İçeriğe geç

Maçka Hurdacı Hurda Alımı

  Maçka merkez hurdacı firma olarak Maçka merkezinin tümünde hurda alıyoruz. Maçka ilçesinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle Maçka kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Trabzon Maçka meydanında etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Aslında Trabzon Maçka hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Maçka merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun alımlarına özel yüksek fiyat sunuyoruz. Trabzon hurdacı olarak Maçka bölgesinde hizmet ediyoruz. Maçka hurdacı şirketleri içinde öncüyüz. Trabzon geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Demtaş METAL takdirinizi toplamaya devam ediyor.

  Anlık Trabzon Maçka hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Trabzon Maçka hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde almaktayız. Maçka merkezi etrafında hurda eşyalar ve 2.el ev eşyası için peşin ödemeler yapıyoruz. Demtaş METAL olarak Trabzon Maçka çevresinde hurda alıyoruz.

  Trabzon Maçka Hurdacıları

  Maçka hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Trabzon Maçka çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizde her nevi kablo hurdası satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramalısınız. Trabzon merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Maçka öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Trabzon Maçka etrafında değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Maçka bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Maçka hurdacı firması olarak Trabzon ilinin tümünde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için en yakın araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

  Maçka Hurdacı Telefonu

  Maçka hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak sebebi ile hizmet numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Trabzon Maçka hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Maçka Krom Hurda Alım Satımı

  Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Trabzon Maçka krom ton fiyatı anlık güncellenmektedir. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alım satımı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

  Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

  Maçka Hurda Demir Alımı

  Maçka ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. Maçka şehrinin tamamında demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı istemek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Hurda demir, yeryüzünde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Trabzon Maçka ekstra demir hurdası fiyat listesini arzu edenlere her gün yollanmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız.

  Maçka Çinko Hurdası Alım Satımı

  Maçka çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Maçka nikel hurdası ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko fiyatları bölümünü okursanız şahane olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyatları için arayın.

  Maçka Sarı Hurda Alanlar

  Haliyle Maçka sarı pirinç hurda alan yerler içerisindeyiz. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana türleri vardır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Demtaş METAL bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır.

  Maçka ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Maçka hurda sarı ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda sarı alan yerler hakkındaki metini okuyabilirsiniz. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Trabzon Maçka hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor.

  Maçka Hurda Kurşun Alan En Yakın Firmalar

  Kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alırız. Maçka Trabzon hurda kurşun aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Maçka çatı minare kurşunu fiyatlarını whatsapp gurubumuza katılanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun kilo fiyatı paylaşımını harika olacaktır.

  Maçka Hurda Sac Alım Satımı

  Kiler çatısı kaplamak için kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Maçka ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, bizi tercih etmelisiniz. Firmamızda her çeşit 2. el trapez sac hurdası bulunuyor.

  Maçka Kablo Hurdası Alımı

  Trabzon Maçka ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içinde en iyi fiyatları biz veriyoruz. Çünkü Demtaş METAL ismiyle sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Sitemizde önceden yazılan kablo hurda alanlar metine göz atabilirsiniz.

  Ayrıyeten fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılıyor. Genelde yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Maçka bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

  İçinde bulunan tellerin madenine göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Maçka ttr kablo hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Maçka hurdacı firmayız. .

  Kablo hurdaları tellerindeki bakır oranı yüzünden hurdacılar için önem teşkil eder. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Lakin hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Müşterilerde kolayca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Maçka hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz.

  Maçka Hurda Bakır Alım Satımı

  Sitemizdeki Maçka soyma bakır hurdası fiyat listesi günceldir. Trabzon Maçka bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Maçka bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayınız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Bakır alan Maçka hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Maçka içerisinde hurda bakır almaktayız.

  Maçka Hurda Alüminyum Alanlar

  Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Trabzon Maçka hurda alüminyum ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Bize güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Maçka ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek alıyoruz. Trabzon Maçka alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

  Maçka Hurda Alımı

  Maçka kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Hurda eşyalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu neden ile metalin kıymeti düşmektedir. Tonajlı hurda demir, bakır hurda, hurda kurşun, kablo hurdası, çinko hurdası, sarı hurda ve alüminyum hurdası alımında piyasasının üzerinde fiyat teklifleri veriyoruz. Maçka hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda bakır almak için yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Trabzon Maçka geri dönüşüm firması Demtaş METAL her çeşit hurda malzeme alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Klima hurdası Maçka ilçesinde en fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Maçka bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

  Maçka Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Maçka Belediyesi tarafından bildirilen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

  Nikel Hurda Alan Hurdacı

  Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alıyoruz. Maçka hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında oldukça hassas hareket etmeliyiz.

  Maçka Bina Yıkımı

  Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Maçka kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen güvenlik önlemleri

  Maçka Hurdacı Sitesi

  Şimdiki halinden yaşanılır bir Trabzon ve daha çok yaşanabilir Maçka oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Maçka hurdacılar sitesi E blok içerisindeki hurda dükkânımızın iş birliği ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Maçka OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmadan her tür hurdaları alıyoruz.

  Maçka Hurda Cam Kırığı Alımı

  Maçka yakınlarında cam hurda alanlar içindeyiz. Günümüzde rengarenk meyve suyu şişesi, sökülmüş oto camları biçimlerinde hurda cam cinsleri yüklü miktarda eritiliyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıya sahibi suları koruyan amorf sert maddelerin adıdır.

  Maçka Hurda Araba Alan Firma

  Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Maçka hurda alımında hizmet veriyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araba, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz. Zaman zaman Maçka çevresinde araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

  2. El Mutfak Malzemesi Alan Hurdacı

  Endüstriyel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, lokanta tipi bulaşık makinaları alımı yapıyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi yemek ocağı, sanayi tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz.

  Parça Kumaş Alan Yerler

  Toptan parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alıp satıyoruz. Buradaki Maçka kumaş hurdası fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

  Trabzon Maçka kilo ile tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda kumaş almaktayız.

  Trabzon Maçka bölgesinin tümünde hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımlarında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Spota düşmüş kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için aşağıdaki numaraları çok geçmeden aramalısınız.

  Maçka Hurda Fiyatları

  Anlık ton fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşmanız gerekmektedir. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsadan fazla kilo fiyatları sunuyoruz. Maçka hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında her an değişmekte. Sitemizde bulunan güncel hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz

  Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle restorasyon yapan elbiseciler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el raf satan firmalar içerisindeyiz. Buradaki Trabzon Maçka ikinci el market rafı kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan yerler bölümünü okursanız harika olacaktır. Hurda raf Maçka fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile bize ait telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Maçka Hurda Karton Alımı

  Daha fazla kağıt fiyatıyla kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alan yerler içindeyiz. Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcıya ederinden daha fazla oranda kazanç etme olanağı yöneltiyoruz. Maçka kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz ile çalışarak matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Maçka karton hurdası aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Trabzon Maçka hurda kağıt, karton ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız

  Plastik Hurdası Alımı

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Trabzon il Maçka ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz.

  En ideal fiyata hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Maçka plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sayfadaki Maçka naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

  2.el Ev Eşyası

  İkinci el bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları bulunur. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alan yerler konulu makaleyi okuyabilirsiniz Maçka çevresinde temiz şekilde kullanılan, 2. el salon tk. satabilirsiniz. Her çeşit 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait telefon numaralarını tuşlayarak irtibata geçerek ihtiyacınız olan ürünün elimizde mevcut bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz.

  7/24 Açık Maçka Hurdacı

  Yaklaşık bin dokuz yüz doksan dört senelerinden beri geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süredir Maçka hurdacısı olmanın verdiği tecrübelerle sektörün teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Maçka hurdacı olarak 7/24 işimizin başındayız.

  Maçka Akü Hurda Alanlar

  Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunuyor. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alanlar paylaşımına bir göz atın. Bu sebep ile iş yerimiz gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme tesisi olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Uzun zaman sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denmektedir.

  En Yakın Maçka Hurdacı

  Maçka en yakın hurdacı firması adıyla hurda malzeme alım satımı nedeni ile bulunduğunuz yere araç yolluyoruz. Demtaş METAL olarak Maçka çevresinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetlerle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Maçka bölgesinde servisler veriyoruz. Maçka hurdacıları içerisinde olan firmamızla adresten her tür hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Maçka Jeneratör Hurdası Alanlar

  2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alan Maçka hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız.

  Maçka 2.El İnşaat Malzemesi

  Birde batmış şirketlerden almış olduğumuz Yıkılan iş yeri binalarından kenara ayrılan yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır.

  Maçka Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökülürken önce yıkılması istenen üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekir. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalesi tamamladık.

  Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

  Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Genelde anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Maçka fabrika söküm işi uzun senelerin tecrübesine sahibiz.