İçeriğe geç

Maden Hurdacı Firma

  Demtaş Metal adıyla Maden şehir merkezinin etrafında hizmet veriyoruz. Elazığ Maden hurdacı firmaları içerisinde en başarılı işletmesiyiz. Elazığ Maden hurdacı olarak hurda malzeme almaktayız. Güncel Maden hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz.

  Maden genelinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle ekiplerimizi göndermekteyiz. Elazığ hurdacıları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Maden hurdacı firması olarak Maden merkezinin tamamında hizmet veriyoruz. Maden çevresinde hurdacı firmasıyız.

  Tonajlı hurda ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Elazığ hurdacısı firmalar arasındayız. Normalde Maden hurdacı firmasıyız. Fakat Elazığ Maden merkezinde de hizmet vermekteyiz. Maden merkezinin her tarafında hurda malzeme ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları alımlarında malzemenin değerini nakit ödüyoruz. Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

  Maden Hurdacısı

  Maden genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her tür hurda satmak için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Maden hurdacı olarak Elazığ ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için konumuza en yakın hurda nakliye ekiplerimizi göndermekteyiz. Maden hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Maden içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Elazığ şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Maden 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Elazığ Maden ilçe merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Maden Hurdacı Numarası

  Elazığ Maden her çeşit hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak sebebi ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Elazığ Maden hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

  Maden Hurda Demir Alımı

  Demir hurdası, dünyada en çok alınıp satılan madenler arasında yer alır. Sitemizdeki Maden hurda demir kilo fiyatını arzu edene günlük gönderiyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayın. Hurda demir fiyatları bölümümüze bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma bölümümüzü geziniz. Firmamız Maden bölgesinin her yerinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her türden pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alırız. Maden ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Maden Krom Hurdası Alanlar

  Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımıza göz atmalısınız. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Bu sitede yer almakta olan Maden krom ton fiyatı güncellenmiştir. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Maden Bakır Hurda Alan Firmalar

  Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alan firmayız. Maden hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayın. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Maden içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki Elazığ Maden soyma bakır hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Elazığ Maden bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Maden hurdacı telefon numarasını hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alımı hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Elazığ Maden kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Elazığ Maden çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderilmektedir. Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu alıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir.

  Maden Çinko Hurdası Alan Yerler

  Maden bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Maden çinko hurdası kg fiyatını dileyenlere güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko alım satımı sayfamıza göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Maden Hurda Alımı

  Maden yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Elinizdeki hurdaları hemen paraya çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin değerini düşürmektedir. Yüksek tonajlı ekstra demir, bakır hurdası, kurşun, kablo hurdası, hurda çinko, hurda sarı ve alüminyum hurdası aldığımızda fiyat listeleri sunuyoruz. Maden hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz.

  Hurda sarı almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Elazığ Maden hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

  Maden Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Maden ilçesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Elazığ Maden sarı pirinç hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki makaleyi ziyaret edin. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur. Bu neden ile Maden sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Maden hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz alım satımı yapıyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Maden hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Maden Hurda Kablo Alanlar

  Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Maden hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Maden kablo hurdası alan yerler arasındayız.

  Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Daha detaylı bloğumuzda bulunan kablo hurda alanlar metine göz atın. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Etrafta bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçinde bulunan telin türüne göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızda bulunan Elazığ Maden kablo kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Maden hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeni ile hurdacılar için önem teşkil eder. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli araçlarda kullanılıyor. Maden ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz.

  Maden Hurda Alüminyum Alımı

  Elazığ Maden hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Her türlü alüminyum hurda peşin alınır. Bize güven duyanların destekleriyle her gün deneyim kazanıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın.

  Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Maden ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları sizinle yapmaktayız.

  Buradaki Elazığ Maden alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Sac Hurda Alanlar

  Elimizde deliksiz 2. el trapez sac vardır. Maden çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru, alımı için arayın. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Maden hurda plastik alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Maden hurda plastik ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Elazığ şehri Maden ilçesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

  Maden 2. El Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo alan işletmeyiz alımında en yüksek fiyatı veriyoruz.

