İçeriğe geç

Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Cumhuriyet mahallesi hurdacı firması olarak hurda eşyanızı yerinden alıyoruz Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Günlük İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Aslında İstanbul Küçükçekmece işletmeleri içindeyiz. Fakat Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir.

  Avrupa yakası çevresinde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. İstanbul Cumhuriyet mahallesi bölgesinde hurda ve kullanılmış eşya alımında eşyanın ederini nakit ödüyoruz Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda alıyoruz. Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesinde hurdacısıyız. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz.

  Cumhuriyet Mahallesi Hurdacıları

  Cumhuriyet mahallesi  hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi  merkezinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin naif mahallesi Cumhuriyet sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet çevresinde değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapıyoruz. Küçükçekmece mahallesinin her yerinde ve Cumhuriyet mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizde! Cumhuriyet mahallesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız.

  Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı Numarası

  İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi yerinden her türde hurda alımı hurda alım satımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içinde yer alır. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın. Bu neden ile hurda satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Cumhuriyet mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

  Cumhuriyet Hurda Kablo Alanlar

  İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizde yer almakta olan İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi kablo fiyatlarını whatsapp grumuzdakilere güncel olarak yolluyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Cumhuriyet hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Genel olarak yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

  Kapıdan hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul kablo alan hurdacılar konuyu okuyabilirsiniz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini öneriyoruz.

  Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz.

  Cumhuriyet mahallesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Cumhuriyet Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Hurda kablo içindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Krom Hurdası Alanlar

  430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma yazısına göz atmanız harika olacaktır. Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın.

  Cumhuriyet Mahallesinde Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cumhuriyet mahallesinde kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Çatı minare kurşunu ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası ton fiyatı gönderimizi dolaşmalısınız..

  Cumhuriyet Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

  Cumhuriyet mahallesinde hurda çinko alıyoruz. Küçükçekmece Çinko hurdası alım satımı bölümüne kesinlikle göz atın. Sayfamızda yayınlanmış olan Cumhuriyet Mahallesinde hurda çinko kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

  Cumhuriyet Mahallesinde Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Aslında sarı hurda adında bir hurda yoktur. Geniş bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar makaleye bir göz atın. Dolayısıyla sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır. Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı ismi verilmiştir. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri para eden hurdalar arasında sayılır. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

  Cumhuriyet Mahallesinde Sac Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebi ile. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Anlık demir hurda fiyatı öğrenmek amacıyla fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alım satımı paylaşımımızı dolaşmak konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Hurda demir, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi hurda demir kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Cumhuriyet mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası alan yerler yazısına bir göz atın. Cumhuriyet mahallesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türde pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan için nakit ödeme yapıyoruz.

  Cumhuriyet Mahallesi Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

  Bakır hurdası alan Cumhuriyet Mahallesinde hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Cumhuriyet yanık bakır hurdası fiyat listesi bugün güncellenmiştir. İstanbul Küçükçekmece bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır hurdası alıyoruz. Cumhuriyet Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

  Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası Cumhuriyet mahallesi hurdacısıyız. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Firmamıza güvenenlerin yardımıyla her gün deneyim kazanıyoruz. Daha detaylı sayfamızda önceden yazılan hurda alüminyum alan hurdacı konuya göz atın. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Küçükçekmece alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Cumhuriyet mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız.

  Fabrika Söküm İşleri

  Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların hazırlanması gereklidir. Genellikle söylendiği gibi kolay değildir. Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Cumhuriyet mahallesi fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesi tamamladık.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatları ile hurda peçete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz hizmetleriyle hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Hurda karton alım satımı yaptığımız mahalleler içinde yer alır. Buradaki Cumhuriyet mahallesi hurda kağıt ve karton kg fiyatı güncellenmiştir İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok kazanma avantajı takdim ediyoruz.

  En Yakın Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Cumhuriyet mahallesi çevresinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet mahallesi en yakın hurdacı adı ile her nevi hurda metal alırken ayağınıza gelmekteyiz. İstihdam ettiğimiz ekiplerimiz ile kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu sebeple müşterilere en yakın hurdacı firma Cumhuriyet mahallesinin etrafında hizmetler ediyoruz.

  Cumhuriyet Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

  Cumhuriyet mahallesi hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Cumhuriyet mahallesi etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Ama araç hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor .

  İkinci El Jeneratör Alan Hurdacılar

  Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için en yüksek fiyatları biz veriyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Hurda nikel zehirli olabilir. İstanbul Küçükçekmece ile Cumhuriyet mahallesi hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında çok dikkatle davranmalıyız. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alıyoruz.

  7/24 Açık Cumhuriyet Mahallesinde Hurdacı Firma

  Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalarla araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Cumhuriyet mahallesi hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. İki bin dokuzdan bu günlere dek hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

  Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Cumhuriyet mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Cumhuriyet mahallesi bölgesinde en çok alınan hurda malzemeler içindedir. Bozuk kombi hurdası alanlar arasındayız.

  Moloz Nakliyesi

  Cumhuriyet mahallesi hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların firmaya ait tesise taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yerlere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması itinayla yapılır.

  Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Cumhuriyet hurdacılar sitesindeki tesisimiziz iş birliği ile hizmet ediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdanızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılık da ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

  Akü Hurda Alanlar

  Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan enerji deposudur. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren sıvı sebebi ile geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akü hurdası alan hurdacılar makalemizi incelemelisiniz. Dolayısıyla Demtaş Metal vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Yoğun kullanımla atıl haline düşen aküye akü hurdası diyoruz. Küçükçekmece Akü hurda alanlar yazısını okuyabilirsiniz. Arabalarda enerji ihtiyacı sebebiyle bulunuyor.

  Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  Cumhuriyet mahallesi plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet plastik fiyatları anlık güncelleniyor Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir. İstanbul il Cumhuriyet mahallesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren, hurda jelatin fiyatı sormak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyata hurda pet şişe, hurda poşet, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  Güncel Anlık Hurda Fiyatları

  Sayfamızdakihurda fiyatları içeriğe göz atın Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımlarında piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz. Cumhuriyet mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları piyasada saat başı güncelleniyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizi arayabilirsiniz.

  Hurda Raf Alanlar

  Genelde iflas eden şarküterilerden elde ettiğimiz orta reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satanlar içindeyiz. Bu yazıda bulunan Cumhuriyet mahallesi hurda raf fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar yazımıza mutlaka bir göz atın. Cumhuriyet mahallesinde ikinci el raf hurdası almak amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Küçükçekmece Hurda raf fiyatları raf hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın.

  Cumhuriyet Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

  Bazı projelerde inşaat vinci, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Birde kapanan satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış fabrika binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

  Cumhuriyet Parça Kumaş Alımı

  Cumhuriyet mahallesi bölgesinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında belirttiğiniz yere gelecek ekibi oluşturduk. Cumhuriyet mahallesi çevresinde hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Kilosuyla dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alım satımı yapmaktayız.

  Parti malı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satmak amacı ile bizi çok geçmeden arayın. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Cumhuriyet mahallesinde hurda kumaş ton fiyatını günlük göndermekteyiz.

  2. El Mutfak Malzemesi Alanlar

  Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alıyoruz. Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları alımı yapıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

  Cumhuriyet Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

  2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, personel masası almak amacı ile değerini yüksek fiyatla ödüyoruz. Her çeşit ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak nedeniyle telefonumuzla irtibata geçebilirsiniz. Temiz ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firmalar başlıklı paylaşıma ulaşın Ederinden fiyatlarla kullanılmış, 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz.

  Cumhuriyet Mahallesinde Bina Yıkımı

  Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları yapıyoruz. Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin yeniden inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş penceler, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri