İçeriğe geç

Kiraz Hurdacı Firması

  İzmir Kiraz meydanının yakınlarında hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Günlük Kiraz hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı olarak her tür hurda eşyayı almaktayız. Aslında Kiraz hurdacı firmasıyız. Ancak İzmir Kiraz merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal adıyla Kiraz merkez çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kiraz hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. İzmir hurdacısı olan firmamız Demtaş Metal profesyonel devam ediyor.

  Kiraz merkezde olduğu gibi hurda almak amacıyla Kiraz gelmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İzmir hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. İzmir Kiraz hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. İzmir Kiraz merkezinin tamamında ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar değerinin üstünde almaktayız.

  Kiraz Hurdacı Firma

  Kiraz merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Kiraz hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. İzmir Kiraz ilçesinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İzmir ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Kiraz 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İzmir Kiraz ilçesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. Kiraz hurdacı firması olarak İzmir bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız için en yakın hurda nakliye araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı sebebi ile destek telefonlarımızı arayabilirsiniz.

  Kiraz Hurdacı Numarası

  İzmir Kiraz adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu sebep ile hurda fiyatı talep etmek sebebi ile firmamızı aramanız gereklidir. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Kiraz hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Demir Hurda Alan En Yakın Firma

  Kiraz ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Kiraz inşaat demiri kg fiyatını whatsapp grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Demtaş Metal İzmir Kiraz genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

  Anlık hurda demir kilo fiyatları öğrenmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar makalemize bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bildiğiniz gibi her nevi demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderisini okumalısınız.

  Kiraz Hurda Krom Alanlar

  Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki İzmir Kiraz krom hurdası fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Kiraz Bakır Hurdası Alımı

  Buradaki İzmir Kiraz bakır kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz gönderiyoruz. İzmir Kiraz hurda bakır alan yerler arasındayız. Kiraz hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Kiraz içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Kiraz hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

  Kiraz Kurşun Hurda Alımı

  İzmir Kiraz kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Kiraz hurda kurşun kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alanlar makalemize göz atabilirsiniz.

  Kiraz Çinko Hurda Alan Hurdacılar

  Sayfamızda yer alan İzmir Kiraz nikel hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Hurda çinko alımı bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. İzmir, Kiraz çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Kiraz Hurda Alan Firma

  Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Kiraz kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemeleri şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa değerini düşürmektedir. İzmir Kiraz hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Yüksek tonajlı ekstra demir, bakır, hurda kurşun, kablo hurda, hurda çinko, hurda sarı ve hurda alüminyum alırken değerinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Kiraz hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda çinko almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Kiraz Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. Kiraz genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. İzmir Kiraz hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

  Bu sayfadaki Kiraz hurda sarı pirinç ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar metine göz atın. Kiraz hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu yüzden Kiraz sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

  Kiraz Kablo Hurdası Alım Satımı

  Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Kiraz hurdacı firma olarak özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdası alıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satarak para kazanmak isteyenler şimdi arayın. Müşterilerde kolayca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

  Kiraz hurdacı firması olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında tecrübeliyiz. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat listesi sunuyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki İzmir Kiraz hurda bakır kablo ton fiyatını whatsapp grubumuzda her hafta paylaşıyoruz.

  Kiraz ilçesinde hurda kablo almaktayız. İlaveten hurda fare yemez kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Kiraz hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleyi okuyun.

  Kiraz Alüminyum Hurdası Alan Firma

  Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Adresten alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için telefonlarınızı diliyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. İzmir Kiraz alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Sizlerin desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz. Sitemizde paylaşılan Kiraz hurda alüminyum ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler içerikli metni inceleyebilirsiniz Kiraz ilçesinin tümünde alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kiraz Hurda Sac Alanlar

  İzmir Kiraz etrafında hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Kış bahçesi tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

  Plastik Hurda Alanlar

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

  İzmir il Kiraz ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alımı yapıyoruz. Kiraz hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü Kiraz hurdacısıyız. Sitemizde yer almakta olan Kiraz plastik hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası almaktayız.

  Kiraz İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alımı için arayın. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda Raf Alanlar

  Buradaki İzmir Kiraz ikinci el raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan yerler hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda raf Kiraz satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen kuruyemişçiler tarafından satılan market rafları, çelik raf hurdası, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Motosikletlerde enerji kaynağı bulunur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suları sebebiyle oldukça değerlidir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Bu nedenle İzmir Kiraz hurdacı iş yerimiz gibi kendine ait geri dönüştürme tesisi olanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Zamanla şarj olmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerji depolayan depolardır.

  Kiraz Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Kiraz İzmir fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Uzun süredir onlarca fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. İşe başlamadan yıkımı yapılacak tesisin etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur.

  Kiraz Hurda Fiyatları

  En güncel fiyatlara erişmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Kiraz hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatları piyasada hızlı bir biçimde güncelleniyor. Sitemizdeki hurda alüminyum fiyatları yazıyı okuyun Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasasından fazla fiyat teklifi ödüyoruz.

  2.el Cafe Ekipmanı Alımı

  Titizlik ile kullanılmış buz makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel yemek ocağı, aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Alan Hurdacı

  Kiloyla hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, mayo kumaşı, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz. Tonajlı parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme kumaşı satmak amacı ile bizi hemen aramalısınız. İzmir Kiraz etrafında viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alım satımında yerinize geliriz. Kiraz kilo ile hurda kumaş alan yerler arasındayız. Sitemizdeki İzmir Kiraz hurda kumaş fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Hurda Kağıt Alım Satımı

  Kiraz kağıt hurdası aldığımız bölgeler içinde yer alır. Bu sayfadaki Kiraz hurda karton fiyat listesini grubumuzdakilere günlük yollamaktayız Kiraz İzmir kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız ile irtibat kurarak koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgede defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile satıcıya daha fazla oranda kazanma şansı iletiyoruz. Avantajlı fiyata peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz.

  En Yakın Kiraz Hurdacı Numarası

  En yakın Kiraz hurdacı firma ismiyle her türden hurda metal alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Kiraz ilçesinin etrafında her türlü hurda alıyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yerler Kiraz çevresinde hizmetler veriyoruz. Kiraz hurdacısı arasındaki personelimiz ile adresten hurda alım satım hizmetimiz var.

  Kiraz Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurda zehirli olabilir. Bu sebep ile nikel hurdalar alındığında oldukça dikkatli çalışmalıyız. Kiraz nikel hurdası alıyoruz. Özellikle hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Kiraz Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. her cinsten hurdayı alıyoruz. Kiraz kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken dükkanların yeniden inşaatının yapılması için yıkılmasını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

  Hurda Otomobil Alanlar

  Çok yoğun olmadığımızda Kiraz etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Kiraz hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda vagon, hasarlı hurda araba, motor hurdası satışı için hemen arayın. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  Kiraz Hurdacılar Sitesi

  Her hali ile yaşanabilir bir Kiraz için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Kiraz hurdacılar sitesindeki hurda alım iş yerimiz iş birliğiyle hurda ticareti işine başladık. Kiraz organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Kiraz Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Kiraz hurdacı olan şirketimiz ile günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Okuduğunuz gibi on altı seneden beri hurda alım satım yapıyoruz. Sektörün sağladığı kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Kiraz etrafında yıkılmış öğrenci yurdu binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış portatif, hurda plywood mevcuttur. Ayrıca batmış esnaflardan aldığımız

  2.El Eşya

  Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, çalışma masası, öğrenci koltuğu satmak isteyenlere bedelini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacılar konulu paylaşımı ziyaret ediniz Ekonomik fiyatlara yeni, 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. İyi durumda 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek nedeniyle firmamızı arayabilirsiniz.

  Klima Hurda Alımı

  Kiraz etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Kiraz ilçesinde en fazla alınıp satılan hurdalar içindedir. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Kiraz Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından satın alınacak her cins hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Kiraz Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yere naklediliyor. Fabrika yıkımından sonra antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınma işi itina ile yapılmaktadır.

  Kiraz Hurda Cam Alan Hurdacılar

  Kiraz genelinde cam hurda alanlar içinde bulunmaktayız. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan sert bir maddedir. Bu dönemde şeffaf ve renkli kırık araç camı, soda ve gazoz şişesi vb. cam hurda türleri oldukça fazla bulunabilmektedir.