İçeriğe geç

Yeşilova Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Demtaş Metal firmamızla Küçükçekmece Yeşilova mahallesine yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece içesi bölgesinin her tarafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Şu anda Küçükçekmece firmalar içerisindeyiz. Ancak Yeşilova mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yeşilova mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

  Güncel Küçükçekmece Yeşilova hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikayız.

  Avrupa yakası Yeşilova mahallesinin tümünde ikinci el eşya ve hurda için eşyanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz İstanbul hurdacı firma olan firmamız vazgeçilmez devam ediyor.

  Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Yeşilova bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yeşilova mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider şirketiyiz.

  Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Hurdacı Firmalar

  İstanbul Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Yeşilova bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek sizlerin faydası için çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle şirketimizi aramalısınız. Yeşilova mahallesinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alan hurdacılar arasında en iyi firmayız. Yeşilova hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Yeşilova bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Yeşilova daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Yeşilova mahalle merkezinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Yeşilova Hurdacı Numarası

  Yeşilova hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Yeşilova her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir.

  Yeşilova Demir Hurda Alan Firma

  Anlık güncel demir hurdası fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda alan hurdacı bağlantısına tıklayınız. Yeşilova çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz.

  Hurda demir, yeryüzünde en çok alınıp satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Yeşilova ekstra demir hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurdacı firmamız Yeşilova genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Hurda demir kilo fiyatı yazımızı okusanız muhteşem bir iş yapacaksınız.

  Yeşilova Hurda Çinko Alanlar

  İstanbul, Küçükçekmece Yeşilova etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alım satımı çinko hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Yeşilova hurda nikel kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatları bölümüne göz bakarsanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için çağrı merkezimize ulaşın.

  Yeşilova Alüminyum Hurdası Alan Yerler

  Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda Yeşilova hurdacısıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda alıyoruz. Küçükçekmece Yeşilova Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz. Bizlere güven duyanların sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. . Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Yeşilova bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı sizin yanınızda yapıyoruz.

  Yeşilova Hurda Kurşun Alan En Yakın Hurdacılar

  Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova kurşun hurdası aldığımız mahallelerdendir. Bu sayfada yayımlanmış olan Yeşilova çatı minare kurşunu kg fiyatını telegram gurubumuza katılanlara saat başı yollanmaktadır. Kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

  Yeşilova Krom Hurda Alanlar

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alım satımı yazısına bir göz atabilirsiniz. Çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alanlar paylaşımına bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız.

  Yeşilova Hurda Kablo Alanlar

  Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Yeşilova fare yemez kablo ton fiyatı güncelliğini koruyor. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova hurdacısı Demtaş Metal her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

  Yeşilova Mahallesi genelinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Satıcılarda çoğunlukla toplanlanan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için büyük önem taşır. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Kablo hurda alanlar başlıklı makaleyi ziyaret edin. Yeşilova mahallesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler bize ulaşın.

  Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Yeşilova Mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Yeşilova Bakır Hurda Alım Satımı

  TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Yeşilova içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Yeşilova soyma bakır hurdası fiyatlarını bip grubumuza kayıt olanlarla paylaşıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova bakır hurdası alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Yeşilova bakır hurda fiyatları için arayın. Küçükçekmece Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgi var. Bakır alan Yeşilova Mahallesindeki hurdacı telefon numarasını ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

  Yeşilova Sac Hurda Alımı

  Yeşilova mahallesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek amacıyla. Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Firmamızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor.

  Yeşilova Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Firmamız tüm bu çeşitlerin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında öncüdür. Yeşilova mahallesinde sarı hurda almaktayız. Bu yüzden Yeşilova sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. İstanbul Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapıyor.

  Hurda sarı pirinç alan yerler hakkındaki metni ziyaret edin. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde bir hurda bulunmamaktadır.

  Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Pirinç hurdaya halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

  Yeşilova Hurdacı Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit metalleri alıyoruz. Yeşilova halkına temiz bir İstanbul Küçükçekmece Yeşilova mahallesi yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu türlü atıkları alıyor değiliz. Yeşilova hurdacılar sitesindeki depomuz iş birliğiyle geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

  Yeşilova Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

  Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Yeşilova yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araç hurdası, hurda vagon, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
  , hurda motor için istediğiniz gün arayabilirsiniz.

