İçeriğe geç

Kayapınar Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Diyarbakır Kayapınar merkezde Kayapınar hurdacı firması olarak her cins hurda alıyoruz. Kayapınar merkezinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzemeler alım satımı yapmaktayız. Kayapınar çevresinde olduğu gibi hurda alımı için Kayapınar sınırlarındaki her sokağa gelmekteyiz.

  Diyarbakır Kayapınar meydanının etrafında hurda metal dönüşümü yapan tesisimiz bulunmaktadır. Günlük Diyarbakır Kayapınar hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Diyarbakır hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız ile Kayapınar hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Diyarbakır Kayapınar hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Her türlü hurda alıyoruz. Kayapınar hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi almaktayız. Yüksek tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Diyarbakır hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Hali hazırda Diyarbakır Kayapınar hurdacı işletmeleri içindeyiz. Lakin Diyarbakır Kayapınar merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Kayapınar Hurdacıları

  Kayapınar hurdacısı olarak Diyarbakır genelinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her türlü bakır hurdası satmak sebebiyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Kayapınar merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Kayapınar hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kayapınar çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Diyarbakır ilinin eşsiz ilçesi Kayapınar ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Kayapınar ilçesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Kayapınar Hurdacı Telefon Numarası

  Kayapınar adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Kayapınar hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı istemek amacıyla numaralarımızı aramanız yeterlidir.

  Kayapınar Hurda Alan Firmalar

  Hurda atık alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Kayapınar kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın kıymetini düşürmektedir.

  Tonajlı sarı hurda, ve çinko hurdası, kurşun hurda, bakır hurda, hurda kablo, hurda alüminyum,demir hurda alırken fiyatlar uygulamaktayız. Kayapınar hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Diyarbakır Kayapınar hurdacı firma olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda atık alıyor.

  Kayapınar Hurda Krom Alımı

  Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Diyarbakır Kayapınar hurda krom fiyatlarını isteyenlere saat başı gönderilmektedir. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Diyarbakır, Kayapınar çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sitede bulunan Kayapınar hurda çinko levha kg fiyatını grubumuzdakilere günlük göndermekteyiz. Çinko hurda alan yerler yazısına mutlaka göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Kayapınar Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Buradaki Kayapınar hurda sarı pirinç kg fiyatını isteyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Sarı alan hurdacı içerikli metne bir göz atabilirsiniz. Gerçekte hurda sarı diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Kayapınar ilçesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Kayapınar hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda almaktadır.

  Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bu yüzden Kayapınar sarı pirinç hurdası ticareti alan hurdacıyız.

  Kayapınar Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Kayapınar bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alanlar alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kayapınar bakır hurda fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Diyarbakır Kayapınar bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Diyarbakır Kayapınar bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Kayapınar hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız.

  Kayapınar Demir Hurdası Alan Yerler

  Kayapınar ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Hurdacı firmamız Kayapınar bölgesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içindedir. Buradaki Kayapınar 1.sınıf hurda demir fiyatlarını arzu edene her gün ulaştırılmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı gönderimize göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

  Kayapınar Kablo Hurda Alanlar

  Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Daha güncel sayfamızdaki kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz.

  Çünkü Demtaş Metal Geri Dönüşüm ismiyle yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Burada bulunan Diyarbakır Kayapınar elektrik kablosu fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Kapıdan hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Kayapınar etrafında çoğunlukla edinilebilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablo için anlık fiyat listesini veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kayapınar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Kayapınar bölgesinin tamamında TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Diyarbakır Kayapınar kablo hurdası alan firmayız. Kayapınar hurdacı firması olarak her nevi hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu satışı amacı ile yetkili personelimizi tuşlayın. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Kayapınar kurşun hurda alımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Kayapınar hurda kurşun fiyat listesini grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız.

  Kayapınar Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Kayapınar Diyarbakır ilçesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı nedeni ile arayınız. Depolarımızda her çeşit 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

  Kayapınar Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

  Sizlerin sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurda alıyoruz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Diyarbakır Kayapınar alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaktayız.

  Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Bu sayfadaki Diyarbakır Kayapınar alüminyum hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki metini inceleyebilirsiniz Kayapınar ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak Kayapınar hurdacısıyız. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz.

