İçeriğe geç

Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece çevresinde her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle ekip göndermekteyiz Demtaş Metal firmamızla Küçükçekmece Kemalpaşa bölgesinde hurda alıyoruz.

  Şu an Küçükçekmece firmasıyız. Elbette ki Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Kemalpaşa mahallesinin her tarafında 2.el ofis mobilyası ve hurda alıyoruz Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Günlük Küçükçekmece Kemalpaşa hurda fiyat listesiyle hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  Kemalpaşa hurdacısı olarak hurda eşyanızı alıyoruz İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü hurda alıyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde öncü konumdayız.

  Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı Firma

  Kemalpaşa genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Küçükçekmece mahalle merkezinde ve Kemalpaşa mahallesinde hurda malzeme alanlar içindeyiz. Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacı ile firmamızı kaydedebilirsiniz. Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda atık alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri zorluyoruz. Kemalpaşa hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kemalpaşa çevresinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Kemalpaşa daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Kemalpaşa mahalle merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Kemalpaşa Hurdacı Telefonu

  Kemalpaşa her türde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak üzere çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kemalpaşa mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Kemalpaşa Demir Hurdası Alımı

  Hurdacı firmamız Kemalpaşa mahallesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Demir, yeryüzünde en çok bulunabilen metaller arasında bulunmaktadır. Sitemizdeki Kemalpaşa demir hurda ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Hurda demir alımı yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

  Güncel demir hurda kilo fiyatı talep etmek sebebiyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı gönderisine bir bakınmak istersiniz. Hatırlatmak isteriz her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit para ödeme yapan firmayız. Kemalpaşa çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

  Kemalpaşa Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

  Sayfamızda paylaşılan İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Kemalpaşa nikel hurdası fiyat listesini arzu edenlere saat başı gönderilmektedir. Hurda çinko alımı gönderisini incelemek iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayabilirsiniz. Kemalpaşa mahellesinin her tarafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası fiyatı sayfamıza göz atmak istersiniz.

  Kemalpaşa Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

  Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Hurda satanların destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa alüminyum hurda alanlar arasındayız. İstanbul alüminyum hurda alanlar hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz.

  Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

  Kemalpaşa mahallesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları güvenle yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda almaktayız.

  Kemalpaşa Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Kemalpaşa kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Kemalpaşa kurşun hurda fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kemalpaşa Mahallesinde Krom Hurdası Alan Hurdacı

  Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alımı hurda krom konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda ton fiyatı paylaşımımıza bir göz bakarsanız harika olur. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

  Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

  Fabrikalara ve  şantiyelere hurda biriktirmek için konteyner veriyoruz. Küçük parça hurdaları bir arada tutmak ve hurda israfını önlemek için verdiğimiz konteynerlar dolduğundan bizzat gelerek hurdanızı satın alıyoruz. Hem israfı önlemiş hem de tesisinizdeki görüntü kirliliğinin önüne geçmiş oluyoruz.. İşletmeniz için bizden hurda toplama kutusu istemeyi unutmayınız.

  Kemalpaşa Kablo Hurda Alım Satımı

  Çünkü Demtaş Metal firmamızla sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Kemalpaşa mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

  Kemalpaşa bölgesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Kemalpaşa hurda kablo fiyat listesi güncellendi.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satanlar iletişim kurabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz.

  Küçükçekmece Kablo alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Fakat enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasasının üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Kemalpaşa Mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurdacısı Demtaş Metal genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem taşır.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alırken hurda kablo borsası yüksek teklifler veriyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdaları ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Piyasada çoğunlukla toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz.

  Kemalpaşa Bakır Hurda Alımı

  Küçükçekmece Bakır alan hurdacılar yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa soyma bakır hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak gönderilmektedir. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurda bakır alan yerler içindeyiz. Kemalpaşa Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

  Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Kemalpaşa içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan Kemalpaşa hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kemalpaşa Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

  Elimizde yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alıyoruz. Kemalpaşa etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

  Kemalpaşa Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Kemalpaşa mahallenin tümünde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

  Bu sebep ile Kemalpaşa sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Kemalpaşa hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

  Pirinç hurdalar halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Sarı hurdası alanlar başlıklı metini okuyun. Gerçeği söylemek gerekirse sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır.

  Kemalpaşa Hurdacılar Sitesi

  Kemalpaşa mahallesi hurdacılar sitesi 7. bloktaki hurdacı firmamız vasıtasıyla hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Şimdiki halinden yaşanır bir İstanbul Küçükçekmece ve olduğundan iyi Kemalpaşa için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Kemalpaşa Otomobil Hurdası Alanlar

  Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Kemalpaşa mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Kemalpaşa çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri
  , yük vagonu, çekme belgeli hurda araba, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  Kemalpaşa 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

  İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız alırken en yüksek fiyatları vermekteyiz.

  Kemalpaşa Fabrika Sökümü

  Genelde anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Kemalpaşa Mahallesinde fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika sökümü ihaleleri güvenle gerçekleştirdik. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı şekilde dolaşılarak uygun projenin seçilmesi doğru olur.

  Kemalpaşa Mahallesi Klima Hurda Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Kemalpaşa mahallesi bölgesinde en fazla satılan hurdalar arasındadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Kemalpaşa etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır.

  Kemalpaşa Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her cins hurdanın firmamıza ait depoya taşınma işleri ücretsiz yapılır. Molozlar Küçükçekmece Belediyesi’nce imzalanan karar ile belirlenen yerlere dökülür. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi güvenle ekiplerimizle yapılıyor.

  Güncel Kemalpaşa Hurda Fiyatları

  Kemalpaşa hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri an be an değişiyor. En doğru fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken daha yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

  Kemalpaşa Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa bir süre kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyaları yerinden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi verilmektedir. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacılar konulu gönderiyi okuyunuz Piyasasından fiyatlara temiz bir şekilde kullanıldığı görür görmez anlaşılan, ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Kısa bir süreliğine kullanılmış ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları alma işlerinde peşin ödemeler yapmaktayız.

  Kemalpaşa Akü Hurdası Alım Satımı

  Arabalarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle bulunabiliyor. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Bir zaman sonra kullanılamayacak duruma gelen bataryaya akü hurdası denir. Akü hurdası alan yerler yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Akü hurda alım satımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile bizim benzeri firma içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar arasındadır.

  Kemalpaşa Hurda Plastik Alanlar

  İyi fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

  Kemalpaşa plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında bulunan Kemalpaşa hurdacısıyız. Bu sayfadaki Kemalpaşa plastik hurdası fiyat listesi güncellenmiştir İstanbul şehri Kemalpaşa mahallesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Raf Alımı

  Özellikle kapanan mandıralar tarafından satılan reyonlar, mağaza rafları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar içinden seçilen yeniden farksız duran ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kemalpaşa hurda çelik raf ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Kemalpaşa raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Hurda raf alanlar makalemize göz atmalısınız.

  Kemalpaşa Nikel Hurda Alanlar

  Dolayısı ile hurda nikel alımında gayet dikkatli çalışmalıyız. Kemalpaşa mahallesinde nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel alımı yapıyoruz.

  Kemalpaşa Mahallesinde Hurda Karton Alım Satımı

  Kemalpaşa hurda kağıt alıp satanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi hurda karton kağıt kilo fiyatı günceldir Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz.

  7/24 Açık Kemalpaşa Hurdacı Firması

  1999’dan bu yana hurda eşya alım satımında hizmete devam ediyoruz. Sektörün bahşettiği güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Kemalpaşa hurdacı olarak 7/24 sektörde çalışıyoruz.

  En Yakın Kemalpaşa Hurdacı

  Kemalpaşa en yakın hurdacı servisiyle her tür hurda malzeme alıp satarken gönderdiğiniz konuma tecrübeli personel yolluyoruz. Kemalpaşa hurdacıları içinde firmamızla kapıdan her türde hurda almaya başladık. Demtaş Metal şirketimizle Kemalpaşa mahallesinin tamamında hurda alımı işleri yapmaktayız. Bu yöntemle size en yakın hurdacı Kemalpaşa mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

  Kemalpaşa Kumaş Alımı

  Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa hurda kumaş fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Kiloyla spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş alımı için firmamızı zaman kaybetmeden aramalısınız. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa bölgesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımlarında istediğiniz konuma geliyoruz. İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa kilosu ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

  İstanbul Küçükçekmece Kemalpaşa bölgesinin tamamında hurda kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız.

  Kemalpaşa 2. El Endüstriyel Malzemesi Alımı

  Endüstriyel lokanta malzemeleri alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurulama tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, salata ve meze dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak vs endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. İş görecek durumda çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

  Kemalpaşa 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış ardiye binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alımı yapıyoruz. Müteahhitlerce çok kısa süreliğine kullanılmış olan boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda mevcuttur. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalan depolardan aldığımız

  Kemalpaşa Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Yıkım yapılırken istenen tüm iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece Kemalpaşa mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek apartmanların yenilenerek imar edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. her türde hurda malzemeleri satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız.