İçeriğe geç

Kocaali Hurdacı

  Sakarya Kocaali ilçesine bağlı Kocaali merkez hurdacı firma olarak Kocaali merkezinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Sakarya Kocaali merkezi çevresinde hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyaları alımı yapıyoruz. Kocaali etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz.

  Kocaali bölgesi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Güncel Kocaali hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Sakarya hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Demtaş Metal şirketimiz ile Sakarya Kocaali merkezinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz.

  Kocaali hurdacı depoları içinde lideriz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Sakarya Kocaali hurdacı firması olarak hurdanızı adresten alıyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sakarya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Aslında Sakarya Kocaali hurdacı firmaları içindeyiz. Elbette ki Sakarya Kocaali merkezinde de hizmet veriyoruz.

  Sakarya Kocaali Hurdacı Firmalar

  Kocaali hurdacısı olarak Sakarya genelinde her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın taşınması için çevrenizdeki hurda taşıma personellerimizi gönderiyoruz. Kocaali merkez ve mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. İşi bitmiş metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın yararına çalışıyoruz. Sizde her nevi demir hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Kocaali hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Kocaali çevresinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sakarya şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Kocaali 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Sakarya Kocaali çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz.

  Kocaali Hurdacı Telefonu

  Sakarya Kocaali hurdacılık hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alır. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak amacı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Kocaali hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Kocaali hurda krom kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı makalesini inceleyiniz. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin.

  Demir Hurdası Alımı

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Demir, Kocaali bölgesinde en fazla kullanılan madenler içerisindedir. Sitemizde paylaşılan Kocaali toplama demir hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Kocaali etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

  Güncel demir hurdası fiyatı talep etmek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler demir hurda konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Kocaali genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alımı yapılır.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Kocaali ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Kocaali çinko hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Çinko hurda fiyatı konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için firmamızla irtibata geçin.

  Kocaali Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır. Bu sebeple Kocaali sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç metali halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir.

  Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Kocaali ilçesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

  Sakarya Kocaali hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında öncüdür. Sakarya Kocaali hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Sitemizde yayımlanan Kocaali pirinç sarı kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Hurda sarı pirinç hakkında paylaşılmış metne göz atın.

  Kocaali Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu fiyatıfiyatları edinmek için firmamızı aramanız yeterlidir. Kocaali kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Kocaali hurda Cami kurşunu fiyatlarını talep edenlere ücretsiz göndermekteyiz. Kurşun en eski madendir. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler yazısını okumak iyi gelir.

  Kocaali Sac Hurda Alım Satımı

  Kocaali ilçesinde sac levha, sac varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru, alım satımı nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alıyoruz.

  Kocaali Hurda Kablo Alan Firmalar

  Kocaali hurda kablo alan yerler içindeyiz. Sakarya Kocaali hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kocaali hurdacı arayanlar için buradayız.

  Yerinden hurda tek damar kablosu alıyoruz. Sakarya Kocaali bölgesinde çoğunlukla bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo alımı yaparken değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

  Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası satanlar şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

  Kablo alan hurdacı içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Genelde yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu yazıda paylaşılan Sakarya Kocaali bakır kablo ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sakarya Kocaali ilçesinde TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  Kocaali Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Bakır alan Kocaali hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kocaali bakır hurda fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgi var.

  Buradaki Sakarya Kocaali yanık bakır hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Sakarya Kocaali bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kocaali içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır.

  Kocaali Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Kocaali ilçesinde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda alıyoruz. Hurda satanların destekleriyle her gün gelişiyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Sakarya Kocaali alüminyum hurda alan firmalar arasında lideriz. Bize gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Sakarya Kocaali alüminyum hurdası fiyatlarını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz.

