İçeriğe geç

Küçükçekmece İstasyon Hurdacı Firması

  İstanbul Küçükçekmece İstasyon mahallesi hurdacı firma olarak İstasyon mahallesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Güncel İstanbul Küçükçekmece İstasyon hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası İstasyon mahallesi bölgesinde az kullanılmış eşya ve hurda almaktayız. Küçükçekmece İstasyon geri dönüşümcüleri içerisindeyiz.

  Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstasyon mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz Küçükçekmece İstasyon mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider şirketiyiz.

  Avrupa yakası Küçükçekmece çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle gönderdiğiniz konuma kadar araçlarımızı göndermekteyiz Tonajlı hurda malzeme satanlara yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı olarak İstasyon bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Şu anda İstanbul Küçükçekmece firmasıyız. Elbette ki Küçükçekmece İstasyon mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  İstasyon Mahallesi Hurdacı Firma

  Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Sizlerde her nevi demir hurdası satışı yapmak için telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. İstasyon mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin faydalanması için çalışıyoruz. İstasyon hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti.

  İstanbul Küçükçekmece İstasyon etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi İstasyon daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Küçükçekmece İstasyon çevresinde değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizdedir! Küçükçekmece mahallesinin her yerinde ve İstasyon mahallesi yakınlarında her cins hurda malzeme alan hurdacılar içindeyiz.

  İstasyon Hurdacı Telefonu

  İstasyon mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. İstanbul Küçükçekmece İstasyon Mh hurdacılık her tür hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içindedir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla iş yerimizi aramanız yeterlidir.

  İstasyon Mahallesinde Bakır Hurda Alan Firma

  Hurda bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. İstasyon bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan İstasyon hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki İstasyon soyma bakır hurdası fiyatları günceldir. İstanbul Küçükçekmece İstasyon bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  İstasyon mahallesi bakır hurda fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

  İstasyon Krom Hurdası Alımı

  Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

  Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar gönderimizi harika olur. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Küçükçekmece Krom hurda alımı paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz.

  İstasyon Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

  Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurdası alanlar arasındayız. İstasyon etrafında sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  İstasyon Mahallesinde Çinko Hurda Alan Firmalar

  İstasyon çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı bölümünü okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Sitemizdeki İstasyon çinko hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alanlar bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

  İstasyon Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası alıyoruz. İstanbul Küçükçekmece İstasyon mahallesi hurda kurşun alıp satmak için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki İstasyon kurşun hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renktedir. Küçükçekmece Kurşun hurdası alanlar kurşun hurda hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısının linkine tıklamalısınız..

  İstasyon Kablo Hurda Alan Firmalar

  Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın. Çünkü Demtaş Metal ismiyle sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

  Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. İstanbul Küçükçekmece İstasyon Mahallesi mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımına öncülük ediyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki İstasyon hurda kablo ton fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırılmaktadır.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı nedeni ile hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en güzel fiyatı teklif ediyoruz. İstanbul Küçükçekmece İstasyon hurdacısı Demtaş Metal genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları alım satımı için buradayız.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her cins hurda kabloyu alan alan İstasyon mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İstanbul Küçükçekmece İstasyon mahallesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Müşterilerde çoğunlukla satılan %30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin ödüyoruz.

  Sayfamızdaki Küçükçekmece hurda kablo alan yerler konuyu okuyun. Adresten hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız.

  İstasyon Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

  Hurda alüminyum başlıklı konuya göz gezdirebilirsiniz. Bize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Sizin yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. İstasyon mahallesinin tamamında hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımı için hurda tartımını müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda almaktayız.

  Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Küçükçekmece İstasyon hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

  İstasyon Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri yekün tutan hurda eşyalar içinde sayılabilir. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. İstasyon hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. İstasyon mahallesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Hurda satanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

  Haliyle İstasyon sarı hurdası alan yerler arasındayız. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. İstanbul Hurda sarı hakkında paylaşılmış içeriği inceleyin.

  İstasyon Demir Hurdası Alan En Yakın Firma

  Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen madenler içindedir. Bu sayfadaki İstasyon demir hurda fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı öğrenmek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek için bağlantısının olduğu linke tıklayın.

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı güzel olur. Firmamız İstasyon bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir kapı, pencere demiri için nakit ödeme yapmaktayız. İstasyon mahallesinin tüm sokaklarında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz.

