İçeriğe geç

Kargı Hurdacı Telefon Numarası

  Çorum Kargı merkezinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Hali hazırda Kargı hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Çorum Kargı merkezinde de hizmet vermekteyiz. Kargı hurdacı firma olarak Kargı merkezinin tümünde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Çorum Kargı merkezinde yaptığımız gibi hurda alımı için profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Kargı hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

  Çorum Kargı hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Çorum Kargı merkezi bölgesinde temiz kullanılmış eşya ve hurda eşyalar alımlarında hurdanın bedelini peşin ödemekteyiz. DEMTAŞ Metal firmamız ile Çorum Kargı ilçe merkezine yakın noktalarda hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Her çeşit hurda alıyoruz. Güncel Çorum Kargı hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Toptan hurda malzeme alımlarında Çorum Kargı piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çorum hurdacı olarak Kargı merkezinin tümünde hizmet ediyoruz. Çorum geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor.

  Kargı Hurdacı Firmalar

  Kargı hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Kargı ilçesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her nevi demir hurdası satışı yapmak sebebiyle hizmet telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Çorum ilinin değişen ilçesi Kargı öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kargı için değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Kargı hurdacısı olarak Çorum ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzeme için en yakınınızdaki hurda nakil ekiplerimizi gönderiyoruz. Kargı merkezinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz.

  Kargı Hurdacı Telefonu

  Çorum Kargı adresten hurda alımı her çeşit hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Kargı hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak nedeni ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen arayıp günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

  Kargı Hurda Alan Firma

  Kargı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden malzemenin piyasa değerini düşürüyor. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Hep beraber kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda paslanmaz almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı toplama demir, bakır hurdası, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko hurda, hurda sarı ve alüminyum hurda alırken Kargı pazarından daha fazla fiyat teklifleri sunmaktayız. Kargı hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Çorum Kargı ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ Metal her nevi atık hurdası alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Kargı Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Kargı hurda krom fiyat listesini abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bu sayfada yer alan Kargı çatı söküm çinkosu kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Kargı ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Kargı Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Buradaki Kargı sarı pirinç hurdası ton fiyatları günceldir. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu konuya göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunabilir. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

  Kargı hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bu nedenle Kargı sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz. Kargı genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz.

  Kargı Bakır Hurda Alım Satımı

  antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alıyoruz. Kargı bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayın. Sayfamızdaki Çorum Kargı bakır kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Çorum Kargı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kargı içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Kargı hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Kargı Demir Hurdası Alan En Yakın Firma

  Kargı ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek nedeniyle fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfamıza göz bakmanız mükemmel bir şey yaparsınız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Demir hurdası, dünyada çokça çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Kargı demir hurda ton fiyatını kayıt olanlara günlük gönderiyoruz. Kargı ilçesinin her yerinde hurda demir alımı yapmaktadır.

  Kargı Kablo Hurda Alım Satımı

  Müşterilerde çoğunlukla bulunan 50% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden fazla fiyatlar veriyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kargı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kargı hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz.

  Çorum Kargı hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çorum Kargı hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sitede paylaşılmış olan Kargı ttr kablo hurdası kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo için değerinin üzerinde fiyat listesini vermekteyiz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler bize ulaşın. Adresten hurda tek damar kablosu alıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Daha güncel bilgi almak için hurda kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Kargı Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

  Kargı hurda kurşun alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Buradaki Çorum Kargı kurşun hurda kilo fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda alan yerler makalemize göz gezdirmeniz iyi bir şey yaparsınız. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir.

  Hurda Sac Alanlar

  Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Kargı Çorum bölgesinde hurda sac levha, sac varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Kargı Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Sizlerin destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

  Sayfamızda yayınlanan Kargı alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Sitemizdekialüminyum hurda alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız.

  Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacıyız. Ek olarak alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Çorum Kargı alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Kargı ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz.

  Kargı Hurda Fiyatları

  Kargı hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri her dakika güncelleniyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında borsasından fazla fiyata alımlar yapıyoruz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış metne bir göz gezdirebilirsiniz Kesin fiyata ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

  Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alımında nakit para ödemeler yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör bulunur.

