İçeriğe geç

Kartepe Hurdacı

  Kartepe ilçesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Normalde Kocaeli Kartepe hurdacı firmasıyız. Elbette ki Kocaeli Kartepe merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Kocaeli Kartepe ilçesi Kartepe merkez hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Kartepe genelinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle çağırdığınız adrese ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Kartepe hurdacı firmalar içinde lideriz. Kocaeli Kartepe hurdacı olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Kartepe merkezi çevresinde ikinci el eşya ve hurda değerinde. DEMTAŞ metal ismiyle Kartepe ilçesinde hurda alımı yapıyoruz.

  Her türlü hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Anlık Kocaeli Kartepe hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Kocaeli hurdacıları içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal profesyonel devam ediyor. Yüksek tonajlı hurda alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kocaeli hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Kartepe Hurdacısı

  Kartepe merkezindeki mahallelerde hurda alım faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her nevi hurda kablo satışı nedeniyle telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Kartepe hurdacısı olarak Kocaeli bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenizin alımı için çevrenizdeki hurda alım ekibimizi göndermekteyiz. Kartepe hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Kartepe bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Kocaeli merkezinin nadide ilçesi Kartepe sürekli hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Yalnızca Kartepe çevresinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  Kartepe Hurdacı Numarası

  Kocaeli Kartepe yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Kocaeli Kartepe hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı aramanız gereklidir. Boşa zaman geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

  Kartepe Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Hurda karton almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kartepe kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Elinizdeki hurdaları çok zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebep ile hurda metalin değerleri düşmektedir.

  Kocaeli Kartepe hurdacı firma olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ metal her tür hurda çelik alımı yapıyor. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Kartepe hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Hurda Krom Alımı

  Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Kartepe hurda krom tank kilo fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda ton fiyatı yazısına göz atmanız pişman olmayacaksınız. Yapısından dolayı sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Kartepe ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Kocaeli Kartepe çinko levha kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar makalemize göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için bizimle irtibata geçin.

  Kartepe Sarı Hurdası Alan Yerler

  Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Aslında sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır. Kartepe ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. DEMTAŞ metal hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebeple Kartepe sarı pirinç hurdası alımı yapanlardanız.

  Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri vardır. Buradaki Kartepe hurda sarı fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. Kocaeli Kartepe hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaktadır.

  Kartepe Bakır Hurdası Alanlar

  Buradaki Kartepe yanık bakır hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kocaeli Kartepe bakır hurdası alan yerler arasındayız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz.

  Bakır hurdası alan Kartepe hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Kartepe hurda bakır fiyat listesi için arayın. Kartepe içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bölümünün olduğu linke tıklayın. Demir hurdası, dünyada çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Kartepe demir hurda ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar sayfamızı geziniz. DEMTAŞ metal Kartepe bölgesinin tümünde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Kartepe ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

  Kartepe Kablo Hurda Alanlar

  Kartepe bölgesinde sıklıkla edinilen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini anında ödüyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Kartepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kocaeli Kartepe kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacı konulu içeriği okuyun. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılık yapanlar için önem taşır.

  İçerisindeki telin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Kartepe bakır kablo ton fiyatları güncellendi. Kartepe genelinde TTR kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. Kartepe hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Lakin enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için en iyi fiyat listesini gönderiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

  Hurda Kurşun Alan Firma

  Kocaeli ile Kartepe hurda kurşun alımı için en iyi fiyatları uyguladığımız ilçelerdendir. Sayfamızda yayımlanan Kartepe çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası fiyatı linkine tıklamalısınız. Kurşunun en eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alım satımı yaparız.

  Kartepe Sac Hurda Alımı

  Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurda vardır. Kartepe ilçesinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, bizi tercih etmelisiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız.

  Kartepe Hurda Alüminyum Alanlar

  Her türlü alüminyum hurda alınır. Kocaeli Kartepe alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Bize verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. Bu sitede paylaşılan Kartepe alüminyum hurda kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı Kartepe hurdacısıyız. Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Kartepe ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Kartepe Hurda Fiyatları

  Kartepe hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri piyasada saatlik olarak değişmekte. Bloğumuzda bulunan güncel demir hurdası fiyatları metini ziyaret edin En doğru hurda fiyatına erişmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla ton fiyatı sunuyoruz.

