İçeriğe geç

İnönü Mahallesi Hurdacı Firma

  Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesine yakın konumlarda hurda malzeme alıyoruz. İnönü mahallesi hurdacı firmaları arasında en büyük firmayız. İnönü hurdacı firması olarak her tür hurda malzemeyi almaktayız Anlık İstanbul Küçükçekmece İnönü hurda fiyatlandırma ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Küçükçekmece mahallesinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesi hurdacı firma olarak İnönü mahallesi çevresinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Küçükçekmece İnönü mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız.

  Çok miktarda hurda satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Şu anda İstanbul Küçükçekmece firmasıyız. Fakat Küçükçekmece İnönü mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul İnönü mahallesinde ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar alımında eşyanızın bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

  Küçükçekmece İnönü Mahallesi Hurdacısı

  İstanbul Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. İnönü bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Küçükçekmece mahallesinde ve İnönü mahallesinde hurda malzeme alan firmalar arasında en doğru fiyatları sunuyoruz. İnönü hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi İnönü 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Küçükçekmece İnönü etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  İnönü Hurdacı Numarası

  İnönü hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. İnönü yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak nedeni ile telefonumuzu aramalısınız.

  İnönü Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  İnönü içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurdası alan İnönü hurdacı firmamızı kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki İnönü soyma bakır hurdası ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Küçükçekmece İnönü hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

  İnönü hurda bakır fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın. Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

  İnönü Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Hurda krom alanlar yazımıza bakmak istersiniz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı gönderimizi geziniz.

  201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

  İnönü Sarı Hurdası Alımı

  Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı hurda deniliyor. Pirinç sarı alan hurdacılar konulu yazıyı inceleyebilirsiniz.

  İstanbul Küçükçekmece İnönü hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Aslını söylemek gerekirse hurda sarı adında bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

  Bu sebeple İnönü hurda sarı alanlar içindeyiz. İnönü mahallesinin her yerinde sarı hurda almaktayız. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece İnönü hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alımında liderlik etmektedir.

  İnönü Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda alıyoruz. Küçükçekmece İnönü alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Hurda satanların desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. . Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız. İnönü bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı gözünüzün önünde yapıyoruz.

  İnönü Demir Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller arasındadır. Bu sayfada yayımlanmış olan İstanbul Küçükçekmece İnönü demir kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. İnönü genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. İnönü çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımıza bir göz atmak istersiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her tür demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

  İnönü Hurda Çinko Alımı

  Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesi nikel hurdası ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler makalesine göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İnönü mahellesinin yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alanlar yazımıza bir göz atmanız şahane olacaktır.

  İnönü Hurda Kurşun Alım Satımı

  Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun mavimsi renge sahiptir. İstanbul Kurşun hurda alan yerler linkine tıklamalısınız.. Kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece İnönü Mahallesi hurda kurşun aldığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece İnönü kurşun hurda fiyat listesini talep edenlere saat başı ulaştırıyoruz. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız.

  İnönü Mahallesinde Kablo Hurda Alan Hurdacılar

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İnönü hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar gönderiyoruz. İnönü hurda kablo alanlar içindeyiz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken değerinden oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz.

  İnönü hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımında en güncel fiyatları biz veriyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece İnönü elektrik kablosu ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Hurda kablo içerikli yazıyı okuyun. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler şimdi arayın. Hurda kablo telindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

  İstanbul Küçükçekmece İnönü hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alırken değerini nakit ödüyoruz.

  Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

  İnönü Sac Hurda Alımı

  Hurda sac alıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda yeni üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. İnönü çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edebilirsiniz.

  İnönü Hurda Klima Alan Firmalar

  Klima hurdası İnönü mahallesinde oldukça fazla satılan hurdalar içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İnönü mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Kombi hurdası alan yerler arasındayız.

  İnönü Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen yere taşınır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

  İnönü İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış öğrenci yurdu benzeri binalardan elde edilen hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz. Birde kapanan şirketlerden almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz.

  İnönü İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satanlar arasındayız. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz alımında yüksek fiyatı sunmaktayız. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satıyoruz.

  İnönü Hurda Nikel Alım Satımı

  Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Hurda nikel zehirlidir. İnönü nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyetle davranılmalıdır.

  İnönü Mahallesinde 2.El Eşya

  Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masası, öğrenci koltukları alım satımlarında bedelini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Kısa süreliğine kullanılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi paylaşılan içeriğini ziyaret ediniz Her türlü ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizituşlayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece İnönü çevresinde kullanılmış ve ikinci el salon tk. satın alabilirsiniz.

  İnönü Mahallesi Hurda Araba Alanlar

  Tabiki de size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. İnönü hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen İnönü mahallesi etrafında araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli hurda araç, vagon hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası
  , hurda motor . Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  İnönü Mahallesinde Plastik Hurda Alım Satımı

  İstanbul ve İnönü bölgesinin tamamından jelatin hurdası, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alım satımı yapıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. İnönü plastik hurda alanlar içerisinden öne çıkan İnönü hurda deposuyuz. Buradaki İnönü plastik kg fiyatı güncellendi

  İnönü Akü Hurdası Alım Satımı

  Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alımı bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Akü hurdası alan yerler gönderisine bir göz atabilirsiniz. Bu sebep ile hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı için kullanılabiliyor.

  7/24 Açık İnönü Hurdacı Firma

  Tam tamına 21 yıldan bu yana hurdacılık yapıyoruz. Sektörün verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren İnönü hurdacı firmamız vasıtasıyla zamana takılmadan işimizin başındayız.

  En Yakın İnönü Mahallesinde Hurdacı Firma

  İnönü hurdacı şirketi içindeki ekiplerimizle konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurda alım firması olarak İnönü mahallesinde hurda malzeme alırız. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alanlar İnönü bölgesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. İnönü en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her türlü hurda metal alım satımında deponuza personel yolluyoruz.

  İnönü Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  İnönü Mahallesi fabrika sökümü işleri profesyonelliğin tecrübesine sahibiz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika bozumu ihalesini gerçekleştirdik.

  İnönü Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  İnönü Mahallesi kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız Demtaş Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz. Kağıt hurdası alım satımı için konumunuza geliyoruz. Bu sitede yayımlanan İstanbul Küçükçekmece İnönü mahallesinde hurda karton ton fiyatları haftada bir güncellenmektedir İlçenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesentle satıcıya daha fazla oranda kâr elde etme şansı veriyoruz.

  İnönü Mahallesi Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Küçükçekmece İnönü kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dairelerin yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tüm güvenlik önlemleri

  İnönü Hurda Raf Alımı

  Bu sayfadaki İnönü mahallesinde ikindi el raf hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük yollanmaktadır. Raf hurdası alanlar bölümünü okumak iyi gelecektir. İnönü 2.el raf hurdası alım satımı sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Hurda raf alan yerler bağlantısına tıklayın. Özellikle raflarını yenileyen pastaneler tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden seçilen yeniden farksız duran 2.el raf satanlar içerisindeyiz.

  İnönü Hurdacılar Sitesi

  İnönü hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimizle hurda malzeme ticareti işine başladık. Müşterilerimize şimdiden daha yaşanabilir bir İstanbul Küçükçekmece İnönü bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  İnönü Kumaş Alanlar

  Kilosuyla hurda nevresim kumaşı parçası, hurda top kumaş, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Hurda parça kumaş almaktayız. Spot hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için bizi şimdi arayabilirsiniz. İnönü bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımında yolladığınız adrese geliriz. İstanbul Küçükçekmece İnönü kiloayla tartıp hurda kumaş alanlar arasındayız. Bu sayfadaki İnönü kumaş hurdası kg fiyatını isteyene saat başı gönderilmektedir.

  İnönü Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alan En Yakın Firma

  2.el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü iki kapaklı dolap satanlar bizi arayabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restorant tipi kuzine, aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini görmek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el restaurant ekipmanları alıyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alınır.

  İnönü Hurda Fiyatları

  Daha kesin sitemizdeki hurda fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz İnönü mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları her dakika değişiyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında borsa fiyatından fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Güncel fiyat listesine erişmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.