İçeriğe geç

Kırkağaç Hurdacı Telefonu

  Manisa Kırkağaç hurdacı depoları arasında lideriz. Kırkağaç merkezi çevresinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler almaktayız. Manisa Kırkağaç hurdacı firması olarak hurda eşyanızı adresten almaktayız. Şu anda Kırkağaç hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Manisa Kırkağaç merkezinde de hizmet vermekteyiz. Kırkağaç hurdacı firması olarak hurda alımı yapmaktayız.

  Kırkağaç şehir merkezinin yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Demtaş Metal olarak Manisa il merkezinde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Güncel Kırkağaç hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz.

  Manisa geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam ediyor. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Manisa hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Manisa Kırkağaç genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Kırkağaç sınırlarındaki her yere uzman ekip göndermekteyiz.

  Manisa Kırkağaç Hurdacı Firmalar

  Kırkağaç hurdacısı olarak Manisa ilçelerinde her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda malzemenizin alım satımı için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her tür hurda karton satmak sebebi ile hatlarımızı tuşlamalısınız. Kırkağaç bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Kırkağaç hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Manisa Kırkağaç bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Manisa şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Kırkağaç sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kırkağaç ilçesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Kırkağaç Hurdacı Numarası

  Kırkağaç adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyatları istemek nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Kırkağaç hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir.

  Kırkağaç Hurda Demir Alımı

  Kırkağaç ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alırız. Demtaş Metal Manisa Kırkağaç ilçe genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Güncel demir hurda kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar bölümüne göz atmalısınız. Hurda demir, Kırkağaç bölgesinde en fazla bulunan metaller içerisindedir. Sitemizde bulunan Manisa Kırkağaç 1.sınıf hurda demir ton fiyatları bugün güncellendi. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın.

  Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Kırkağaç hurda krom tank kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler yazısını gezmek bilgi edinmenizi sağlar. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

  Kırkağaç Bakır Hurdası Alım Satımı

  Hurda bakır alan yerler makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kırkağaç içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kırkağaç bakır hurda fiyat listesi için arayın. Sitemizdeki Manisa Kırkağaç bakır hurdası fiyatlarını arzu edenlere her gün yollamaktayız. Manisa Kırkağaç bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır alan Kırkağaç hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Kırkağaç Kurşun Hurdası Alanlar

  Manisa Kırkağaç hurda kurşun alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Kırkağaç kurşun hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler yazısını gezmek öğrenmenizi sağlar. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız.

  Çinko Hurdası Alımı

  Kırkağaç, Manisa etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kırkağaç çinko levha ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacı sayfamıza mutlaka göz atın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Kırkağaç Hurda Alım Satımı

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Kırkağaç adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemeleri hiç zaman harcamadan nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle metallerin pazar payındaki fiyatının düşmesine neden olur.

  Hurda çelik almak için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı satanlara özel yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Kırkağaç hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Manisa Kırkağaç geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor.

  Kırkağaç Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Kırkağaç genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Bu yüzden Kırkağaç sarı pirinç hurda alım hizmeti veren hurdacıyız. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Kırkağaç hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

  Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunmaktadır. Aslında hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sizinde bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Manisa Kırkağaç sarı pirinç ton fiyatı güncellendi. Sarı alan hurdacı hakkında yazılmış içeriği okuyabilirsiniz. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir.

  Kırkağaç Kablo Hurda Alımı

  Hurda kablo alanlar konulu metini ziyaret edin. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar hemen arayın.

  Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

  İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Kırkağaç fare yemez kablo ton fiyatı günceldir. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Manisa Kırkağaç ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Manisa Kırkağaç hurdacısı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir.

  Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Kırkağaç hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Her yerden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar hurda kablo almaktayız. Etrafta sıklıkla ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Kırkağaç hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Kırkağaç Alüminyum Hurda Alan Yerler

  Sayfamızdaki Manisa Kırkağaç alüminyum hurda fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Geniş alüminyum hurda alanlar makaleyi ziyaret edin. Manisa Kırkağaç hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Bizlere gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek Kırkağaç hurdacısıyız. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Kırkağaç bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

  Kırkağaç Hurda Sac Alan Yerler

  Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Kırkağaç Manisa çevresinin tümünde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, bizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Firmamızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alıyoruz.

