İçeriğe geç

Keles Hurdacı

  Bursa Keles hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Bursa Keles merkezinin tümünde hurda ve kullanılmış eşyalar alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız Bursa Keles hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

  Bursa Keles merkezindeki Keles merkez hurdacı firması olarak Keles merkezi çevresinde hurda alıyoruz. Günlük Keles hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Aslında Keles firmasıyız. Lakin Bursa Keles merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Bursa iline bağlı tüm ilçelerde hizmetimize devam ediyoruz. Bursa geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Keles meydanında çevresinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz.

  Bursa Keles merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı göndermekteyiz Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bursa hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Keles Hurdacı Firmalar

  Keles meydanında faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda kablo satmak nedeniyle bizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Keles hurdacısı olarak Bursa ilçelerinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyalar için en yakın araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Keles hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Keles etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Bursa ilinin sempatik ilçesi Keles gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sadece Bursa Keles çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Keles Hurdacı Numarası

  Bursa Keles hurda alım satımı hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Keles hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Bu yüzden hurda atık fiyatı istemek amacıyla bizi aramalısınız.

  Keles Hurda Alan Yerler

  Hurda demir almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Keles kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda malzemelerinizi gecikmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir.

  Tonajlı hurda alüminyum, hurda kablo, bakır, kurşun,çinko, sarı hurdası ve demir alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Keles hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Keles geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü hurda alüminyum alım satım hizmeti veriyor.

  Krom Hurdası Alanlar

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Nikelle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Sitemizde yayımlanan Keles krom hurdası ton fiyatlarını talep edenlere günlük gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

  Sayfamızda yayınlanan Bursa Keles nikel hurdası ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alan hurdacılar yazısını okusanız mükemmel bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Keles çevresinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

  Keles Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Haliyle Keles sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız. Keles ilçesinin tamamında hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Keles sarı pirinç hurdası fiyat listesini abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç metini okuyabilirsiniz. Demtaş Metal hurdacılık firması tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Keles hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda deniliyor. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi bulunmamaktadır.

  Keles Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Bu sayfadaki Keles bakır kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Bursa Keles bakır hurda alan yerler arasındayız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda bakır alan Keles hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgi var. Keles hurda bakır fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Keles içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Keles Demir Hurda Alan Firma

  Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı istemek sebebiyle hemen arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları paylaşımını incelemelisiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz.

  Demir, dünya genelinde en fazla çıkarılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Keles inşaat demiri ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine her gün gönderilmektedir. Sizinde bildiği gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız. Keles ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Keles ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Keles Kablo Hurda Alan Firma

  Bursa Keles ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsası yüksek fiyatlar sunuyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı isteyenler bizi arayabilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Piyasada sıklıkla bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Hurda kablo içindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Bursa Keles hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı konuya bir göz atın. Keles hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır.

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kabloyu alan alan Keles hurdacı firmayız. . Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alımında en güncel fiyat listesini vermekteyiz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Bursa Keles bakır kablo fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Keles hurda kurşun alım satımı için yerinize geldiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Keles kurşun hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası ton fiyatı bölümümüzü dolaşmalısınız. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda
  , Kurşun levha, Hurda kurşun oluk için özel fiyat uyguluyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Kiler tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depomuzda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Keles etrafında hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz.

  Keles Alüminyum Hurda Alan Yerler

  Bursa Keles alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Keles alüminyum hurda ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda alımı yapıyoruz. Keles bölgesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz.

  Bizlere güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz.

  Güncel Anlık Keles Hurda Fiyatları

  Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken pazar fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı öneriyoruz. Keles hurdacı hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatları hurda borsasında çabucak güncelleniyor. Anlık fiyata ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Sitemizdekihurda sarı fiyatları metini inceleyin

  Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

  2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın firmayız. Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız için nakit para ödeme yapıyoruz.

  Keles Karton Hurda Alanlar

  Keles hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız sayesinde hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satımı yapabilirsiniz. Yüksek liste fiyatı ile hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, gazete hurdası alanlar arasındayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcıya daha fazla kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Karton hurda almaktayız. Sayfamızdaki Bursa Keles hurda karton ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz

  Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken mümkün olduğunca dikkatle davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 nikel şablon alımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Bursa ile Keles nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Keles Hurdacılar Sitesi

  Keles hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizin aracığıyla atık hurda alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla yaşanılır bir Keles yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Keles sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Keles Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika söküm işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımlarda istenilen güvenlik önlemleri Keles kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenmesi gereken iş yerlerinin en baştan yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vb. tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz.

  Keles İkinci El Restaurant Aletleri Alım Satımı

  Temiz kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolap alıp satmaktayız. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, krom meze reyonları vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

  Kumaş Alım Satımı

  Kumaş hurdası alıyoruz. Keles çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alımlarında arzu ettiğiniz konuma gelecek ekiplerimiz var. Kiloyla hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

  Tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş alımı için buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Keles kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en doğru fiyatı vermekteyiz. Bu sayfadaki Keles kumaş hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  En Yakın Keles Hurdacı Firma

  Keles hurdacı firma olan firmamız ile yerinden her tür hurda almaya başladık. Dolayısıyla size en yakın hurda alan yerler Keles genelinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. En yakın Keles hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda malzeme alıp satarken adresinize personel yolluyoruz. Demtaş Metal olarak Keles ilçesinin etrafında hurda alımı işleri yapmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısıyla kapatılan nalburlardan almış olduğumuz Bazı projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır. Yıkılmış depo ve benzeri binalardan ayrılan sıfır gibi 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

  Keles Klima Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Keles ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Keles bölgesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Keles Moloz Döküm Yerleri

  Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Keles Belediyesi tarafından daha önce bildirilen alanlara taşınıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozunun taşınması titiz bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor.

  Keles Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi gerekiyor. Uzun yıllardır onlarca fabrika yıkım ihalelerini tamamladık.

  Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Keles fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

  Keles Akü Hurda Alım Satımı

  Akü barındırdığı kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle sıkça kullanılır. Akü hurda alanlar bölümünü okusanız mükemmel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile Keles hurdacısı gibi kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

  Keles 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Keles ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere her gün gönderiyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar yazısına bakmak istersiniz. Raf hurdası Keles satmak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan fabrikalardan temin ettiğimiz orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Keles Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Keles hurdacı olarak günün her saatinde atık hurda alımı yapmaktayız. Sizlerin bahşettiği güven ile alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bugüne geri dönüşüm faaliyetlerinde hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Keles Plastik Hurda Alım Satımı

  En ideal fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Keles plastik hurdası alanlar arasında lider konumdaki Keles hurdacısıyız. Bu sayfadaki Keles plastik kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Bursa il Keles bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Keles Hurda Araba Alan Yerler

  Elbette sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Keles hurda alımında hizmet veriyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri
  , yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Keles etrafında hurda araç alıyoruz.

  Keles Beyaz Eşya Hurdası

  Keles etrafında yeni gibi ve 2.el koltuk satıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı, anakart fiyatları öğrenmek nedeniyle telefon numaramızıarayabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alan hurdacı başlıklı paylaşımı ziyaret ediniz Temiz kullanılmış personel masaları, büro ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı satılır.

  Keles Cam Hurda Alım Satımı

  Keles etrafında hurda cam alanlar içerisindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı malzemenin adıdır. Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, otomobil camları türde hurda cam cinsleri tonajlı bulunabilmektedir.