İçeriğe geç

Kınık Hurdacı Firma

  Kınık hurdacı firma olarak Kınık ilçesinin hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Güncel İzmir Kınık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. İzmir Kınık hurdacı olarak hurda malzeme almaktayız. Kınık merkezinin her yerinde hurda ve ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. İzmir hurdacı firma olan Demtaş Metal övgülerinizi toplamaya devam ediyor.

  İzmir Kınık hurdacı depoları arasında en başarılı şirketiyiz. İzmir Kınık şehir merkezinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Kınık gelmekteyiz.

  Demtaş Metal olarak Kınık ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişime geçin. Şu anda Kınık hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte İzmir Kınık merkezinde de hizmet vermekteyiz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İzmir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İzmir Kınık bölgesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz.

  İzmir Kınık Hurdacı Firma

  Kınık merkezde hurda alım faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak tüm insanların geleceğine yarar sağlıyoruz. Kınık hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İzmir Kınık içerisinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İzmir şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Kınık gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf İzmir Kınık etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kınık hurdacısı olarak İzmir genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanın yüklenmesi için en yakın araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda kurşun satışı sebebi ile bizi aramalısınız.

  Kınık Hurdacı Numarası

  Kınık hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. İzmir Kınık yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Hemen arayıp güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacıyla cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Kınık Demir Hurdası Alım Satımı

  Bildiğiniz üzere her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Kınık ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, dünyada en çok alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki İzmir Kınık inşaat demiri fiyatlarını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler sayfamızı okumalısınız. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek amacı ile firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Firmamız Kınık genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

  Kınık Krom Hurda Alımı

  Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızda yayımlanmış olan Kınık hurda krom fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

  Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

  Kınık Bakır Hurdası Alımı

  Bakır alan hurdacılar sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kınık bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Bakır hurdası alan Kınık hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Kınık içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki Kınık yanık bakır hurdası kilo fiyatını dileyene günlük yolluyoruz. İzmir Kınık hurda bakır alan yerler arasındayız.

  Kınık Kurşun Hurdası Alımı

  Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alımı sayfamızı okuyunuz. Kurşun metali en eski madenlerden biridir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Çatı söküm kurşunu alırız. Kınık kurşun hurda almak için iyi fiyatları sunduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İzmir Kınık kurşun hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir.

  Hurda Çinko Alımı

  Sayfamızdaki Kınık hurda çinko fiyatlarını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar bölümüne göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyatları için arayın. Kınık ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Kınık Hurda Alanlar

  Hurda kablo alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Kınık hurdacı firması olan Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor.

  Yüksek tonajlı sarı, ve çinko hurda, kurşun hurdası, hurda bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,demir hurdası alımında piyasasının üstünde fiyat listesi uyguluyoruz. Kınık hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz. Kınık kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Kınık Hurda Sarı Alım Satımı

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı türleri vardır. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Bu neden ile Kınık sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

  Sayfamızdaki Kınık hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Sarı pirinç hurda alanlar konulu konuya bir göz gezdirebilirsiniz. İzmir Kınık hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Kınık ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz.

  Demtaş Metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir.

  Kınık Hurda Kablo Alanlar

  İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Buradaki İzmir Kınık fare yemez kablo fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Kınık hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Kınık hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo almaktayız. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Çünkü Demtaş Metal firmamızla sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası için en güncel fiyatı vermekteyiz.

  Müşterilerde sıklıkla toplanan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi arayın. Kablolar iletken olarak elektronik aletlerde kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Kınık genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımında liderlik yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kınık ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek fiyat veriyoruz.

  Kınık Alüminyum Hurda Alan Yerler

  Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. İzmir Kınık alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz.

  Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz.

  Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant Kınık hurdacılık firmaları içindeyiz. Kınık ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Sayfamızdaki Kınık alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar konulu konuya bir göz atın Hurda satanların sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

  Kınık Sac Hurdası Alım Satımı

  Şu anda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. Kınık ve çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Hurda Plastik Alanlar

  İzmir şehri Kınık ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Kınık hurda plastik alım satımı yapanlar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kınık hurda plastik kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz. En iyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satılır. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatları vermekteyiz.

