İçeriğe geç

Küçükçekmece Fatih Mahallesi Hurdacı

  Şu an Küçükçekmece işletmeleri içindeyiz. Bununla birlikte Küçükçekmece Fatih mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Avrupa yakası Fatih mahallesinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış ev eşyaları alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz Demtaş Metal şirketimiz ile Avrupa Küçükçekmece Fatih mahallesinin tüm caddelerinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Küçükçekmece Fatih hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz.

  Fatih mahallesinde hurdacı firması olarak her türde hurda malzemenizi almaktayız Bol miktarda hurda eşya ticaretlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Fatih mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Fatih mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz.

  Avrupa yakası Küçükçekmece Fatih genelinde yaptığımız gibi hurda alımı için ekip göndermekteyiz Küçükçekmece Fatih hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. İstanbul hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir. Küçükçekmece Fatih mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Fatih Mahallesi Hurdacı Firmalar

  İstanbul Küçükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satmak amacı ile telefonlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Fatih bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Fatih hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Fatih merkezinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Fatih sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Fatih mahallesinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Fatih mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar içinde hurda alım hizmetleri veriyoruz.

  Fatih Hurdacı Telefonu

  Fatih hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Fatih yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebiyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Hemen numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

  Fatih Mahallesi Demir Hurda Alımı

  Bildiğiniz gibi her tür pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Fatih ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Demir, yer kabuğunda çokça bulunan metaller içindedir. Sayfamızda yer almakta olan Fatih demir ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek amacı ile firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayınız. Firmamız Fatih bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

  Fatih Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Demtaş Metal bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır.

  Piyasada hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Fatih genelinde hurda sarı alıyoruz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

  Pirinç metaline bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Bu yüzden Fatih mahallesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapan firmayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda sarı metine göz atabilirsiniz. Fatih mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor.

  Fatih Hurda Kurşun Alımı

  Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu sökümü yapıyoruz. Kurşun metali kullanılan en eski madendir. Fatih mahallesi hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Fatih çatı minare kurşunu kg fiyatını telegram hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız..

  Fatih Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Veranda tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Fatih çevresinin tamamında hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, ton fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile.

  Fatih Krom Hurda Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı yazımıza göz atmalısınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Küçükçekmece Krom hurdası alımı makalemize bir göz atabilirsiniz.

  Fatih Çinko Hurda Alım Satımı

  Fatih çevresinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler yazısını okusanız iyi olacaktır. Sitemizdeki İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Fatih mahallesinde hurda çinko fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurda fiyatları gönderisine göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  Fatih Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Alüminyum alan hurdacı konulu konuyu okuyun. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Küçükçekmece Fatih Mahallesinde alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz.

  Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Fatih mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için tartımları müşteriyle yapmaktayız. Sizlerin destekleriyle sürekli büyüyoruz.

  Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satmak için iletişim kurabilirsiniz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak Fatih hurdacısıyız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

  Fatih Mahallesi Kablo Hurda Alım Satımı

  İstanbul Küçükçekmece Fatih hurdacısı Demtaş Metal her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdası alıyoruz. Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımında piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz.

  Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her cins kablo alan alan Fatih hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. . Fatih mahallesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Fatih mahallesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında tecrübeye sahibiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablolar satanlar bize ulaşın. İçerisindeki tellerin türüne göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Fatih hurda bakır kablo kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Piyasada bolca satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda kablo alan yerler makaleye göz atın. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

  Fatih Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Bakır hurdası alan Fatih hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Fatih hurda bakır fiyatları için arayın. Küçükçekmece Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Sitemizdeki Fatih soyma bakır hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere günlük yolluyoruz. İstanbul Küçükçekmece Fatih bakır hurda alan yerler içindeyiz. Fatih içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

  Fatih Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Fatih hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan hurdacı tesisimizle geri dönüşüm yapıyoruz. Şimdiki halinden iyi bir Fatih için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

  Fatih Mahallesinde Bina Yıkılır

  Yıkımda istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Yukarıda fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkım bittiğinde yer döşemeleri, sökülmüş hurda çelik kapı, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Küçükçekmece Fatih mahallesi kentsel dönüşüm içinde yenilenmesi gereken dükkanların en baştan inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkım hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız.

  Fatih Mahallesi 2.El Eşya

  Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak amacı ile bize ait mobil numaralarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. 2.el ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları için bizi telefonlarımızı arayın. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi yazılan gönderisini inceleyiniz Fatih ve çevresinde yeni ve 2. el salon takımları satıyoruz.

  Fatih Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

  Birde batan fabrikalardan edindiğimiz İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda plywood mevcuttur. Fatih etrafında yıkılmış yurt binalarından satın alınan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı satıyoruz.

  Fatih Hurda Karton Alan Hurdacı

  Fatih hurda kağıt alan firmalar arasındaki şirketimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fatih Mahallesi hurda karton ve kağıt kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz Daha fazla fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda kağıt peçete alımı yaparız. Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız fazladan hassasiyetle satıcılara çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme avantajı veriyoruz.

  Fatih Mahallesinde Akü Hurdası Alan Hurdacılar

  Bir müddet sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurda fiyatları yazımıza bir göz atabilirsiniz. Akü hurda alan hurdacı firmalar makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir.

  En Yakın Fatih Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Fatih hurdacı firma hizmeti ile her çeşit hurda metal alımında adresinize geliyoruz. Demtaş Metal olarak Fatih mahallesinin yakınlarında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Fatih hurdacı olan firmamızla adresten her türlü hurda atık alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Bu hizmetler ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Fatih mahallesinde servisler ediyoruz.

  Fatih Mahallesi Klima Hurdası Alımı

  Fatih mahallesi etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Fatih bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Fatih Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her türlü hurda malzemenin firmamıza ait tesise taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkımda anlasmamıza göre molozların taşınma işleri güvenle firmamızca yapılıyor. Molozlar Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere naklediliyor.

  Fatih Hurda Plastik Alımı

  En ideal fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

  Fatih plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan Fatih hurdacısıyız. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Fatih hurda plastik fiyat listesi güncellendi İstanbul ve Fatih bölgesinin tümünden hurda jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Fatih Nikel Hurda Alanlar

  İstanbul Küçükçekmece Fatih mahallesinde turbo nikel hurda, anot nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınıp satıldığında çok hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Fatih nikel hurda alıyoruz.

  Fatih 2.el Raf Satanlar

  Genelde ekipmanını yenileyen baharatçılar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, teşhir rafları, çelik raflar, market rafları, demir raflar içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Fatih ikindi el raf hurdası fiyatlarını isteyene ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alan hurdacı paylaşımımızı dolaşmalısınız. Fatih 2.el raf hurdası satmak nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamızı incelemek iyi gelir.

  Fatih Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenli bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İstanbul Avrupa Küçükçekmece Fatih fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika söküm ihalesini aldık. İşe başlamadan sökülecek üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Böylelikle Küçükçekmece fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler arasında öncü bir yerdeyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir.

  Fatih Hurda Araba Alanlar

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Fatih çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Fatih Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

  Kilosuyla hurda penye, nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Spot parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı zaman geçirmeden arayın. İstanbul Küçükçekmece Fatih etrafında jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Fatih kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Fatih kumaş hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız.

  Fatih İkinci El Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

  İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, küvet, krom evye, krom davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el restaurant aletleri alıyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı alımı yapmaktayız.

  Fatih Jeneratör Hurdası Alanlar

  2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Fatih Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Fatih mahallesinde hurdacı firması dükkanımız aracılığı ile haftanın yedi günü sektöre çalışıyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan ikiden beri hurdacılık ile sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin verdiği tecrübeler vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Fatih Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

  Güncel demir hurdası fiyatları hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz Fatih hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hızlıca güncelleniyor. Güncel ton fiyatlarına ulaşmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz.