İçeriğe geç

Topselvi Hurdacı

  Topselvi mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Topselvi mahallesi hurdacısıyız. Topselvi hurdacı firması olarak hurda eşya yüksek fiyata almaktayız

  Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Anadolu Kartal mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında Kartal firmasıyız. Fakat Topselvi mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Anadolu yakası Topselvi mahallesi bölgesinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz

  İstanbul Kartal mahallesine bağlı Topselvi mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Günlük Kartal Topselvi hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız. Anadolu yakası çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla yerinize geliriz

  Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal avantajlı devam ediyor.

  Topselvi Mahallesi Hurdacıları

  Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zararının önüne geçiyor.

  Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önlemektedir. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştürmek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek zamanlara aktarmaktayız.

  İstanbul Kartal Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenlerden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi pahalıdır. Sıfırdan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

  Topselvi mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Kartal merkezinde ve Topselvi mahallesinde her türde hurda malzeme alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizlerde her türlü hurda satışı için şirketimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Kartal hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Topselvi hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Kartal Topselvi etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Topselvi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Topselvi etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  Topselvi Hurdacı Telefonu

  İstanbul Kartal Topselvi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Topselvi her tür hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetleri verdiğimiz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda fiyatı sormak nedeniyle bizleri arayabilirsiniz.

  Topselvi Mahallesinde Hurda Sarı Alımı

  Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğu için hurda sarı deniliyor. Sitemizdeki sarı alan hurdacı içeriği ziyaret edin.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri hurda sarı türleri vardır. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Topselvi mahallesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Haliyle Topselvi sarı hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız.

  Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri para eden hurda eşyalar içinde sayılmaktadır. Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde piyasaya hakimdir. İstanbul Kartal Topselvi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor.

  Topselvi Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Topselvi genelinde bakır hurdası almaktayız. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Topselvi hurda bakır fiyat listesi için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Topselvi Mahallesindeki hurdacı numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Sitemizdeki İstanbul Kartal Topselvi hurda bakır kilo fiyatını bip hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. İstanbul Kartal Topselvi hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz.

  Topselvi Hurda Kablo Alanlar

  Genel olarak yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Müşterilerde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alırken değerini nakit ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda paylaşılan Topselvi hurda bakır kablo kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Kartal Topselvi genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

  Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Topselvi hurdacı firmayız. . Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Topselvi hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

  İstanbul Kartal Topselvi mahallesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır. Güncel bilgi almak için bloğumuzda bulunan kablo hurdası alanlar metine göz gezdirebilirsiniz. Ancak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz.

  Topselvi Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. . Topselvi bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Kartal Topselvi Mahallesi alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz.

  Topselvi Hurda Alan Firmalar

  Üretim tesislerinden makine artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Parça malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Şantiyelere ve üretim yerlerine hurda konteynerı vermekteyiz.

  İstanbul Kartal Topselvi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit hurda atık alıyor. Topselvi Mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla topladığınız hurdayı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanızın piyasasının inmesine sebep olur. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

  Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı sarı hurda, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo, alüminyum hurdası,toplama demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Topselvi hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

  Topselvi Mahallesinde Krom Hurda Alan Yerler

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Kartal Krom hurdası alan hurdacı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

  Topselvi Sac Hurda Alanlar

  Topselvi mahallesinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Topselvi Çinko Hurdası Alanlar

  Bu sayfadaki İstanbul Kartal Topselvi nikel hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatı paylaşımını geziniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilo fiyatı için bize ulaşın. Kartal Topselvi yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Kartal Hurda çinko ton fiyatı makalemizi harika olacaktır.

  Topselvi Hurda Demir Alım Satımı

  Topselvi mahallesinin bütün sokaklarında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz. Anlık güncel demir hurda fiyatları talep etmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar linkine tıklayınız.

  Hatırlatmak isteriz her tür demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Kartal Topselvi demir hurda fiyatları güncellenmiştir. Hurdacı firmamız Topselvi bölgesinde demir hurdası alımı yapıyor.

  Topselvi Kurşun Hurda Alanlar

  Cevher halindeki kurşun mavi-gümüş rengiyle öne çıkar. İstanbul Anadolu yakası Kartal Topselvi kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Topselvi hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu alırız.

  En Yakın Topselvi Hurdacı Telefonu

  Topselvi hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle yerinden her türde hurda alım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Topselvi genelinde her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yerler Topselvi çevresinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Topselvi en yakın hurdacı deposu servisi ile her türlü hurda ticareti için deponuza geliyoruz.

  Topselvi Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım bitiminde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vb. her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm önlemler Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Kartal Topselvi mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak binaların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Topselvi Mahallesi Hurdacı

  7/24 açık Topselvi hurdacı olarak zaman farketmeden işimizin başındayız. Yaklaşık altı yıldan beri hurdacılık faaliyeti sunmaktayız. Yılların kazandırdığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Topselvi Plastik Hurda Alım Satımı

  Topselvi hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumdaki işletmeyiz. Sayfamızda yayınlanan Topselvi hurda naylon kg fiyatını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır İstanbul il Topselvi bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. İyi fiyatlarla hurda mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

  Topselvi Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan apartman binalarından çıkma yeni ayarında ikinci el pencere, mutfak dolapları, kapı alan hurdacılar arasındayız. Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısı ile kapanan esnaflardan edindiğimiz

  Anlık Topselvi Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Kesin fiyata ulaşabilmek için bizi arayın. Sitemizdekigüncel hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz Topselvi hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları Topselvi borsasında saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

  Topselvi 2.el Raf Hurdası

  Sayfamızda yayınlanmış olan Topselvi 2.el market rafı ton fiyatını kayıt olanlara her gün yollanmaktadır. Raf hurda alım satımı bölümüne bir göz bakmanız mükemmel olacaktır. Topselvi 2.el raf hurdası satın almak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf kilo fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Genellikle yenilen kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

  Topselvi Nikel Hurdası Alan Firmalar

  Dolayısıyla nikel hurdası alımında oldukça özen ile davranılmalıdır. Hurda nikel zehirli olabilir. Bu bölgede %99 hurda nikel şablon , %95 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Topselvi nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Topselvi Fabrika Sökümü

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. İstanbul Kartal Topselvi Mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Bu nedenler Kartal fabrika söküm işleri gerçekleştiren firmalar içinde meşhur olduk. Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekir. Sektörde binlerce fabrika söküm ihalesini güvenli biçimde tamamladık. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz.

  Topselvi Hurdacılar Sitesi

  Topselvi mahallesi hurdacılar sitesi 8. blok içindeki tesisimiz aracılığı ile atık hurda geri dönüşüm yapmaya başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu tür hurdaların ticaretini yapmıyoruz. Gençlere iyi bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

  Topselvi Hurda Araç Alan Yerler

  Topselvi hurda alımında hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Topselvi çevresinde araç hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, kazalı hurda araba, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Topselvi Cam Hurdası Alanlar

  Bu dönemde şeffaf otomobil camları, içecek şişesi biçimlerinde hurda camlar tonajlı geri dönüşüme gönderiliyor. Topselvi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf otomobil camları, içecek şişesi biçimlerinde hurda camlar tonajlı geri dönüşüme gönderiliyor.

  Topselvi Karton Hurda Alımı

  Topselvi hurda kağıt aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Topselvi hurda kağıt fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Topselvi Mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetlerle toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapıyoruz. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde size daha yüksek oranda kazanım etme olanağı yöneltiyoruz.

  Topselvi Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Hurda jeneratör alan firmayız alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru işletmeyiz.

  Topselvi Hurda Klima Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Topselvi mahallesi mahallesinde en fazla alınan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Topselvi etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Topselvi Moloz Dökümü

  Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titiz bir şekilde yapılır. Topselvi mahallesi hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Kartal Belediyesi’nce planlanan araziye nakil ediliyor.

  Topselvi Mahallesinde Akü Hurdası Alım Satımı

  Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları için bulunuyor. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. İstanbul Hurda akü fiyatı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Hurda akü alan yerler sayfamızı ziyaret ederseniz şahane olur. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları olan firmalar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

  Topselvi Beyaz Eşya Hurdası

  Sıfırdan farksız 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizituşlayabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları stoğu sormak için firmamızı aramanız yeterlidir. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyaları istediğiniz yerden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma başlıklı paylaşımını ziyaret edin Topselvi içinde yeni ve ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz.