İçeriğe geç

Karkamış Hurdacı Telefon Numarası

  Karkamış bölgesi etrafında geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Şu an Karkamış hurdacı firmalar içindeyiz. Elbette ki Gaziantep Karkamış merkezinde de hizmetler veriyoruz. Gaziantep Karkamış merkez hurdacı firması olarak her nevi hurda alıyoruz.

  Karkamış çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Karkamış hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

  Hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Karkamış merkezinin tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda değerinin üstünde alıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Gaziantep merkeze bağlı ilçelerde hizmet veriyoruz.

  Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Günlük Gaziantep Karkamış hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Gaziantep hurdacısı firmalar içindeyiz. Gaziantep hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetinizdedir.

  Gaziantep Karkamış Hurdacısı

  Karkamış hurdacı firması olarak Gaziantep ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Karkamış merkezinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her nevi hurda alüminyum satışı sebebi ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Karkamış hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Gaziantep Karkamış bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Gaziantep şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Karkamış ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Karkamış ilçe merkezinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Karkamış Hurdacı Telefonu

  Gaziantep Karkamış adresten hurda alımı her çeşit hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi sormak sebebiyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Karkamış hurdacı numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

  Sac Hurda Alımı

  Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Karkamış ilçesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek amacı ile arayın.

  Karkamış Hurda Bakır Alanlar

  Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Karkamış bakır hurdası fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Hurda bakır alan Karkamış hurdacı numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar sayfamızda daha geniş bilgi var. Sitemizdeki Karkamış bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Gaziantep Karkamış bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Karkamış genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Karkamış Kurşun Hurdası Alımı

  Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Karkamış hurda kurşun alımı için yüksek fiyatı sunduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Gaziantep Karkamış hurda Cami kurşunu fiyatlarını telegram grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Hurda kurşun alımı hurda kurşun hakkında bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayın.

  Karkamış Hurda Alım Satımı

  Gaziantep Karkamış ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her türlü kablo hurdası alımı gerçekleştiriyor. Karkamış kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple metalin değerini düşürmektedir. Hurda bakır alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, hurda bakır, hurda demir, kablo hurdası, hurda çinko, kurşun hurda alımlarına özel yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Karkamış hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Karkamış Hurda Çinko Alanlar

  Karkamış etrafında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Karkamış çinko levha kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımını gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  Karkamış Krom Hurdası Alanlar

  Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Gaziantep Karkamış hurda krom ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımıyla ilgileniyoruz.

  Karkamış Sarı Hurdası Alım Satımı

  Bu neden ile Karkamış sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Karkamış bölgesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Sitemizdeki Karkamış pirinç sarı fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz göndermekteyiz. Detaylı sitemizde bulunan sarı pirinç hurda alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal hurdacılık bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alımında öncülük etmektedir. Karkamış hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunmaktadır.

  Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Gerçekte sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır.

  Karkamış Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Karkamış ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Buradaki Karkamış alüminyum kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Gaziantep Karkamış alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın.

  Karkamış Hurda Demir Alım Satımı

  Unutmayın ki her türden demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Karkamış 1.sınıf hurda demir fiyat listesi günceldir. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda fiyatı yazısına göz atabilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bağlantısına tıklayın. Karkamış ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Karkamış ilçesinin tümünde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Karkamış Kablo Hurda Alanlar

  Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımı esnasında en güncel fiyatı teklif ediyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Gaziantep Karkamış bakır kablo fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız.

  Detaylı bilgi amacıyla hurda kablo metni inceleyin. Gaziantep Karkamış hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gaziantep Karkamış ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Karkamış hurdacısı Demtaş Metal her çeşit iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Çünkü sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

  Yerinden tek damar hurda kablo alıyoruz. Etrafta çoğunlukla bulunan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında değerini oracıkta ödüyoruz. Hurda kablo içindeki bakır tel nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Karkamış hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz.

  Karkamış Plastik Hurda Alım Satımı

  Gaziantep şehri Karkamış bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Karkamış plastik hurda alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sayfamızdaki Gaziantep Karkamış naylon hurdası ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir.

  Karkamış Karton Hurda Alım Satımı

  Gaziantep Karkamış kağıt hurdası alan firmalar içindeki Demtaş Metal yardımıyla hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. Karkamış kağıt hurdası alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Karkamış hurda kağıt ve karton ton fiyatları güncellenmiştir Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alanlar içinde en yüksek kilo fiyatını biz vermekteyiz. Bölgenin her yerinde hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere değerinden fazla oranda kazanç elde etme imkanı veriyoruz.

  Karkamış Akü Hurda Alanlar

  Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir. Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Akü hurda fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir.

  Karkamış Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda gerekli iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika söküm işinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen penceler, çıkma parkeler vs. her cins hurdaları alıyoruz. Karkamış kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılması gereken evlerin en baştan inşa edilmesi için yıkılmasını sağlıyoruz.

  Karkamış Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Karkamış fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanların ayarlanması daha doğrudur.

  Karkamış İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç makinesi 2.el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Ayrıca iflas etmek zorunda kalmış satıcılardan satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz.

  Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

  Endüstriyel restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. Kısa süre kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. 2. El bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, krom dinlendirici, küvet, evye, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vs lokanta ve restaurant tipi mutfak malzemelerini incelemeniz için sizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  Karkamış Kumaş Alım Satımı

  Karkamış ilçesinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımları için adresinize geliriz. Gaziantep Karkamış bölgesinin her bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Kilosuyla makine artığı kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alıyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Gaziantep Karkamış kiloyla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Karkamış kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Cam Hurdası Alım Satımı

  Genelde renkli ve şeffaf çıkma araba camları, soda ve gazoz şişesi vb. hurda cam yüksek miktarda eritiliyor. Karkamış etrafında cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde renkli ve şeffaf çıkma araba camları, soda ve gazoz şişesi vb. hurda cam yüksek miktarda eritiliyor.

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında oldukça dikkatli davranmalıyız. Karkamış nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Gaziantep Karkamış bölgesinde %99 hurda nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir.

  Karkamış Hurdacılar Sitesi

  Karkamış sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Çok daha güzel bir Gaziantep ve çok daha güzel Karkamış oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Karkamış hurdacılar sitesindeki tesisimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

  Karkamış İkinci El Raf Hurdası

  Bu sayfadaki Gaziantep Karkamış raf hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurda alanlar paylaşımımıza göz atmanız harika olur. Raf hurdası Karkamış alım satımı sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Karkamış ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. İkinci el klima Karkamış çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alanlar arasındayız.

  Karkamış Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınan her cins hurdanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle yapılır. Yıkım molozu Karkamış Belediyesi Fen işlerince daha önce planlanan alana taşınıyor.

  En Yakın Karkamış Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Karkamış bölgesinde her tür hurda alırız. Karkamış hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle istediğiniz adresten hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. Karkamış en yakın hurdacı adıyla her nevi hurda nakliyesi yapmak amaçlı dilediğiniz yere geliyoruz. Bu sebeple atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Karkamış bölgesinde hizmetler ediyoruz.

  7/24 Açık Karkamış Hurdacı

  7/24 Karkamış hurdacı firmamız vasıtasıyla günün her saatinde çalışıyoruz. Geçip giden yılların sağladığı tecrübeler vasıtası ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. İki bin dokuz senesinden bu zamana kadar hurdacılığa size hizmete devam ediyoruz.

  2.el jeneratör Alanlar

  Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacılar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

  2.el Ev Eşyası

  Kısa bir süre kullanılan 2. El buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle bizi tuşlayabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alımı konusunda bilgi yazılmış içeriğimizi inceleyin Sahibinden patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları sürekli bulunur. Ederinden fiyatlara sıfır ve 2.el oturma grubu satabilirsiniz.

  Anlık Güncel Karkamış Hurda Fiyatları

  Kesin kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Karkamış hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir biçimde değişmekte. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki Karkamış firmalarından daha fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz.

  Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Tabiki de size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Karkamış hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Karkamış bölgesinde otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, yük vagonu, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.