  Maden 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Buradaki Elazığ Maden 2.el market rafı ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımını iyi bir şey yapacaksınız. Raf hurdası Maden satmak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen depolar tarafından satılan çelik raf hurdaları, demir raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satanlar arasındayız. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Hurda Akü Alan Yerler

  Akü hurdası içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler makalesini ziyaret ederseniz harika olacaktır. Bu sebeple Demtaş Metal vb. şirket içerisinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor.

  Maden Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Maden fabrika söküm işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Fabrika sökümü yapanların söylediği gibi kolay olmamıştır. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Sektöre girdiğimizden bu yana yüzlerce fabrika bozum ihalelerini güvenle tamamladık. Başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı biçimde incelenmesi gerekiyor. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

  Maden Güncel Hurda Fiyatları

  Sayfamızdaki hurda fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça daha fazla ton fiyatları teklif ediyoruz. Doğru bilgiye ulaşmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Maden hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında anlık değişmektedir.

  İkinci El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

  İşyerimize bulunan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi set üstü mekap vs endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemek amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Endüstriyel restoran mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz kullanılmış buz makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alınır.

  Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Kilosuyla dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Maden hurda kumaş ton fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlarla paylaşmaktayız.

  Maden kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Hurda parça kumaş almaktayız.

  Elazığ Maden çevresinin her bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımında çağırdığınız adrese geliyoruz. Kiloyla pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz.

  Hurda Karton Alanlar

  Elazığ Maden kağıt hurdası alanlar içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Maden kağıt hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Maden hurda kağıt ve karton fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırılmaktadır Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma şansı iletiyoruz. Piyasadan fazla ton fiyatları ile peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz.

  En Yakın Maden Hurdacı Telefon Numarası

  Maden hurdacı arasındaki personelimiz ile adresinizden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Bu neden ile müşterilere en yakın hurda alan yer Maden çevresinde servis vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal olarak Maden ilçesinin etrafında hurda malzeme almaktayız. Maden en yakın hurdacı olarak her cinsten hurda tartmak sebebiyle yerinize gelmekteyiz.

  Maden Hurda Nikel Alan Hurdacı Firma

  Nikel hurda zehirleyebilir. Elazığ ve Maden nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar depolanırken elden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel, %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Maden Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları gibi tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Daha önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Maden kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Maden Hurda Araba Alanlar

  Elbette size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Zaman zaman Maden yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli araç hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama hurda araç trafikten düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  Maden Hurdacılar Sitesi

  Maden OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Maden hurdacılar sitesi dördüncü blok içerisinde bulunan depomuz iş birliğiyle atıl hurda eşya alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimize olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bu türdeki hurda eşyanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

  7/24 Açık Maden Hurdacı Firması

  İki bin altıdan beri hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Maden hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile günün her saatinde adresinize gelmekteyiz. Sektörün verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Maden İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Maden etrafında yıkılan iş yeri binalarından satın alınan yeni gibi 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alan hurdacılar içerisindeyiz. Birde batmış satıcılardan aldığımız İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, plywood hurda mevcuttur.

  Hurda Beyaz Eşya

  Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Elazığ Maden ve çevresinde yeni gibi, 2. el oturma grubu satın alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, personel masası için ücreti nakit para ödüyoruz. Çok az kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alan firma konulu gönderisini inceleyin

  Klima Hurdası Alan Firma

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Maden çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Maden bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Maden Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozları Maden Belediyesi’nce daha önceden planlanan moloz döküm yerlerine dökülür. Bina yıkımından sonra antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Maden hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurdanın depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Maden çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Genelde rengarenk otomobil camı, şişesi benzeri cam hurdası oldukça fazla alınıyor. Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı geçirmeyen amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır.