İçeriğe geç

Atakent Hurdacı Hurda Alımı

  Küçükçekmece Atakent mahallesinde hurdacısıyız. Aslında Küçükçekmece firmasıyız. Fakat Atakent mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece mahallesi genelinde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Atakent mahallesindeki her yere gelmekteyiz Atakent mahallesi hurdacı depoları içinde lideriz. Atakent hurdacı firması olarak hurda malzemenizi alıyoruz İstanbul Atakent mahallesinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımı yapıyoruz Demtaş Metal ismiyle İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Günlük İstanbul Küçükçekmece Atakent hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

  Küçükçekmece Atakent Mahallesi Hurdacıları

  Atakent genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atık plastikleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız. Küçükçekmece mahallesinin her sokağında ve Atakent mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el mobilya alan hurdacılar arasında hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak amacı ile şirketimizi tuşlamalısınız. Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Atakent hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi Atakent sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Küçükçekmece Atakent etrafında değil, bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz.

  Atakent Hurdacı Telefonu

  Atakent Mahallesi her tür hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda fiyat listesi istemek nedeniyle operatörlerimizi arayabilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Atakent hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

  Atakent Mahallesi Hurda Bakır Alan Firma

  Atakent Mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Atakent Mahallesindeki hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Sitemizdeki Atakent soyma bakır hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız. İstanbul Küçükçekmece Atakent bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Atakent içinde bakır hurdası almaktayız.

  Atakent Krom Hurdası Alım Satımı

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Küçükçekmece Krom hurda alan yerler paylaşımını okursanız iyi bir şey yaparsınız. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz.

  Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Atakent Sarı Hurda Alımı

  İstanbul Küçükçekmece Atakent Mahallesi hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. İstanbul Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Atakent mahallesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımında öncü firmadır.

  İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Etrafta hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bu sebeple Atakent sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız.

  Atakent Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

  Anlık alüminyum alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Sizin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Atakent mahallesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda alıyoruz.

  Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Atakent alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

  Atakent Mahallesinde Hurda Demir Alım Satımı

  Unutmayın ki her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına göz atmanız pişman olmazsınız. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Demir hurdası, dünyada bol miktarda alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Atakent demir hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Demtaş Metal İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Atakent etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Atakent Hurda Alan Yerler

  Yüksek tonajlı hurda çinko, hurda kurşun, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum,demir ve sarı hurda alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Atakent hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. İstanbul Küçükçekmece Atakent geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her nevi hurda alımı yapıyor.

  Hurda çinko alımı için kapınıza gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Atakent Mahallesi yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurdanızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdaların piyasa değerini düşürmektedir. Fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız.

  Atakent Çinko Hurdası Alım Satımı

  Buradaki Atakent nikel hurdası ton fiyatları günceldir. Çinko hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Atakent çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurda fiyatı paylaşımımıza bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

  Atakent Kurşun Hurda Alan Yerler

  İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece Atakent kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Atakent hurda kurşun kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu biliniyor. Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda için özel fiyatlar sunuyoruz.

  Atakent Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Atakent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bilgi için hurda kablo alanlar metini okuyun. İçinde bulunan telin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Atakent ttr kablo hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor.

  Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Atakent Mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. İstanbul Küçükçekmece Atakent hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

  İstanbul Küçükçekmece Atakent bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablo satanlar bizimle iletişime geçin. Müşterilerde sıklıkla edinilen 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı yaparken değerinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

  Atakent Hurda Sac Alan Yerler

  Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alıyoruz. İstanbul Avrupa Atakent Küçükçekmece bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebiyle.

  Atakent Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Atakent mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Atakent mahallesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Atakent Moloz Dökümü

  Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkan molozların nakliyesi itina ile yapılır. Atakent hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Küçükçekmece Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce imzalanan kararla belirlenen yere nakliyesi yapılıyor.

  Atakent 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Ayrıca kapanan fabrikalardan satın aldığımız Atakent bölgesinde yıkılan lokanta vb binalardan sökülen yeni gibi 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

  Atakent Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

  Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Atakent Nikel Hurdası Alanlar

  Bu bölgede turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda , %99 şablon nikel, anot nikel hurda alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar taşınırken çok hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerir. İstanbul Küçükçekmece ile Atakent mahallesinde nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Atakent Mahallesi 2.el Ev Eşyası

  Kısa süre kullanılmış 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Değerinden fiyatlarla yeni, ikinci el oturma odası tk. satıyoruz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, personel masaları için telefonumuzu aramanız yeterlidir. Temiz kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki koltuklarınız kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan yazıyı gezebilirsiniz

  Atakent Araba Hurdası Alan Firmalar

  Pek tabi size araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Atakent çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan yük vagonu, ağır hasarlı araç hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda araç trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Atakent Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacılar

  Atakent hurda plastik alan firmalar içinden öne çıkan Atakent hurdacısıyız. Burada bulunan Atakent plastik ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz İstanbul şehri Atakent bölgesinin tümünden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. İyi fiyata hurda pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Atakent Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında sıkça kullanılıyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alan yerler akü hurdası hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan depolardır. Hurda akü alım satımı makalesini incelemelisiniz. Bu yüzden Demtaş Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapar. Akü barındırdığı kurşunlu suyu sebebiyle hurdacı firmalar için değerlidir.

  7/24 Hizmet Veren Atakent Hurdacı

  2014 senesinden buyana geri dönüşümde aralıksız hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübeyle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Atakent hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat işimizin başındayız.

  En Yakın Atakent Hurdacı Firma

  Atakent hurdacı sitesi firmamız ile arzuladığınız adresten hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Böylelikle hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Atakent çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. En yakın Atakent hurdacı firma servisi ile hurda metal alım satımı için ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Atakent mahallesinde her türde hurda eşya satımı yapıyoruz.

  Atakent Fabrika Söküm İşleri

  Fabrika sökülürken öncelikle yıkılması istenen fabrikanın detaylıca gezilmesi gerekmektedir. İstanbul Küçükçekmece Atakent fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. İnsanların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

  Bu sayede Küçükçekmece fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde meşhur olduk. Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihalelerini tamamladık.

  Atakent Mahallesi Kağıt Hurdası Alan Firma

  Atakent mahallesi hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız ile kırpıntı kağıt, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Atakent karton hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz Avantajlı kağıt fiyatı ile kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda peçete alıyoruz. İlçenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özen ile satıcılara daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz.

  Atakent Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Küçükçekmece Atakent mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde kısmen yıkılmış binaların uygun şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, sökülen hurda çelik kapı, pimapen hurdası vs. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Yıkımda belirtilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

  Atakent Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle raflarını yenileyen baharatçılardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı bölümümüzü okumak bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Burada yayınlanan Atakent ikindi el raf hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurdası alım satımı sayfasının linkine tıklamalısınız. Atakent 2. el hurda raf alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Atakent Hurdacılar Sitesi

  Atakent hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızın yardımı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Daha fazla güzel bir İstanbul Küçükçekmece Atakent için sürekli çalışıyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  Atakent Parça Kumaş Alan Hurdacı

  Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Toptan hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası için anında ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası almaktayız. Sitemizdeki Atakent hurda kumaş kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Atakent kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içerisinde en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesi etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize donanımlı ekip gönderiyoruz.

  Atakent Mahallesinde Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alım Satımı

  2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kullanılabilir durumda çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, küvet, krom yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

  Atakent Hurda Fiyatları

  En güncel bilgiye ulaşmak için irtibat kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımı yaparken borsadan fazla fiyatlar ödüyoruz. Atakent hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyatlar hurda borsasında saatlik olarak güncellenmektedir.