  Hurda Kağıt Alımı

  Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile satıcıya daha fazla kâr etme olanağı yöneltiyoruz. Kargı kağıt hurdası ticareti yaptığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Kargı hurda kağıt, karton kg fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, karton bardak alanlar içerisinde en hızlı fiyatları biz veriyoruz. Kargı kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz verdiği hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

  Kargı Nikel Hurda Alan Hurdacı

  Özellikle %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Kargı nikel hurdaları alıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alım satımında elimizden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır.

  Kargı Hurdacı Sitesi

  Kargı hurdacılar sitesi içindeki hurdacı iş yerimizin yardımıyla hizmetler ediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Kargı organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sevenlerine yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

  Kargı Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Bir üstteki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken iş yerlerinin tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, sökülmüş kapılar, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  Kargı 2.el Restoran Ekipmanı Alım Satımı

  Dükkanımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, krom evye, küvet, salata ve meze reyonları vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar alınır.

  Kargı Kumaş Alanlar

  Kargı çevresinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, viskon kumaş, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımları için yerinize geliyoruz. Çorum Kargı ilçesinin her yerinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alıp satıyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Çorum Kargı kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Kargı kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

  En Yakın Kargı Hurdacı Firma

  Kargı hurdacı firma arasındaki personelimiz ile kapıdan her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Bu hizmet ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Kargı bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. DEMTAŞ Metal hurdacı sitesi olarak Kargı genelinde hurda satımı yapıyoruz. Kargı en yakın hurdacı deposu adıyla her türlü hurda alırken adresinize gelmekteyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde batan satıcılardan edindiğimiz Kargı bölgesinde yıkılmış ardiye vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan hurdacılar içindeyiz. İnşaat alanlarında alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Klima Hurdası Alanlar

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Kargı çevresinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Kargı bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır.

  Kargı Moloz Döküm Yerleri

  Kargı hurdacı DEMTAŞ Metal firmamız tarafından satın alınan her cins hurdanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Kargı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planlanan yerlere naklediliyor.

  Kargı Fabrika ve Makine Sökümü

  Kargı fabrika söküm işi yapıyoruz. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan binanın detaylı şekilde gezilmesi gerekir. Uzun zamandır onlarca fabrika bozumu ihalelerini yerine getirdik.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvı sebebi ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Motosikletlerde enerji ihtiyacında kullanılabiliyor. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Hurda akü alan yerler linkine tıklayınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapıyor.

  2.el Raf Satanlar

  Özellikle raflarını yenileyen dükkanlardan elde ettiğimiz market rafları, çelik raflar, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Çorum Kargı 2.el raf fiyatlarını dileyene saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurdası alımı bölümümüzü okumalısınız. Kargı 2. el raf hurdası alımı amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Kargı Hurdacı Firması

  Bildiğiniz üzere 32 yıldır geri dönüşüm faaliyeti veriyoruz. 7/24 hurda alan Kargı hurdacı olarak 7/24 işimizin başındayız. Bu sürenin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Kargı Plastik Hurdası Alan Hurdacı

  Çorum ve Kargı bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Kargı plastik hurda alan firmalar içerisinden ön planda olan Kargı hurda deposuyuz. Buradaki Kargı plastik fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

  Araç Hurdası Alan Hurdacılar

  Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Kargı çevresinde araç hurdası alıyoruz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan parçalanmış araç hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

  Kargı Beyaz Eşya Hurdası

  Titizlikle kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı fiyatları konulu yazıyı okuyabilirsiniz Kargı titiz bir şekilde kullanılmış, ikinci el koltuk satabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, patron masaları, sekreter koltuğu için firmamızı aramanız yeterlidir. Yeni gibi 2. el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak nedeni ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

  Cam Hurdası Alan Yerler

  Çağımızda renkli ve şeffaf içecek şişesi, araç camları ve benzeri hurda camlar bulunuyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde kırılgan yapıdaki suları tutan organik olmayan sert maddedir. Kargı yakınlarında hurda cam alan firmalar içinde bulunmaktayız.