İçeriğe geç

Korgan Hurdacı

  Ordu Korgan merkezinin yakınlarında hurdacısıyız. Güncel Korgan hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Korgan hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Korgan merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

  Ordu geri dönüşüm firmaları içerisindeki Demtaş Metal hizmet vermeye devam ediyor. Normalde Ordu Korgan hurdacı firmaları içindeyiz. Elbette ki Ordu Korgan merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Korgan genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize geliyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Korgan merkezinde hurda malzeme alıyoruz.

  Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ordu hurdacısı olarak Korgan meydanında hizmet veriyoruz. Korgan merkezi etrafında hurda malzeme ve ikinci el eşyalar alım satımında eşyanın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Ordu Korgan hurdacı firması olarak hurdanızı değerinde almaktayız.

  Korgan Hurdacı Firmalar

  Korgan hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Korgan etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda alüminyum satmak için telefon numaramızı aramalısınız. Ordu ilinin tatlı ilçesi Korgan 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Ordu Korgan için değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Korgan hurdacı firması olarak Ordu genelinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeleriniz için çevrenizdeki hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Korgan merkez ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız.

  Korgan Hurdacı Telefonu

  Ordu Korgan adresten hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile firmamızı aramanız gereklidir. Korgan hurdacı telefon numarası sitemizin içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

  Korgan Krom Hurdası Alım Satımı

  Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Korgan hurda krom tank ton fiyatlarını arzu edene saat başı ulaştırılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Korgan Hurda Alım Satımı

  Ordu Korgan ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her nevi hurda alıyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Korgan yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri zaman kaybetmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetinin inmesine neden olmaktadır.

  Hurda inşaat demiri alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri veriyoruz. Korgan hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Korgan Alüminyum Hurda Alımı

  Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın. Korgan ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil alımı için hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ordu Korgan hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Sizin desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacıyız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Sayfamızdaki Ordu Korgan hurda alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metni okuyabilirsiniz

  Korgan Sarı Hurdası Alımı

  Korgan ilçesinin tamamında hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Korgan hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti yapıyor.

  Sayfamızdaki Korgan sarı pirinç hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kesin sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar konuyu ziyaret edin. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri değerli hurda eşyalar arasında sayılabilir. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  Bu sebeple Korgan sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında piyasaya hakimdir.

  Korgan Kablo Hurda Alanlar

  Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Fakat tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablo için telefon edebilirsiniz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Ordu Korgan elektrik kablosu kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metini inceleyebilirsiniz. Piyasada çoğunlukla ele geçen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini anında ödüyoruz.

  Korgan ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satmayı dileyenler bize ulaşın. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Korgan hurdacı firmayız. Korgan hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz.

  Çünkü sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Korgan hurdacı firma olarak her türlü hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz.

  Korgan Çinko Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Ordu Korgan çatı söküm çinkosu kilo fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler paylaşımımızı incelerseniz güzel olacaktır. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için arayın. Korgan bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Korgan Bakır Hurda Alım Satımı

  Korgan içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Korgan hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

  Sitemizdeki Korgan soyma bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Ordu Korgan bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Korgan hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan yerler makalemizde detaylı bilgi var. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

  Korgan Demir Hurda Alanlar

  Korgan ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alımı yazısını ziyaret ederseniz güzel olacaktır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları bağlantısına tıklayın. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Ordu Korgan toplama demir hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Demtaş Metal Ordu Korgan ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Korgan kurşun hurda için en iyi fiyatı sunduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Korgan kurşun hurda fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Kurşunun eski madenler içinde olduğu biliniyor. Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda fiyatı yazısına göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

  Korgan Sac Hurdası Alan Yerler

  Korgan çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebi ile. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz. Firmamızda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac var.

  Korgan İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Her türde sıfır gibi ikinci el jeneratör satıyoruz.

  En Yakın Korgan Hurdacı Telefonu

  Korgan hurdacı sitesi bünyesinde çalışan ekiplerimizle kapınızdan hurda alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. En yakın Korgan hurdacı deposu servisiyle her çeşit hurda eşya tartımı yapmak için arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Korgan bölgesinde hurda alırız. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Korgan genelinde servis veriyoruz.