  Yeşilova Jeneratör Hurda Alımı

  Endüstriyel sıfır gibi 2.el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Yeşilova Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Yeşilova mahallesinde fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede Küçükçekmece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde öncü bir yerdeyiz. Evvela yıkılacak üretim yerinin detaylıca incelenerek uygun ekipmanların hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkım ihalelerini tamamladık.

  Yeşilova Mahallesinde Klima Hurda Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yeşilova mahallesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Yeşilova mahallesi mahallesinde en çok satılan elektronik hurdaları içerisindedir. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız.

  Yeşilova Moloz Dökümü

  Bina yıkımından sonra müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenli bir şekilde ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi’nce bildirilen yerlere nakledilir. Yeşilova hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurdaların şirketimize ait fabrikaya nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Güncel Yeşilova Hurda Fiyatları

  Doğru hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında ton fiyatından fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Sitemizdekianlık krom hurdası fiyatları metini ziyaret edin Yeşilova Mahallesinde hurdacı firmalar arasında hurda alım satımında kullanılan fiyatlar saat başı değişmekte.

  Yeşilova Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

  Her çeşit 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak nedeni ile cep telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kısa süre kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı adresinize gelerek değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi sunuyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası fiyatı konusunda bilgi veren sayfamızı ziyaret edin Sahibinden satılık ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu alınır satılır. En ucuz fiyatlara titiz şekilde kullanılmış olan ve 2.el koltuk satın alabilirsiniz.

  Yeşilova Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

  Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale düşen akülere akü hurdası denmektedir. Küçükçekmece Akü hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda akü alan yerler bölümünün olduğu linke tıklayınız. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunur. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerji depolanan cihazdır.

  Yeşilova Mahallesinde Plastik Hurda Alım Satımı

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Yeşilova bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yeşilova plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde olan Yeşilova hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Yeşilova hurda naylon kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

  Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı için bildirdiğiniz adrese geliyoruz.

  Yeşilova İkinci El Hurda Raf

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Küçükçekmece Hurda raf alan yerler yazısına göz atın. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Yeşilova ikindi el raf hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan yerler makalemizi okumalısınız. Yeşilova 2. el hurda raf alım satımı amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen dükkânlar tarafından satılan hurda mağaza rafları, hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satıyoruz.

  Yeşilova Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

  İstanbul Küçükçekmece Yeşilova mahallesinde %95 şablon nikel ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, turbo nikel hurda alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında oldukça dikkatli çalışmalıyız. Yeşilova hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

  Yeşilova Kağıt Hurdası Alımı

  İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Yeşilova kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. İlçede defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz.

  Ederinden fazla kilo fiyatıyla peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kağıt bardak alıyoruz. Hurda karton alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Yeşilova mahallesi hurda kağıt ve karton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız

  7/24 Açık Yeşilova Hurdacı Firması

  Sektörde uzun süre geçirmenin bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere beş senedir hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan Yeşilova hurdacı firması olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz.

  En Yakın Yeşilova Hurdacı Telefonu

  Yeşilova en yakın hurdacı deposu hizmeti ile hurda malzeme almak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Yeşilova etrafında hurda alımı işi yapıyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alan yerler Yeşilova çevresinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Yeşilova hurdacıları içinde arasındaki personelimizle adresinizden her cins hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz.

  Yeşilova Hurda Kumaş Alımı

  Yeşilova bölgesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımlarında çağırdığınız konuma geliriz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, kumaş topu, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş alıyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş satmak amacı ile bu sayfadaki numarayı hemen aramalısınız. Yeşilova kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Buradaki Yeşilova kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimize günlük ulaştırılmaktadır.

  Yeşilova İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

  Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Titiz kullanılan tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar, otel tipi bulaşık makinası, buz makineleri alınır. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi kuzine, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, bakır davlumbaz, meze dolapları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz için sizleri depolarımıza davet ediyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamızı arayabilir.

  Yeşilova Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte batmış iş yerlerinden aldığımız Yeşilova bölgesinde yıkılmış market binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır.

  Yeşilova Bina Yıkımı

  Aynen fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkım sırasında istenen tedbir önlemleri Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yeşilova kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülmüş kapılar, pimapen hurdası vs. her türden hurda malzemeyi satın alıyoruz.