.

  Hurda Karton Alan Firmalar

  Karatay Konya kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle hurda satıcılarına çok daha yüksek kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Karatay hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün yollamaktayız

  Hurda Akü Alanlar

  Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı amacıyla kullanılmaktadır.

  Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda fiyatları gönderisine göz atmalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Uzun zaman sonra atıl hale düşen aküye hurda akü denilmektedir.

  Karatay Bina Yıkımı

  Karatay kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenecek evlerin tekrar inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cins hurdaları satın almaktayız.

  Karatay Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Hurdacıların anlattığı biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Karatay fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Fabrika sökümünde önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın ayarlanması gereklidir. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihaleleri aldık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü konumdayız.

  Karatay 2.El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte batmış iş yerlerinden edindiğimiz Müteahhitlerce kullanılan alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır. Karatay bölgesinde yıkılmış market benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

  İkinci El Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

  İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Titizlikle kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıyoruz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek amacıyla sizi depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Karatay Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda parti kumaşı, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, parça penye kumaş, dokuma kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Karatay ilçesinin tamamında hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Parti malı pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Buradaki Karatay hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Konya Karatay kilo ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

  Hurda Cam Alımı

  Karatay etrafında cam hurda alan firmalar içindeyiz. Son zamanlarda rengarenk meşrubat şişesi, araç camı cinslerde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir.

  Karatay Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Karatay nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde %95 – %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel, turbo nikel alıyoruz.

  Karatay Hurdacı Sitesi

  Çok daha yaşanılır bir Karatay yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Karatay hurdacılar sitesindeki dükkânımız iş birliğiyle sektöre hizmet ediyoruz. Karatay organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu türdeki hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz.

  Karatay Hurda Raf Alımı

  Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Buradaki Karatay raf hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler yazısına bir göz atmalısınız. Hurda raf Karatay satmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan baharatçılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

  Karatay Hurda Klima Alımı

  Karatay bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. İkinci el klima Karatay bölgesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Karatay Moloz Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınması itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozu Karatay Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen alanlara taşınır. Karatay hurdacı DEMTAŞ metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır.

  En Yakın Karatay Hurdacı Firma

  Karatay hurdacısı arasındaki personelimizle konumdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. DEMTAŞ metal hurda alım firması olarak Karatay çevresinde her tür hurda almaktayız. En yakın Karatay hurdacı firması hizmetiyle hurda eşya ticareti nedeni ile yolladığınız konuma geliyoruz. Bu hizmetle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Karatay etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Karatay Hurdacı Firma

  Sektörde uzun süredir hizmet vermenin verdiği deneyimlerler araç sayımızı çoğaltarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam 15 seneden beri geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hurda alan Karatay hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre çalışıyoruz.

  Karatay İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

  İkinci El Ev Eşyası

  Temiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi paylaşılmış olan gönderimize göz atabilirsiniz En makul fiyata titiz bir biçimde kullanıldığı görür görmez anlaşılan ve 2. el kanepe satabilirsiniz. Her türlü 2. el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu alınır satılır.

  Güncel Anlık Karatay Hurda Fiyatları

  Doğru hurda fiyatına ulaşabilmek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Karatay hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar her saat değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımı yaparken öteki Karatay firmalarından özel ton fiyatları veriyoruz. Sayfamızda önceden yazılan hurda fiyatları metne göz atın

  Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

  Karatay hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Karatay bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, kazalı hurda araç, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alıyoruz.