  2. El Jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru işletmeyiz. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Kartepe Karton Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha yüksek miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan Kartepe hurda karton ve kağıt ton fiyatını saat başı gönderiyoruz derinden çok fiyata hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak, hurda gazete alımı yapıyoruz. Kartepe hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız DEMTAŞ metal sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli ton fiyatı isteyebilirsiniz.

  Hurda Nikel Alan Firma

  Dolayısıyla nikel hurdalar alımında çok özen ile davranmalıyız. Özellikle anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel, turbo nikel hurdası alıyoruz. Kocaeli ile Kartepe nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

  Kartepe Hurdacı Sitesi

  Halkımıza daha temiz bir Kartepe yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Kartepe oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Kartepe hurdacılar sitesindeki iş yerimizle geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu tür hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz.

  Kartepe Bina Yıkımı

  Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen güvenlik önlemleri Tıpkı fabrika sökümünde olduğu üzere hurda karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılacak dairelerin uygun şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Hurda bina yıkımı yapmaktayız.

  Kartepe Kullanılmış Restaurant Ekipmanları Alanlar

  Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemek amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant malzemeleri almaktayız. Temiz tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

  Parça Kumaş Alımı

  Kartepe çevresinde hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, atletlik kumaş alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz. Kartepe çevresinde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. Parti malı pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi hemen aramalısınız. Sayfamızdaki Kartepe hurda kumaş kg fiyatını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Kocaeli Kartepe kiloyla tartarak kumaş hurda alan firmalar arasında en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz.

  En Yakın Kartepe Hurdacı

  Kartepe hurdacı firması içinde çalışmakta olan ekiplerimizle bildirdiğiniz sokaktan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu neden ile müşterilere en yakın hurdacı Kartepe genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Kartepe en yakın hurdacı ismi ile her türlü hurda eşya alırken deponuza geliyoruz. DEMTAŞ metal hurdacılık olarak Kartepe bölgesinde hurda satımı yapmaktayız.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Yıkılan yurt vb binalardan bir kenara ayırılan sıfır gibi ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alan yerler arasındayız. Dolayısı ile batmış depolardan aldığımız

  Klima Hurda Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kartepe bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Kartepe bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Kartepe Moloz Döküm Yerleri

  Kartepe hurdacı DEMTAŞ metal tarafından alınan tüm hurda eşyanızın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Kartepe Belediyesi tarafından belirlenen arazilere dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınması titiz bir şekilde yapılmaktadır.

  Kartepe Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Kartepe fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Başlamadan önce sökülecek binanın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi uygundur.

  Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde öncü olduk. Uzun süredir onlarca fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeniyle geri dönüşüm için değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunmaktadır. Hurda akü alan hurdacılar gönderimize göz atmalısınız. Bu sebeple iş yerimiz gibi firma içerisinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alan tesisler içerisindedir. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Kartepe hurda çelik raf fiyatları günceldir. Hurda raf alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Kartepe satın almak nedeniyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan dükkanlardan aldığımız ürün reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan Kartepe Hurdacı

  7/24 hizmet veren Kartepe hurdacı firması olarak günün her saatinde kapınıza kadar geliriz. Sektörün kazandırdığı güven ile sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 33 yıldan beri hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

  Plastik Hurdası Alımı

  Kartepe hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kartepe hurda naylon fiyatları biraz önce güncellendi. Kocaeli ve Kartepe bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

  Araba Hurdası Alanlar

  Çok yoğun olmadığımızda Kartepe etrafında otomobil hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, römork, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor . Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  2. El etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, çalışma masası, sekreter koltuğu satacaklara değerini nakit ödemekteyiz. Temiz 2. el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı adresten almaktayız. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alımı konulu sayfamızı ziyaret ediniz İyi durumda ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak nedeniyle cep telefonumuzla etkileşime geçebilirsiniz. Piyasadan fiyatlara sıfır, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

  Cam Hurdası Alanlar

  Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir. Son zamanlarda rengarenk içecek şişesi, çıkma oto camı vb. cam hurdaları bulunabiliyor. Kartepe genelinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.