İçeriğe geç

Beşyol Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Beşyol mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lideriz. Beşyol mahallesinde hurdacısıyız. Beşyol hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi nakit alıyoruz Demtaş Metal firmamız ile Avrupa yakasında hizmetimize devam ediyoruz. Avrupa yakası Küçükçekmece Beşyol mahallesi çevresinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşya alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız Küçükçekmece Beşyol mahallesi hurdacı firması olarak Beşyol mahallesi genelinde her cins hurda alıyoruz.

  İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Günlük Küçükçekmece Beşyol hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Aslında Küçükçekmece firmaları içindeyiz. Elbette ki Beşyol mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Beşyol mahallesinde hurdacılık yapıyoruz.

  Her nevi hurda satışı nedeniyle aramanız yeterlidir. Avrupa yakası Küçükçekmece Beşyol genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

  Beşyol Hurdacıları

  İstanbul Küçükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Beşyol genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğini koruyoruz. Sizde her çeşit alüminyum hurdası satışı amacı ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Küçükçekmece mahalle merkezinde ve Beşyol mahallesi çevresinde hurda alan yerler arasında en iyi fiyatları veriyoruz. Beşyol hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima gelişmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Beşyol 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Sadece Beşyol çevresinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Madenlerin geri dönüşümünde tüketilenenerjinin düşüklüğü

  Beşyol Hurdacı Numarası

  Beşyol adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Beşyol hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Dolayısıyla hurda satışı yapmak için bizleri aramalısınız.

  Beşyol Hurda Kablo Alan Firma

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeniyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Beşyol mahallesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızda yayımlanan Beşyol ttr kablo hurdası kilo fiyatını isteyene saat başı göndermekteyiz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Beşyol hurdacı firmayız. Satıcılarda sıklıkla ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Ancak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesinde hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız.

  Sitemizde bulunan hurda kablo alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor.

  Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

  Beşyol Krom Hurda Alanlar

  316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bölümünün linkine tıklamalısınız. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor.

  Beşyol Mahallesi Kurşun Hurda Alanlar

  Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu fiyat listesi hakkında bilgi öğrenmek amacıyla sitemizde yer alan telefonu rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Kurşun eski madendir. Beşyol mahallesi kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Beşyol çatı minare kurşunu fiyatları dün güncellenmiştir. Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun mavimsi renge sahiptir.

  Beşyol Çinko Hurda Alım Satımı

  Buradaki İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Beşyol çinko levha kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Beşyol bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko alımı bölümümüze göz atmak istersiniz.

  Beşyol Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Hurda satanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi yoktur. Dolayısıyla Beşyol mahallesi sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

  Küçükçekmece Sarı alan hurdacılar içerikli yazıyı okuyun. Beşyol hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Beşyol genelinde sarı hurdası almaktayız.

  Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinir.

  Beşyol Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

  Firmamızda her türlü 2.el trapez sac vardır. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Beşyol çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız.

  Beşyol Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

  Beşyol ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları için hemen arayın. Hurda demir fiyatları bölümümüzü okuyabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası alımı gönderisini incelemek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hatırlatmak isteriz her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz. Demir hurdası, Beşyol bölgesinde çokça satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Beşyol extra demir hurda fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Demtaş Metal Beşyol genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

  Beşyol Bakır Hurdası Alımı

  Beşyol içerisinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

  Beşyol Mahallesi bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bu sayfadaki Beşyol yanık bakır hurdası kilo fiyatını telegram grubu üyelerine her gün yolluyoruz. İstanbul Küçükçekmece Beşyol hurda bakır alan yerler arasındayız.

  Küçükçekmece Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. Bakır alan Beşyol hurdacı firmamızı şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Beşyol Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

  Hurdasını satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Beşyol bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız.

  Bloğumuzda önceden yazılmışhurda alüminyum alan hurdacı yazıya göz atın. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

  Küçükçekmece Beşyol alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

  Beşyol Mahallesi Fabrika Söküm İşleri

  Evvela sökülecek iş yerinin detaylı biçimde dolaşılarak uygun aletlerin hazırlanması uygun olur. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Profesyonel bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Böylece İstanbul Küçükçekmece fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider bir yerdeyiz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Beşyol Mahallesi fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik.

  Beşyol Mahallesi Karton Hurda Alanlar

  Beşyol hurda kağıt aldığımız alanlar içerisindedir. Sitemizdeki Beşyol hurda karton kağıt ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız Avantajlı fiyatlarla bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Beşyol mahallesi hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki Demtaş Metal ile ticaret yaparak toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli ton fiyatı isteyebilirsiniz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile hurda satıcılarına çok daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz.

  En Yakın Beşyol Hurdacı Firma

  Beşyol hurdacıları içinde olan firmamız ile konumdan hurda alım hizmetimiz var. Dolayısı ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Beşyol etrafında servis veriyoruz. Beşyol en yakın hurdacı firma hizmetiyle her cins hurda eşya alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Beşyol bölgesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Beşyol Araç Hurdası Alan Yerler

  Elbette sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Beşyol bölgesinde hurda araba alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, römork, motor hurdası . Lakin hurda araba trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  Beşyol 2. El Jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacıyız. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türlü az kullanılmış 2. el jeneratör alınır.

  Beşyol Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

  Dolayısıyla hurda nikel toplanırken çok özen ile hareket edilmelidir. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. İstanbul Küçükçekmece ile Beşyol nikel hurdası alıyoruz.

  7/24 Açık Beşyol Mahallesinde Hurdacı

  Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmalar sayesinde araç gereç sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Beşyol hurdacı firması olarak zaman farketmeden işimizin başındayız. Tam tamına bin dokuz yüz doksan altı yıllarından buyana hurdacılığa size hizmet veriyoruz.

  Beşyol Hurda Klima Alanlar

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Beşyol mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. İkinci el klima Beşyol çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

  Beşyol Moloz Dökümü

  Beşyol hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozu Küçükçekmece Belediyesi Fen işlerince önceden belirlenen yere taşınır.

  Beşyol Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Beşyol hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızla geri dönüşüm yapıyoruz. Vatandaşlarımıza yaşanır bir İstanbul Küçükçekmece ve daha çok iyi Beşyol oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

  Beşyol Hurda Akü Alımı

  Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm için kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılabiliyor. Aküler başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Zamanla şarj tutmaz aküye hurda akü denir. Küçükçekmece Akü hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Beşyol Plastik Hurda Alım Satımı

  En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Beşyol plastik hurda alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Beşyol hurda plastik ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul ve Beşyol mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Beşyol Anlık Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken borsasından daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Beşyol mahallesinde hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan kilo fiyatları hızlı bir biçimde güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşın.

  Beşyol Mahallesi İkinci El Raf Fiyatları

  Buradaki Beşyol mahallesinde 2.el raf fiyat listesini abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı yazımıza bakmak istemelisiniz. Beşyol 2. el raf hurdası satışı yapmak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan dükkânlar tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafları, reyonlar, hurda demir raflar içinden seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Beşyol 2.El İnşaat Malzemesi

  Beşyol bölgesinde yıkılmış fabrika binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere satıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Birde kapanan şirketlerden aldığımız

  Beşyol Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Hurdacı

  Toptan dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Beşyol kumaş hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir.

  İstanbul Küçükçekmece Beşyol kilo ile tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda parça kumaş almaktayız.

  Beşyol mahallesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alımlarında adresinize deneyimli personellerimizi göndermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz.

  Beşyol Mahallesinde 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

  Temiz tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler buradaki telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler buradaki telefon numarasını arayabilir. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü mekap, salata dolapları, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör ve benzeri lokanta tipi mutfak aletini görebilmeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Beşyol Beyaz Eşya Hurdası

  Yeniden farkı bulunmayan ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile firmamıza ait numaralarla irtibat kurarak sorular sorabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuklarınız evinizden iyi fiyata alıyoruz.

  Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alımı yapan firma konulu paylaşımını ziyaret ediniz Sahibinden çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları alınır satılır. İstanbul Küçükçekmece Beşyol ve çevresinde yeni gibi ve 2.el oturma grubu satın alabilirsiniz.

  Beşyol Mahallesinde Bina Yıkılır

  Yıkımda istenen güvenlik önlemleri Aynen fabrika yıkımında yaptığımız gibi hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken dairelerin yeniden inşaatının yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz.