İçeriğe geç

Kaş Hurdacı Firma

  Antalya Kaş hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Kaş yakınlarında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

  Demtaş Metal firmamızla Kaş çevresinde hurda malzeme alıyoruz. Şu anda Antalya Kaş hurdacı firmalar içindeyiz. Elbette ki Antalya Kaş merkezinde de hizmet veriyoruz. Kaş merkezinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alımlarında eşyanın tutarını piyasasından iyi fiyat ile ödüyoruz.

  Antalya Kaş merkez hurdacı firma olarak Kaş ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Güncel Kaş hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Kaş meydanda yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Her türlü hurda alımında deneyimliyiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Antalya hurdacı firmalar içindeyiz. Antalya hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal takdirinizi kazanmaya devam ediyor.

  Kaş Hurdacı Firmalar

  Kaş hurdacı olarak Antalya ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeler için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Sizde her tür hurda satmak sebebiyle şirketimizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Kaş merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek hepimizin faydasına çalışıyoruz. Kaş hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Antalya Kaş etrafında benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Antalya merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Kaş gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Kaş bölgesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

  Kaş Hurdacı Telefonu

  Kaş hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Antalya Kaş yerinden her çeşit hurda alımı hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda atık fiyat listesi öğrenmek amacıyla numaralarımızı aramanız gereklidir.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Anlık demir hurda fiyatları talep etmek amacıyla Kaş hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacılar bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Kaş etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

  Hurda demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Kaş hurda demir ton fiyatlarını arzu edene her gün yollanmaktadır. Firmamız Kaş ilçesinin tümünde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderimize bir göz bakarsanız pişman olmazsınız.

  Kaş Hurda Alımı

  Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Kaş adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin kıymetleri düşebilir.

  Hurda inşaat demiri almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar içindeyiz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

  Antalya Kaş ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda alımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurdası, bakır hurdası, demir, kablo, hurda çinko, kurşun satanlara özel değerinden yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Kaş hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Sayfamızdaki Kaş çatı söküm çinkosu ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı bölümüne göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayın. Antalya, Kaş bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Kaş Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Kaş hurda bakır fiyatları için arayın. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz.

  Bakır hurdası alan Kaş hurdacı şirketimizi kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Kaş içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Kaş bakır fiyatları güncelliğini koruyor. Antalya Kaş bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut.

  Kaş Sarı Hurda Alımı

  İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Kaş bölgesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Kaş sarı pirinç kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Daha doğru bilgi almak için pirinç sarı hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz. Antalya Kaş hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Bu sebeple Kaş hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Demtaş Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde liderlik etmektedir. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunmaktadır.

  Sac Hurda Alan Hurdacı

  Kiler çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Kaş bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru, satmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şu anda her çeşit ikinci el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alanlar içindeyiz.

  Kaş Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Kaş kurşun hurda alım satımı için konumunuza geldiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfada yayınlanmış olan Kaş çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız. Kurşunun en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Yeryüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı paylaşımına göz atabilirsiniz.

  Kaş Kablo Hurda Alımı

  Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kaş hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Antalya Kaş ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı içeriği inceleyin. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen arayın. Antalya Kaş etrafında çoğunlukla edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit ödeme yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Kaş elektrik kablosu kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz yollanmaktadır.

  Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kaş hurdacı firmayız. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem taşır. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alımında en iyi fiyatları vermekteyiz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kaş hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında deneyimliyiz.

  Kaş Hurda Krom Alımı

  Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Kaş krom tank hurdası fiyat listesi güncellendi. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

  Kaş Alüminyum Hurda Alan Firma

  Bize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı amacıyla arayabilirsiniz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

  Kaş ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımı için tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Antalya Kaş alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Bu yazdıda paylaşılmış olan Kaş hurda alüminyum ton fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile her saat paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı içerikli içeriğe göz atabilirsiniz Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan fabrika binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan depolardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası, alçı mikseri 2.el vidalı iskele, plywood hurda bulunur.

  7/24 Hurda Alan Kaş Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Kaş hurdacı olan firmamız ile zamana takılmadan atık hurda ticareti yapmaktayız. Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 2017’den bugüne dek hurda malzemelerin alım satımında müşterilere hizmete devam ediyoruz.

  Kaş Araç Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda vagon, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, ağır hasarlı hurda araç, motor hurdası alıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Kaş bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz.

  Hurda Karton Alım Satımı

  Kaş Antalya hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz. Kaş kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler arasında yer alır. Burada yayınlanmış olan Kaş hurda kağıt, karton fiyat listesini isteyene bedelsiz gönderiyoruz İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alırken uyguladığımız ekstra özenle satıcıya daha çok kazanma olanağı veriyoruz.

  Kaş Anlık Hurda Fiyatları

  Kaş hurdacı firmalar içerisinde hurdacılık yaparken uygulanılan kilo fiyatı Kaş hurda pazarında her dakika güncelleniyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. En güncel fiyata ulaşabilmek amacı ile bize ulaşın. Anlık sitemizdeki hurda fiyatları makaleyi inceleyin

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp, satılırken oldukça dikkat ile çalışmalıyız. Özellikle anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Antalya Kaş nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kaş Cam Hurda Alım Satımı

  Cam yarısaydam veya saydam genelde sert yapıya sahibi su koruyan organik olmayan katı maddelerin isimdir. Kaş yakınlarında cam hurdası alan yerler içindeyiz. Çağımızda rengarenk soda şişesi, kırık otomobil camları türde cam hurda tonlarca alınıp satılıyor.

  2.el Ev Eşyası

  Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak için bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak ihtiyacınız olan ürünün firmamızda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Kısa bir süre 2. el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki mobilyalarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı gönderimizi ziyaret ediniz Az kullanılmış personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları bulunmaktadır. Piyasasından uygun fiyatlara yeni gibi, 2. el kanepe satın alabilirsiniz.

  İkinci El Jeneratör Alımı

  2.el jeneratör satanlar arasında en iyi işletmeyiz. Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan yerler arasındayız. Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

  Akü Hurda Alımı

  Biraz süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. Taşıtlarda enerji deposu bulunabiliyor. Hurda akü içerdiği kurşun içeren sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler bölümüne göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız. Bu sebep ile bizim gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

  2. El Cafe Ekipmanı Alım Satımı

  2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Profesyonel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

  Kumaş Hurdası Alımı

  Antalya Kaş ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında belirttiğiniz yere geliriz. Kumaş fire hurdası alıyoruz. Tonajlı dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Parti malı ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş satmak için bizi zaman kaybetmeden arayınız. Kaş kilo ile tartıp hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Buradaki Kaş kumaş hurdası fiyat listesi günceldir.

  Kaş Plastik Hurda Alım Satımı

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Antalya il Kaş bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatı istemek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaş plastik hurda alanlar içerisinden öne çıkan Kaş hurdacısıyız. Bu sayfadaki Kaş hurda naylon ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. En iyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alımı için adresinize geliyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Kaş Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin uygun bir biçimde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası gibi her türlü hurdaları alıyoruz. Aynen fabrika sökümünde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

  Kaş Hurdacılar Sitesi

  Çevreci dostlara her haliyle yaşanır bir Kaş bırakmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu hurda eşyalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Kaş hurdacılar sitesindeki dükkânımızla sektöre hizmet veriyoruz. Kaş organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Kaş Fabrika Sökümü

  Kaş fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı arzu edilen fabrikanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir bol miktarda fabrika söküm ihaleleri güvenilir şekilde gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

  Kaş 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Buradaki Kaş hurda raf fiyatları güncelliğini koruyor. Raf hurda alan yerler bölümümüzü okursanız güzel olur. Hurda raf Kaş satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genelde batan dükkanlardan aldığımız market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda çelik raf, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafı satıyoruz.

  Kaş Hurda Klima Alımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima Kaş çevresinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan firmalar arasındayız. Kaş etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun.

  Kaş Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi itinalı bir biçimde yapılır. Molozlar Kaş Belediyesi’nce belirlenen arazilere boşaltılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

  En Yakın Kaş Hurdacı

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Kaş genelinde hurda alımı yapmaktayız. Kaş hurdacı içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile adresten hurda almaya başladık. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alanlar Kaş bölgesinde hizmet ediyoruz. En yakın Kaş hurdacı firma olarak hurda malzeme alımında adresinize profesyonel ekip yolluyoruz.