  Kocaali Hurda Alan Yerler

  Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, kurşun,çinko, sarı hurda ve ekstra demir alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Kocaali hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Sakarya Kocaali ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor. Kocaali yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden metallerin iç piyasadaki kıymetinin inmesine neden olmaktadır. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda karton alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  Klima Hurda Alımı

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kocaali çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Kocaali çevresinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Kocaali Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Kocaali Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce önceden belirlenen yere naklediliyor. Yıkımda sözleşmeye göre ortaya çıkan molozun nakliye işleri güvenle yapılır. Kocaali hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her çeşit hurdanın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Hurda Nikel Alımı

  Bu ilçede hurda turbo nikel, anot nikel, %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken gayet hassasiyet ile hareket edilmelidir. Kocaali nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

  Kocaali Bina Yıkımı

  Yıkımda belirtilen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi her türde hurda malzemeyi satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Kocaali kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak binaların istenildiği bir biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Aynı fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Kocaali Hurdacılar Sitesi

  Kocaali hurdacılar sitesi üçüncü blok içerisinde bulunan tesisimiz vasıtasıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu cins eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir Sakarya ve olduğundan iyi Kocaali için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Kocaali organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Cam Hurda Alanlar

  Son zamanlarda şeffaf araba camı, süt şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri çok miktarda bulunabilmektedir. Kocaali etrafında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf araba camı, süt şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri çok miktarda bulunabilmektedir.

  Kocaali Otomobil Hurdası Alanlar

  Kocaali hizmetimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Kocaali etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda otomobil trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araç hurdası, hurda vagon, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası .

  Kocaali Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alanlar

  Sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle irtibata geçebilir. Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alıp satıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi kuzine, aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, bakır davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

  Kocaali Kumaş Alımı

  Burada paylaşılmış olan Kocaali hurda kumaş fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Spota düşmüş kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi arayınız. Sakarya Kocaali bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliriz. Sakarya Kocaali kilosu ile hurda kumaş alanlar arasındayız.

  Kocaali bölgesinin tümünde kumaş fire hurdası almaktayız. Kiloyla poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımı yapmaktayız.

  Anlık Kocaali Hurda Fiyatları

  Anlık hurda fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz. Kocaali hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları çabucak güncellenmektedir.

  Kocaali Hurda Raf Alan Yerler

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızdaki Kocaali raf hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Kocaali hurda raf almak amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden aktarlar tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Kocaali hurda kağıt alan firmalar arasındaki işletmemiz sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları isteyebilirsiniz. Kocaali hurda kağıt aldığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Sakarya Kocaali hurda karton ve kağıt ton fiyatları güncelliğini korumaktadır derinden çok kilo fiyatıyla hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında göstermiş olduğumuz extra titizlikle müşterilerimize ederinden fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz.

  Hurda Plastik Alımı

  Sakarya ve Kocaali ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Kocaali hurda plastik alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Sakarya Kocaali naylon hurdası kg fiyatını talep edenlere günlük ulaştırıyoruz.

  Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Kocaali 2.el Ev Eşyası

  2. El ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları mevcuttur. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak maksadı ile bizi tuşlayabilirsiniz. Sakarya Kocaali etrafında yeni gibi, 2.el mobilya alabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki yatak odası takımlarını adresten almaktayız. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi alımı yapan firma konusunda detaylı bilgi yazılan gönderimizi incelemelisiniz

  7/24 Hurda Alan Kocaali Hurdacı Firması

  7/24 açık Kocaali hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz konumuza geliriz. Sektörün sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık otuz dört yıldır hurda alım yapan firmayız.

  Kocaali Akü Hurda Alım Satımı

  Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı kullanılmaktadır. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda akü alımı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendi içinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Hurda akü barındırdığı kurşunlu suyu ayrıştırıldığından hurdacılar için oldukça kıymetlidir.

  En Yakın Kocaali Hurdacı Numarası

  Kocaali hurdacıları içinde arasındaki ekiplerimizle yerinden hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Kocaali etrafında hurda alıyoruz. En yakın Kocaali hurdacı firma servisiyle hurda alım satımında deponuza geliyoruz. Bu sebep ile hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Kocaali genelinde hizmet ediyoruz.

  Kocaali İkinci El Jeneratör Satanlar

  Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

  Kocaali İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılan iş yeri binalarından alınan yeni gibi ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alanlar içindeyiz. Bununla birlikte iflas eden esnaflardan aldığımız

  Kocaali Fabrika Bozumu

  Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle dolaşılması gerekir. Kocaali fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika söküm ihalesi güvenilir biçimde gerçekleştirdik. Hurdacıların anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde ünlü olduk.