İçeriğe geç

Kumru Hurdacı Hurda Fiyatları

  Demtaş Metal olarak Ordu Kumru ilçesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Kumru merkezi çevresinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşyalar alımında hurdaların bedelini peşin ödemekteyiz. Ordu Kumru hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz. Ordu hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık Kumru hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz.

  Hali hazırda Kumru hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Ordu Kumru merkezinde de hizmet vermekteyiz. Kumru hurdacı firmalar arasında lider şirketiyiz. Ordu Kumru bölgesinin her yerinde her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı için profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Ordu Kumru merkez hurdacı firma olarak Kumru merkezinin çevresinde her türde hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ordu hurdacı olarak Kumru bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Kumru merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

  Ordu Kumru Hurdacısı

  Kumru hurdacı firması olarak Ordu bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzeme için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Kumru meydanında hizmet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek halkımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Sizde her çeşit alüminyum hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Kumru hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Ordu Kumru bölgesinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ordu merkezinin büyüyen ilçesi Kumru 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Ordu Kumru ilçesinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz.

  Kumru Hurdacı Telefon Numarası

  Ordu Kumru hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Kumru hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda atık satmak için hizmet numaramızı aramalısınız. Boş yere süre harcamadan telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

  Kumru Sac Hurda Alan Yerler

  Kış bahçesi çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Kumru ve çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac mevcuttur.

  Kumru Bakır Hurdası Alımı

  Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi var. Kumru bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Sayfamızda bulunan Ordu Kumru hurda bakır kg fiyatını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir. Ordu Kumru bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Kumru hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kumru bölgesinde bakır hurdası alıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içinde olduğu düşünülüyor. Kumru Ordu kurşun hurdası alımı için en iyi fiyatları uyguladığımız ilçelerden biridir. Buradaki Kumru kurşun hurda ton fiyatı güncellendi. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami kubbe kurşunu satmak amacı ile bizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun mavimsi renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

  Kumru Hurda Alım Satımı

  Kumru kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurda malzemelerinizi çok zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin kıymetinin düşmesine sebep olur. Tonajlı kablo hurdası, bakır, alüminyum hurdası, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun hurdası ve hurda sarı alımına özel piyasanın üzerinde fiyat teklifleri sunuyoruz. Kumru hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz.

  Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda bakır almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Kumru hurdacı firması olan Demtaş Metal her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Kumru, Ordu ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Kumru hurda nikel kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatları paylaşımına göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı için firmamızla irtibat kurun.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alımı makalesine bakmak istersiniz. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Ordu Kumru krom hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

  Kumru Sarı Hurdası Alanlar

  Dolayısıyla Kumru hurda sarı alımı alan hurdacıyız. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Ordu Kumru hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

  Kumru bölgesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır.

  Sayfamızdaki Kumru pirinç sarı ton fiyatını günlük yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alımında öncülük etmektedir.

  Kumru Alüminyum Hurdası Alan Firma

  Ayrıyeten alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda ticareti amacıyla arayın. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Kumru ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz.

  Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz. Şirketimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

  Burada paylaşılan Kumru alüminyum hurdası kilo fiyatını telegram hattımızda saat başı paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan hurdacı metine göz atın. Ordu Kumru alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Her tür hurda alüminyum almaktayız.

  Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısının linkine tıklamalısınız. Demir hurdası, Kumru ilçesinde en fazla bulunabilen metaller arasında bulunur. Sayfamızdaki Kumru demir hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan hurdacılar bölümünü gezmelisiniz. Hurdacı firmamız Kumru ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Kumru etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alım satımı yapıyoruz.

  Kumru Hurda Kablo Alım Satımı

  Kumru ilçesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablolar iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Kumru hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

  Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablolar için en güzel fiyatları sunuyoruz. Etrafta sıklıkla ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasasından yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Hurda kablo içerdiği bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Hurda kablo alan yerler başlığıyla yazılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

  Kumru hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kumru hurdacı arayanlar için buradayız. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Kumru kablo ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz ulaştırılmaktadır.

  Kumru Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Ordu ile Kumru bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kumru hurda plastik alan firmalar içerisinde bulunan Kumru hurda deposuyuz. Sayfamızda yayınlanmış olan Kumru hurda naylon ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İyi fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kağıt Hurda Alım Satımı

  Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha fazla kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz. Kumru karton hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Kumru karton hurdası fiyat listesi günceldir Avantajlı kilo fiyatları ile peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz. Kumru Ordu hurda kağıt alan firmalar arasındaki işletmemiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

  Hurda Akü Alanlar

  Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Motosikletlerde elektrik kaynağı kullanılabiliyor. Akü hurda alımı sayfamıza göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Bu neden ile bizim gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır.

  Kumru Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülmüş hurda çelik kapı, hurda pimapen vs. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm tedbirler Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kumru kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken binaların uygun biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını yapıyoruz.

  Kumru Fabrika Bozumu

  Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın ayarlanması doğru bir çalışma olur. Kumru fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde lider bir yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden bu yana binlerce fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik.

  Kumru İkinci El İnşaat Malzemesi

  Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Kumru yakınlarında yıkılmış ev binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

  Kumru 2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

  Elimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. İyi kullanılan bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız.

  Kumru Hurda Kumaş Alanlar

  Ordu Kumru ilçesinin tamamında parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Kumru etrafında jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yerinize geliriz. Kiloyla hurda parti kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıp satıyoruz.

  Spot hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Kumru kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alanlar arasındayız. Buradaki Kumru kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Hurda Cam Alanlar

  Kumru çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunmaktayız. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutabilen inorganik katı malzemelerdir. Genelde şeffaf soda şişesi, araç camları biçimlerinde cam hurdalar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

  Kumru Hurda Nikel Alım Satımı

  Nikel hurda zehirleyebilir. Bu nedenle hurda nikeller alınırken çok dikkatle hareket etmeliyiz. Ordu Kumru hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde %99 şablon nikel hurda ve %95 hurda nikel şablon, anot hurda nikel, turbo nikel hurda alıyoruz.

  Kumru Hurdacı Sitesi

  Kumru oto sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Kumru hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimiz iş birliği ile hurda malzeme alım işine başladık. Sırf bunları alıyor değiliz. Olduğundan güzel bir Ordu ve çok daha güzel Kumru için sürekli çaba sarfediyoruz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Bu yazıda paylaşılan Kumru hurda çelik raf kilo fiyatını isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Raf hurda alanlar bölümüne bir göz gezdirmek istemelisiniz. Kumru ikinci el raf hurda satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan pastaneler tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda çelik raf, hurda market rafı, demir raflar arasından seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Kumru çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Kumru çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Kumru Moloz Döküm Yerleri

  Kumru hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Kumru Belediyesi’nce daha önceden bildirilen araziye nakil ediliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınma işi titizlikle personellerimizce yapılıyor.

  En Yakın Kumru Hurdacı Firma

  Kumru hurdacı firma olan firmamız ile konumdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurda alan yerler Kumru ilçesinde servis ediyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Kumru çevresinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. En yakın Kumru hurdacı firması adıyla her cinsten hurda malzeme alımında ayağınıza geliyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Kumru Hurdacı

  Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin on dokuzdan beri hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Kumru hurdacı olarak zamana takılmadan yerinize gelmekteyiz.

  Kumru 2.el jeneratör Alımı

  Her voltajda yeniden farksız ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en doğru işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz için iyi fiyatı biz veriyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Kumru Ordu çevresinde sıfır ve ikinci el oturma grupları satıyoruz. Az kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuklarınız adresinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinası alan yerler hakkında detaylı bilgi yazılan yazıyı ziyaret ediniz Kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları satılır.

  Kumru Hurda Fiyatları

  Kesin hurda ton fiyatına erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurda alımı yaparken piyasadan yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Sayfamızdaki güncel hurda fiyatları makaleye bir göz atın Kumru hurdacı hurda alırken uygulanılan ton fiyatı günlük değişmekte.

  Hurda Araba Alanlar

  Ara sıra Kumru çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.