  Hurda Karton Alım Satımı

  Korgan hurda kağıt alan firmalar arasındaki Demtaş Metal ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Bölgede kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra hassasiyet sayesinde sizlere daha fazla oranda kâr etme olanağı veriyoruz. Hurda karton alıyoruz. Buradaki Ordu Korgan karton hurda ton fiyatını abonelerimize saat başı gönderiyoruz derinden çok ton fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar arasında en hızlı kilo fiyatını firmamız vermekte.

  Korgan Hurda Raf Alanlar

  Genellikle ekipmanını yenileyen işyerlerinden satın aldığımız teşhir rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki Korgan 2.el raf ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler gönderisine bir göz atın. Korgan 2. el hurda raf alım satımı amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Korgan Hurda Cam Alım Satımı

  Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert bir yapıda olan sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Genelde şeffaf kırılmış araç camı, soda ve gazoz şişesi benzeri cam hurda tonajlı alınıyor. Korgan çevresinde hurda cam alanlar içerisinde faaliyet gösteriyoruz.

  Korgan Plastik Hurdası Alım Satımı

  En güncel fiyatla kırkambar plastik hurda, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Korgan hurda plastik alımı yapan firmalar içinde olan Korgan hurdacısıyız. Bu sayfadaki Ordu Korgan plastik fiyatları güncelliğini koruyor. Ordu ile Korgan bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Anlık Güncel Korgan Hurda Fiyatları

  Korgan hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları her dakika değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurda alımlarında ton fiyatından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Sitemizdeki yeni hurda fiyatları metne bir göz atabilirsiniz

  Hurda Araba Alanlar

  Korgan hurda alımında hizmet ediyoruz. İşten fırsat buldukça Korgan bölgesinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Elbette size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, hurda motor için hemen arayın.

  7/24 Açık Korgan Hurdacı Firması

  Yılların kazandırdığı deneyim süreciyle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 31 seneden beri hurda alımı yapan firmayız. 7/24 Korgan hurdacı olarak 7/24 sektöre hizmet vermekteyiz.

  Korgan Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alanlar

  Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alınır. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi ocaklar ve benzeri sanayi tipi mutfak aletlerini görmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El restaurant ekipmanları alıyoruz. İkinci el krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Korgan Kumaş Hurdası Alımı

  Sitemizdeki Korgan kumaş hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Parti malı hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı vakit geçirmeden arayın. Ordu Korgan ilçesinin tamamında süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımı için arzu ettiğiniz adrese geliriz. Korgan kilosuyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

  Kumaş hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda parti kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alımında yerinizde ödeme yapılır.

  Korgan Bina Yıkımı

  Bir üstte fabrika söküm işinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. her cins hurdaları satın alıyoruz. Yıkım sırasında istenen güvenlik önlemleri

  Korgan Hurda Akü Alım Satımı

  Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle kıymetlidir. Akü hurda alımı yazısına bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunuyor. Zamanla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

  Korgan Fabrika Sökümü

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Ordu Korgan fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Öncelikle yıkılacak fabrikanın detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması gerekmektedir. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun süredir binlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenli bir biçimde gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider bir konumdayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış lokanta vs. binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2.el mutfak dolabı, kapı, pencereler satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

  Korgan Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Bu ilçede nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurda – %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Korgan nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları depolanırken çok dikkat ile davranılmalıdır. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir.

  Korgan 2.el Ev Eşyası

  Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alım satımı konulu paylaşıma göz atabilirsiniz 2. El etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, personel masası alım satımlarında nakit ödeme yapmaktayız. Korgan ve çevresinde yeni gibi, 2.el oturma grupları satıyoruz. Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile cep telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

  Hurda Klima Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Korgan bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Korgan çevresinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır.

  Korgan Moloz Dökümü

  Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Korgan hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Korgan Belediyesi’nce belirlenen alanlara dökülüyor.

  Korgan Hurdacılar Sitesi

  Korgan hurdacılar sitesi 5. blok içinde bulunan firmamız iş birliği ile atık hurda alım satımı işine başladık. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Ordu ve olduğundan yaşanılır Korgan yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Korgan OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.