  Plastik Hurda Alımı

  İyi fiyatla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alımı yapmaktayız. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Kırkağaç plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan Kırkağaç hurdacısıyız. Sayfamızdaki Kırkağaç naylon hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Manisa il Kırkağaç ilçesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı yapıyoruz.

  Kırkağaç Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi işletmeyiz. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan şirketler içindeyiz.

  Kırkağaç Hurda Raf Alanlar

  Genellikle iflas eden kasaplardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, orta reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raf, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf satıyoruz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Manisa Kırkağaç 2.el market rafı kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alımı sayfasının linkine tıklayın. Raf hurdası Kırkağaç almak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Kırkağaç Hurda Akü Alanlar

  Aküler başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü içerdiği kurşunlu suları nedeni ile oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar gönderimizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir. Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılıyor.

  Kırkağaç Fabrika Sökümü

  Güvenilir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında lider konumdayız. Daha önce bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik. Yıkım yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Kırkağaç Manisa fabrika sökümü işleri yılların tecrübesine sahibiz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın detaylı şekilde gezilmesi gerekiyor.

  Güncel Anlık Kırkağaç Hurda Fiyatları

  Kırkağaç hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında saat başı güncellenmektedir. En güncel ton fiyatına erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlar ödüyoruz.

  İkinci El Cafe Malzemesi Alım Satımı

  Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi 4 gözlü ocak, dinlendirici, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. Temiz paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap alıyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz.

  Kırkağaç Hurda Kumaş Alımı

  Kumaş hurdası alıyoruz. Spot parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Manisa Kırkağaç bölgesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımı için belirttiğiniz konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Spot hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Sayfamızda bulunan Manisa Kırkağaç kumaş hurdası fiyatları sürekli güncelleniyor. Kırkağaç kilo ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

  Kırkağaç Karton Hurdası Alanlar

  Kırkağaç kağıt hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Kırkağaç hurda karton ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız Kırkağaç Manisa kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak hurdası alımı yapan firmalar arasındayız. Bölgenin her yerinde renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanma olanağı veriyoruz.

  En Yakın Kırkağaç Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Kırkağaç ilçesinde hurda alıyoruz. Bu hizmetlerle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Kırkağaç bölgesinde servis sunmaktan kıvanç duyarız. Kırkağaç hurdacı şirketi olarak arzu ettiğiniz yerden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın Kırkağaç hurdacı firma adıyla her tür hurda metal alımında arzu ettiğiniz yere geliyoruz.

  Kırkağaç Hurda Nikel Alım Satımı

  Bu yüzden hurda nikeller alımında çok hassasiyet ile hareket edilmelidir. Kırkağaç nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu ilçede anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel alıyoruz.

  Kırkağaç Bina Yıkımı

  Kırkağaç kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak ev ve işyerlerinin gerektiği biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı almaktayız. Yıkımlarda lüzum görülen tüm tedbirler

  Araba Hurdası Alan Firmalar

  Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kırkağaç hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Kırkağaç etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Kırkağaç Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Kırkağaç oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu türlerdeki atıkların alım satımını yapmıyoruz. Kırkağaç hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiziz sayesinde hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Kırkağaç sanayi sitesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

  7/24 Açık Kırkağaç Hurdacı

  7/24 hizmet veren Kırkağaç hurdacı olan firmamız ile zaman farketmeden açığız. 2019’dan bugünlere değin geri dönüşüm yaparak hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların sağladığı kurumsallaşmalar vasıtasıyla sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

  Kırkağaç İkinci El İnşaat Malzemesi

  Tamamlanmış projelerde alçı karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış apartman ve benzeri binalardan temin edilmiş yeni ayarında ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Bununla birlikte kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz

  2.el Ev Eşyası

  Temiz kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki oturma gruplarınızı yerinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası fiyatları konulu paylaşımı okuyunuz 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, sekreter masaları, personel koltuğu depolarımızda devamlı temin edilir. Çok ekonomik fiyata yeni gibi ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Az kullanılmış 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurdası Alımı

  Kırkağaç etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Kırkağaç bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Kırkağaç Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Kırkağaç Belediyesi’nce daha önceden bildirilen arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda metallerin işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

  Kırkağaç Hurda Cam Alanlar

  Özellikle şeffaf süt şişesi, çıkma araba camı benzeri hurda cam bulunmaktadır. Kırkağaç ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Özellikle şeffaf süt şişesi, çıkma araba camı benzeri hurda cam bulunmaktadır.