  7/24 Açık İstasyon Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren İstasyon hurdacı olarak zamana takılmadan sektöre hizmet etmekteyiz. Sizlerin bahşettiği profesyonellikler ile tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere 39 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

  İstasyon Mahallesi Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. En güncel kilo fiyatına erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yeni hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış metni okuyun İstasyon hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan ton fiyatları İstasyon borsasında anlık değişmekte.

  En Yakın İstasyon Hurdacı Firma

  İstasyon hurdacı şirketi arasındaki personelimiz ile konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmeti vermeye başladık. İstasyon mahallesi en yakın hurdacı hizmeti ile her cins hurda eşya ticareti için yolladığınız konuma geliyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İstasyon genelinde her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı İstasyon genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

  İstasyon 2.el Ev Eşyası

  Titiz kullandığınız 2. el piyasasında satılabilecek temizlikteki mobilyaları kapınızdan iyi fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat vermekteyiz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinası alımı yapan firmalar konulu gönderisini ziyaret edin 2. El sekreter koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece mevcuttur. İstasyon içinde yeni, ikinci el oturma grupları alabilirsiniz. Her çeşit 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bizituşlayabilirsiniz.

  İstasyon Mahallesi Hurda Kağıt Alımı

  Bölgenin tamamında hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile hurda satıcılarına değerinden fazla miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler arasındayız. İstanbul Küçükçekmece İstasyon hurda kağıt alan yerler arasındaki firmamız sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz. Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstasyon mahallesinde karton hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz

  İstasyon Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

  Özellikle kapanan şarküterilerden temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir 2. el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda fiyatları yazısına mutlaka göz atmalısınız. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece İstasyon ikinci el raf kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurdası alım satımı hakkında bilgi almak amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda raf İstasyon alım satımı amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  İstasyon Akü Hurdası Alımı

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda akü alımı bölümümüzü okursanız iyi olur. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvı sebebi ile geri dönüşüm için değerlidir. Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Akü hurdası alan hurdacı gönderimize göz atmalısınız. Bu sebeple şirketimiz vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Araçlarda elektrik enerjisi deposu bulunabiliyor.

  İstasyon Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan lokanta binalarından elde edilmiş yeni ayarında 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Ayrıca batan satıcılardan almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

  İstasyon Mahallesinde Jeneratör Hurda Alanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan İstasyon hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları vermekteyiz. Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz.

  İstasyon Araç Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde İstasyon yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Ama araba hurdası trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası
  , trafikten çekme belgeli hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz.

  İstasyon Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İstasyon mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima İstasyon çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  İstasyon Mahallesi Moloz Dökümü

  Molozlar Küçükçekmece Belediyesi tarafından planlanan arazilere taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun nakliyesi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. İstasyon hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda malzemelerin işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  İstasyon Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Küçükçekmece İstasyon mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile eskimiş dairelerin yeniden yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurdayı alıyoruz. Yıkımda önem verilen tüm önlemler Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

  İstasyon Plastik Hurda Alımı

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Avantajlı fiyatla pet şişe, market poşeti, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik alımı için dilediğiniz yere gelebiliriz. İstanbul il İstasyon mahallesinin tamamından hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatı edinmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstasyon hurda plastik alımı yapanlar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece İstasyon hurda naylon kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz

  İstasyon Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdaları zehirlidir. İstasyon nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu mahallede %99 şablo nikel hurdası – %95 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alımında elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır.

  İstasyon Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı olduk. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Fabrika sökümünden önce sökülmesi arzu edilen iş yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin hazırlanması doğru olur. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozumu ihalesini aldık. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece İstasyon fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz.

  İstasyon Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

  Toptan parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız. Spota düşmüş parça nevresim hurdası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda için nakit parayla ödeme yapmaktayız. İstasyon çevresinde parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstasyon hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. İstasyon kilo ile tartarak kumaş hurdası alan yerler arasındayız. İstasyon bölgesinin her yerinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için yolladığınız konuma gelecek araçlarımız var.

  İstasyon Mahallesi 2. El Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

  İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapıyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, lokanta tipi ocaklar, aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından incelemek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. 2.el çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. 2.el sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  İstasyon Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  İstasyon hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımız yardımıyla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu çeşit atıkların alım satımını yapmıyoruz. Hemşehrilerimize güzel bir şehir yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.