İçeriğe geç

Karlıova Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Karlıova hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Hurdacı firması olarak her türden hurda malzemeyi alıyoruz. Demtaş Metal ismiyle Karlıova çevresinde hizmet veriyoruz. Güncel Bingöl Karlıova hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Bingöl Karlıova merkez hurdacı firma olarak Karlıova ilçesinin hizmet ediyoruz. Bingöl hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Karlıova ilçesi etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm işletmesiyiz.

  Karlıova merkezde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekip gönderiyoruz. Tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bingöl hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu anda Karlıova hurdacı firmasıyız. Elbette ki Karlıova merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Bingöl Karlıova merkezi etrafında hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alım satımında nakit ödemeler yapmaktayız.

  Karlıova Hurdacı Firmalar

  Karlıova hurdacısı olarak Bingöl genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanız için en yakın hurda alım personellerimizi gönderiyoruz. Karlıova genelinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla telefonumuzu telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Karlıova hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Karlıova etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bingöl merkezinin naif ilçesi Karlıova 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Bingöl Karlıova ilçe merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Karlıova Hurdacı Telefonu

  Karlıova hurda alımı hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Boşa zaman geçirmeden telefon numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Bingöl Karlıova hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu nedenle hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

  Karlıova Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Karlıova krom tank hurdası ton fiyatını isteyenlere güncel olarak yollamaktayız.

  Demir Hurdası Alan Hurdacılar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalesini dolaşmak hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Güncel demir hurdası fiyatı edinmek için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar yazımıza bir göz atın. Hurda demir, dünya genelinde çokça çıkarılan madenler içindedir. Burada yayınlanan Karlıova demir hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Demtaş Metal Bingöl Karlıova ilçesinin tümünde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her türlü pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit para ödeme yapan firmayız. Karlıova ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sitemizde paylaşılan Bingöl Karlıova çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını arzu edenlere günlük gönderiyoruz. Çinko hurdası alanlar hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Karlıova bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

  Karlıova Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Gerçeği söylemek lazım ise hurda sarı isminde bir hurda yoktur. Burada paylaşılan Karlıova sarı pirinç hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıyı okuyun. Bingöl Karlıova hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır.

  Karlıova hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Haliyle Karlıova sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Karlıova ilçesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

  Karlıova Kurşun Hurda Alanlar

  Kurşun metali kullanılan eski madendir. Bingöl Karlıova kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Karlıova kurşun hurda fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler makalemizi gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Karlıova Hurda Sac Alımı

  Müştemilat tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Karlıova ilçesinin her yerinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru, fiyatı öğrenmek amacı ile. Sac hurdası alıyoruz.

  Karlıova Kablo Hurda Alan Yerler

  İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Karlıova hurda kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Etrafta sıklıkla edinilen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bingöl Karlıova hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

  Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. Karlıova genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Karlıova hurdacı firmayız. . Karlıova ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Çünkü Demtaş Metal firmamızla sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablo için arayabilirsiniz. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında değerinin üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı içeriği inceleyin. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar elinde olanlar bize ulaşın. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır.

  Karlıova Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

  Karlıova içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

  Bu sayfadaki Bingöl Karlıova hurda bakır fiyat listesini abonelerimize saat başı yolluyoruz. Bingöl Karlıova bakır hurda alan yerler arasındayız. Karlıova hurda bakır fiyatları için arayın.

  Bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurdası alan Karlıova hurdacı numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

  Karlıova Hurda Alüminyum Alanlar

  Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Karlıova ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları profesyonelce yapıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz.

  Bizlere güven duyanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör almaktayız. Bu yazdıda yayımlanan Karlıova alüminyum hurda ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Bingöl Karlıova alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacı firmasıyız.

  Karlıova Hurda Alım Satımı

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda bakır almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Bingöl Karlıova hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

  Tonajlı alüminyum, bakır hurda, hurda demir, kablo, çinko hurdası,sarı hurda, ve hurda kurşun alımlarında piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz. Karlıova hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Karlıova adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı şimdi satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin kıymetini düşürmektedir. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  İkinci el klima Karlıova bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Karlıova çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Karlıova Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozu Karlıova Belediyesi’nce daha önceden belirlenen arazilere taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza göre molozun nakliyesi titizlik ile yapılır.

  Karlıova Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel alım satımında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Bingöl Karlıova bölgesinde hurda %95 – %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Bingöl ve Karlıova nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Karlıova Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken dairelerin yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vb. tüm hurdayı satın alıyoruz.

  Karlıova Hurdacılar Sitesi

  Karlıova hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda dükkanımızın iş birliği ile hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Çocuklara olması gerektiği gibi güzel bir Bingöl Karlıova bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu tür hurda eşyanızı alıyor değiliz. Karlıova OSB Organize Sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

  Cam Hurdası Alanlar

  Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert bir yapıda olan sıvı madde geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Karlıova yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasındayız. Bu dönemde şeffaf soda şişesi, otomobil camları türde hurda camlar bulunabilmekte.

  Karlıova Araç Hurdası Alan Firmalar

  Bazı dönemlerde Karlıova yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Karlıova hizmetimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hasarlı otomobil hurdası, motor hurdası alımı için arayabilirsiniz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araba hurdası trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  2.el Restoran Ekipmanı Alanlar

  Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişime geçebilir. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. sanayi tipi mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Temiz durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İkinci el endüstriyel tip lokanta aletleri alıyoruz.

  Karlıova Kumaş Hurdası Alımı

  Spota düşmüş pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için telefon numaramızı hemen arayınız. Bingöl Karlıova kilosu ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

  Bu sitede yayımlanan Karlıova hurda kumaş ton fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Karlıova etrafında şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımlarında adresinize gelecek araçlarımız var.

  Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımında peşin para ile ödeme yapmaktayız. Bingöl Karlıova bölgesinin tamamında hurda kumaş alımı yapmaktayız.

  Karlıova Anlık Hurda Fiyatları

  Kesin ton fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizi arayın. Karlıova hurdacı firmalar tarafından hurdacılık işleri yaparken kullanılan ton fiyatları hurda borsasında günlük güncelleniyor. Bir defa daha söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımı yaparken ton fiyatlarından fazla fiyatlarla alımlar yapıyoruz. Güncel krom hurdası fiyatları içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz

  2.el Raf Hurdası

  Bu sayfadaki Karlıova raf hurdası ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf fiyatı makalesine göz atın. Karlıova 2. el hurda raf alımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen dükkanlar tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Karlıova Karton Hurda Alımı

  Avantajlı fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Karlıova karton hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu sayfadaki Karlıova hurda karton fiyat listesi güncellendi İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile müşterilerimize daha yüksek oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Karlıova kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz.

  Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Karlıova plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Karlıova hurda plastik ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz. Bingöl il Karlıova ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. En ideal fiyata beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen alımı ile ilgileniyoruz.

  Karlıova Hurda Beyaz Eşya

  Titiz kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alanlar konulu makalesini inceleyiniz Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası alıp satıyoruz. Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Çok makul fiyata yeni ve 2.el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Karlıova Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Karlıova hurdacı firması olarak yirmi dört saat işimizin başındayız. Sektörün kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz.

  Karlıova Akü Hurda Alım Satımı

  Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Hurda akü ton fiyatı gönderimizi incelerseniz muhteşem olur. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sıkça kullanılıyor. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir.

  En Yakın Karlıova Hurdacı Telefonu

  Karlıova en yakın hurdacı adı ile her nevi hurda tartmak sebebi ile deponuza geliyoruz. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Karlıova ilçesinin tamamında hizmet veriyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Karlıova bölgesinde hurda alıyoruz. Karlıova hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda malzeme almaya başladık.

  Jeneratör Hurda Satanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alırken iyi fiyatı veriyoruz.

  Karlıova İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan market binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

  Karlıova Fabrika Bozumu

  Yıkımla ilgilenenlerin dediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Karlıova fabrika söküm işi yapıyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Güvenlice tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider bir yerdeyiz. Başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı biçimde gezilmesi gerekir.