İçeriğe geç

Sultan Murat Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat hurdacı firma olarak Sultan Murat mahallesinde hurdacılık yapmaktayız. Güncel Küçükçekmece Sultan Murat hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Sultan Murat mahallesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda malzemeler alımı yapmaktayız Küçükçekmece Sultan Murat mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz.

  Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa Küçükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz. Sultan Murat mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız Sultan Murat mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü işletmesiyiz.

  Avrupa yakası çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile Sultan Murat mahallesindeki her yere geliriz Bol miktarda hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Normalde Küçükçekmece firmasıyız. Ancak Küçükçekmece Sultan Murat mahallesinde de hizmet veriyoruz. Her nevi hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız hizmet beğeninize sunmaya devam ediyor.

  Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi Hurdacı Firma

  Sultan Murat hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sultan Murat bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile destek numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin tatlı mahallesi Sultan Murat öncelikli hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Sultan Murat için değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sultan Murat mahallesi çevresinde hurda malzeme alan hurdacılar içindeyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak sürekli gelişmekteyiz. Sultan Murat genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri eriterek insanlarımızın yararlanması için çalışıyoruz.

  Sultan Murat Hurdacı Telefonu

  İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı sormak amacıyla iş yerimizi arayabilirsiniz. Sultan Murat Mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

  Sultan Murat Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Sultan Murat Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için firmamızı arayınız. Hurda bakır alan yerler makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki Sultan Murat yanık bakır hurdası ton fiyatlarını dileyene ücretsiz yollamaktayız. İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat bakır hurda alan yerler içindeyiz. Sultan Murat içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Sultan Murat Mahallesi hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alanlar içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

  Sultan Murat Krom Hurdası Alım Satımı

  310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar bölümümüze bir göz gezdirirseniz mükemmel olur. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alan yerler hurda krom konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Sultan Murat Sarı Hurdası Alım Satımı

  Aslını söylemek lazım ise sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Sultan Murat genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı içeriği ziyaret edin. Sultan Murat hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

  Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bu sebep ile Sultan Murat mahallesinde sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Sultan Murat mahallesinde hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticaretinde öncüdür. Sizlerinde öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

  Sultan Murat Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Küçükçekmece Sultan Murat alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacıyız. Sultan Murat mahallesinin tamamında alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alımı için hurda tartımını sizinle birlikte yapıyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli gelişiyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı diliyoruz.

  Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz. İstanbul alüminyum hurda alanlar içerikli makaleyi inceleyin.

  Sultan Murat Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

  Sultan Murat çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisinde yer alır. Sayfamızda paylaşılan Sultan Murat hurda demir kilo fiyatını günlük yollamaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alanlar paylaşımımızı geziniz. Hatırlatmak isteriz her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Sultan Murat mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Sultan Murat Mahallesi Çinko Hurda Alım Satımı

  Sultan Murat yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan yerler yazımızı inceleyiniz. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sultan Murat Mahallesi çatı söküm çinkosu fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurda alımı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  Sultan Murat Hurda Kurşun Alımı

  Sultan Murat mahallesi kurşun hurda aldığımız bölgeler içindedir. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini koruyor. Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir.

  Sultan Murat Mahallesinde Hurda Kablo Alan Firma

  İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat hurdacısı olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo alım satımı yapmaktayız. Konumdan antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Etrafta kolayca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

  Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı vermekteyiz. Sultan Murat mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Kablo hurda alanlar hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz.

  Sultan Murat hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar ticaretinde deneyimliyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yayımlanmış olan Sultan Murat ttr kablo hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz.

  Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sultan Murat hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

  Sultan Murat Sac Hurdası Alım Satımı

  Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunuyor. Sultan Murat mahallesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek nedeniyle. Hurda sac alıyoruz.

  Sultan Murat Mahallesi Klima Hurda Alım Satımı

  Sultan Murat çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Sultan Murat çevresinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içinde yer alır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Sultan Murat Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce önceden belirlenen alanlara nakil ediliyor. Bina yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınma işi titizlik ile yapılmaktadır. Sultan Murat hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların firmamıza ait tesise taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Sultan Murat 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla kapanan şirketlerden satın almış olduğumuz Sultan Murat yakınlarında yıkılmış market vb binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2. el pencereler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

  Sultan Murat 2. El Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  Sultan Murat Nikel Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları depolanırken gayet özenli hareket etmeliyiz. Sultan Murat nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel, nikel turbo hurda, anot nikel alımı yapıyoruz.

  Sultan Murat 2.El Eşya

  Piyasasından ucuz fiyatlara yeni, ikinci el ev mobilyası satıyoruz. Titiz kullandığınız 2.el olarak satılabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi yazılmış olan içeriğimize bakın Her türlü 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart satın almak nedeniyle firmamıza ait hatlarıtuşlayabilirsiniz. İkinci el öğrenci masası, büro ofis mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop satın almak amaçlı olarak telefonumuzu arayınız.

  Sultan Murat Mahallesinde Hurda Araç Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Sultan Murat hizmetimize devam etmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Sultan Murat etrafında araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayacak kazalı araç hurdası, vagon hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
  , hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Sultan Murat Plastik Hurdası Alan Yerler

  Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Sultan Murat plastik hurda alanlar içinde olan işletmeyiz. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat plastik hurdası fiyat listesi az önce güncellenmiştir Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. İstanbul il Sultan Murat bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  Sultan Murat Hurda Akü Alımı

  Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Hurda akü içindeki kurşunlu suları sebebiyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Yoğun kullanımla atıl hale düşen bataryaya hurda akü denir. Akü hurdası kilo fiyatı makalesini okuyabilirsiniz. Akü hurda fiyatları paylaşımını okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  7/24 Hizmet Veren Sultan Murat Mahallesi Hurdacı Firması

  İki bin altı yılından bugüne hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde uzun zamandır hizmet göstermenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Sultan Murat hurdacı firması olan şirketimiz ile yirmi dört saat hurda alım satımı yapıyoruz.

  En Yakın Sultan Murat Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Sultan Murat hurdacı firma olarak her nevi hurda eşya alırken yerinize gelmekteyiz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Sultan Murat mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Sultan Murat genelinde her cins hurda malzeme alıyoruz. Sultan Murat mahallesi hurdacı firmamız ile bildirdiğiniz sokaktan hurda malzeme almaya başladık.

  Sultan Murat Mahallesinde Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. İnsanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin seçilmesi gereklidir. Sultan Murat fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

  Sultan Murat Karton Hurdası Alımı

  İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki Demtaş Metal sunduğu hizmetlerle toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası fiyatları edinebilirsiniz. Sultan Murat karton hurdası alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Sitemizdeki Sultan Murat hurda kağıt, karton ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına değerinden fazla kazanç etme imkanı iletiyoruz. Avantajlı fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz.

  Sultan Murat Mahallesinde Bina Yıkılır

  Çok önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri

  Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdayı satın alıyoruz. Sultan Murat mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak iş yerlerinin uygun şekilde yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Sultan Murat Mahallesinde Hurda Raf Alanlar

  Genellikle kapanan elbiseciler tarafından satışa sunulan orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeni gibi 2. el raf satanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Sultan Murat mahallesinde çıkma raf fiyatları dün güncellenmiştir. Raf hurdası alımı yazısını incelerseniz iyi olur. Sultan Murat ikinci el hurda raf almak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Raf hurda alanlar paylaşımımıza bir bakmak istemelisiniz.

  Sultan Murat Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Milletimize daha yaşanır bir İstanbul Küçükçekmece ve şimdikinden daha yaşanabilir Sultan Murat oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sultan Murat hurdacılar sitesi 7. blok içerisindeki dükkanımızla geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

  Sultan Murat Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Kiloyla iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda mayo kumaşı, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapıyoruz. Sultan Murat çevresinin her bölgesinde hurda parça kumaş alımı yapıyoruz. Kilosuyla spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş satmak için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yerinize gelmekteyiz. İstanbul Küçükçekmece Sultan Murat kilo ile tartarak hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Sultan Murat hurda kumaş kilo fiyatını her gün gönderiyoruz.

  Sultan Murat 2.el Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacılar

  İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Sanayi tipi restoran malzemeleri alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, restoran tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. kafe lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Sultan Murat Hurda Fiyatları

  Anlık kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Sultan Murat hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken kullanılan fiyatlar Sultan Murat hurda piyasasında hızlı bir şekilde değişmekte.