  Anlık Güncel Kayapınar Hurda Fiyatları

  Kayapınar hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında anlık güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek ton fiyatı öneriyoruz. Doğru fiyatlara ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda daha önceden paylaşılmış güncel kablo hurdası fiyatları metine göz atın

  Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alan firmayız alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

  Kağıt Hurdası Alım Satımı

  Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle size çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Kayapınar Diyarbakır kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kayapınar karton hurda alım satımı yaptığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki Kayapınar hurda karton fiyat listesini saat başı yollamaktayız derinden çok ton fiyatı ile bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt alıyoruz.

  Hurda Nikel Alan Firmalar

  Dolayısı ile nikel hurdası alımında çok hassas hareket edilmelidir. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir. Özellikle %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel hurdası alıyoruz. Kayapınar nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Kayapınar Hurdacılar Sitesi

  Kayapınar hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızın vasıtasıyla sektörde hizmet veriyoruz. Sevenlerine yaşanılır bir Diyarbakır ve daha çok iyi Kayapınar yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu cins hurdalarınızı alıyor değiliz. Kayapınar organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

  Kayapınar Bina Yıkımı

  Yıkımda gerekli tüm önlemler Kayapınar kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Üst taraftaki bölümde bahsettiğimiz fabrika sökümünde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

  2.el Cafe Malzemesi Alımı

  Endüstriyel restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel yemek ocağı, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Kayapınar Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Spot hurda nevresimlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, parça poplin kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Diyarbakır Kayapınar etrafında kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş satmak için telefon numaramızı hemen arayınız. Diyarbakır Kayapınar etrafında şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alımı için yerinize gelecek personeli oluşturduk. Diyarbakır Kayapınar kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Sayfamızdaki Kayapınar hurda kumaş fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz.

  En Yakın Kayapınar Hurdacı Numarası

  Kayapınar hurdacısı olan firmamız ile bildirdiğiniz adresten her türde hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla Kayapınar ilçesinde hurda malzeme almaktayız. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Kayapınar ilçesinin yakınlarında servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz. En yakın Kayapınar hurdacı servisiyle her cinsten hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte batmış esnaflardan aldığımız İnşatlarda boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Kayapınar etrafında yıkılmış iş yeri binalarından alınan sıfır gibi 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satıyoruz.

  Hurda Klima Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Kayapınar ilçesinde en çok alınan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Kayapınar çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır.

  Kayapınar Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozları Kayapınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen alana dökülüyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi titiz bir biçimde yapılmaktadır.

  Kayapınar Fabrika Bozumu

  Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı bir şekilde incelenerek uygun ekipmanın hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Kayapınar fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sektörde sayısız fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü olduk.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Uzun müddet sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebiyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alımı bölümüne göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

  İkinci El Hurda Raf

  Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Genelde ekipmanını yenileyen baharatçılar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Kayapınar ikinci el market rafı kg fiyatı biraz önce güncellendi. Raf hurda alan yerler makalemizi incelemek iyi gelecektir. Kayapınar 2.el hurda raf alım satımı sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Kayapınar Hurdacı Firma

  Sektörde uzun zamandır Kayapınar hurdacı olmanın sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Farkına vardığınız üzere üç yıldır hurdacılık yapıyoruz. 7/24 Kayapınar hurdacı firması depomuz aracılığıyla haftanın yedi günü hurda malzeme alım satımı yaparız.

  Plastik Hurda Alan Hurdacı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Kayapınar plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında lider konumdaki firmayız. Buradaki Kayapınar hurda naylon fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Diyarbakır ile Kayapınar bölgesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatları edinmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Araba Hurdası Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Kayapınar hizmet ediyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araba, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, römork, motor hurdası alıyoruz. Bazı dönemlerde Kayapınar bölgesinde araba hurdası alıyoruz.

  Kayapınar İkinci El Eşya

  Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek iyi fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar konulu sayfamıza erişebilirsiniz Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile bizlere ait numaralarla iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Kayapınar Diyarbakır içerisinde temiz bir biçimde kullanılan, ikinci el koltuklar satıyoruz. Az kullanılmış ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası alma işlerinde değerinde ücretler yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Çağımızda şeffaf ve renkli araba camı, meyve suyu şişesi vb. cam hurdalar bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvı tutabilen organik olmayan sert maddelerdir. Kayapınar çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde yer almaktayız.