  Kınık İkinci El Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Kınık çıkma raf kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Raf hurda ton fiyatı bölümünü geziniz. Raf hurdası Kınık alımı amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Genelde ekipmanını yenileyen elbisecilerden elde ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el raf satıyoruz.

  Kınık Akü Hurdası Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı nedeni ile bulunabiliyor. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı sebebi ile kıymetlidir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi almak için konusunun linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla bizim benzeri firma bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denilmektedir.

  Kınık Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekmektedir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Uzun süredir yüzlerce fabrika yıkım ihalesi tamamladık.

  Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler içinde lider konumdayız. İzmir Kınık fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

  Anlık Güncel Kınık Hurda Fiyatları

  Kınık hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında uygulanılan kilo fiyatı hızlıca değişkenlik gösteriyor. Kesin hurda fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsasından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz.

  Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Yerler

  Endüstriyel tipte 2. El restaurant aletleri alıyoruz. Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. İyi kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah alınır. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi set üstü meykap vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

  Kınık Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Kınık ilçesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı alımları için bulunduğunuz konuma gelecek ekiplerimiz var. İzmir Kınık çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Spot poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda parti kumaşı, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımlarında anında ödeme yapılır.

  Toptan parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı hemen arayın. İzmir Kınık kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz. Sitemizdeki İzmir Kınık hurda kumaş fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

  Kınık Hurda Karton Alanlar

  Kınık kağıt hurdası alan firmalar içindeki Demtaş Metal ile hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere çok daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz. Kınık hurda kağıt alım satımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki İzmir Kınık karton hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Ederinden fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak alıyoruz.

  En Yakın Kınık Hurdacı Telefon Numarası

  Kınık hurdacısı içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile konumdan hurda alım hizmetleri vermeye başladık. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Kınık ilçesinin her yerinde hurda alımı işi yapıyoruz. En yakın Kınık hurdacı firma hizmetlerimizle her çeşit hurda metal alırken adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Bu sebep ile sizlere en yakın hurdacı firma Kınık genelinde hizmetler vermekten onur duyuyoruz.

  Kınık Hurda Nikel Alımı

  İzmir Kınık ilçesinde %99 şablo nikel hurdası , %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Kınık nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alım satımında mümkün olduğunca dikkatli davranmalıyız. Hurda nikel arsenik içermektedir.

  Kınık Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Kınık kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılacak iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Daha önce ifade ettiğimiz fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdaları almaktayız. Yıkım yapılırken istenen tüm tedbirler

  Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Kınık hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fırsat oldukça Kınık çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak römork, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, kazalı otomobil hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz.

  Kınık Hurdacılar Sitesi

  Kınık hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın iş birliğiyle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Kınık oto sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir İzmir ve daha güzel Kınık oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu atıkların ticaretini yapıyor değiliz.

  7/24 Hizmet Veren Kınık Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Kınık hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği profesyonellikler aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz. bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bu zamana değin hurda malzeme alımında hizmet etmeye devam ediyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde malesef işi bırakan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış lokanta binalarından alınan hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Müteahhitlerce kısa bir zaman diliminde kullanılmış boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi adresten alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinası hurdası fiyatları konulu gönderiye erişebilirsiniz Çok az kullanılan 2.el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla yeni gibi, 2. el salon tk. satıyoruz. İkinci el öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu bulunur.

  Hurda Klima Alanlar

  Klima hurdası Kınık çevresinde en fazla alınan hurda malzemeler arasındadır. Kınık çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Kınık Moloz Dökümü

  Kınık hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların şirketimize ait tesise yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Kınık Belediyesi tarafından daha önce planlanan yerlere boşaltılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun nakliyesi güvenlikle yapılır.

  Kınık Hurda Cam Alanlar

  Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıda olan su tutan amorf katı maddedir. Kınık çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde bulunmaktayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli süt şişesi, kırılmış oto camları türlerde hurda camlar çok miktarda satılıyor.