İçeriğe geç

Malatya Hurdacı

  Malatya hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Malatya merkezi çevresinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış ev eşyaları alım satımı için nakit ödemeler yapmaktayız. Malatya meydanda olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle araç göndermekteyiz. Malatya merkez hurdacı firması olarak Malatya’nın ilçelerinde hurdacılık yapmaktayız. Malatya hurdacıları arasındaki firmamız hizmet sunmaya devam ediyor.

  Güncel Malatya hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Aslında Malatya hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Malatya merkezinde de hizmet veriyoruz. Malatya bölgesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz.

  Hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız. Demtaş Metal firmamızla Malatya şehir meydanı etrafında hizmetimize devam ediyoruz. Her türlü hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Malatya hurdacısı olarak Malatya meydanında hizmet ediyoruz.

  Malatya Hurdacıları

  Malatya genelinde hurdacılık faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizlerde her çeşit karton hurdası satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Her tonajdaki atık malzemeniz için müsait hurda nakil elemanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Malatya hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Malatya bölgesinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Yalnızca Malatya’da değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

  Malatya Hurdacı Telefonu

  Malatya hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Malatya yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın.

  Demir Hurda Alımı

  Firmamız Malatya bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunabilen madenler içindedir. Buradaki Malatya demir hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü okumalısınız.

  Anlık güncel hurda demir ton fiyatı öğrenmek nedeniyle bize ulaşın. Demir hurda kilo fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla içeriğinin linkine tıklayınız. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Malatya çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

  Krom Hurda Alanlar

  Hurda nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Malatya hurda krom kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımızı okumak iyi gelir.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

  Malatya Hurda Bakır Alan Firma

  Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgi var. Malatya bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda bakır alan Malatya hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Malatya bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Malatya hurda bakır ton fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Malatya bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda Kurşun Alımı

  Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun fiyatları paylaşımımızı şahane olur. Malatya ve Malatya kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Malatya hurda Cami kurşunu fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülmektedir.

  Malatya Hurda Çinko Alımı

  Bu sayfadaki Malatya hurda çinko levha ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alımı gönderimizi okusanız harika bir iş yapacaksınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Malatya çevresinde hurda çinko alıyoruz.

  Malatya Hurda Alan Yerler

  Hurda raf alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Malatya kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymeti düşüyor.

  Tonajlı sarı ve kurşun hurda, toplama demir, çinko hurda, alüminyum hurda, hurda bakır, kablo hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Malatya hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Malatya’da hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her tür karton hurdası alım hizmeti veriyor.

  Malatya Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Malatya hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor.

  Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Piyasada kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Bu sayfadaki Malatya hurda sarı kg fiyatını whatsapp hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar metni okuyun.

  Bu nedenle Malatya hurda sarı alanlar içindeyiz. Malatya bölgesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

  Malatya Kablo Hurdası Alımı

  Tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satacak olanlar şimdi arayın.

  Malatya hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Malatya’nın her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Malatya hurdacı firmayız.

  Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Malatya etrafında çoğunlukla ele geçen 30% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alırken anında nakit ödeme yapıyoruz.

  Malatya hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki metini okuyabilirsiniz. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Malatya kablo fiyatları güncellendi. Fakat tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında en güzel fiyatı öneriyoruz.

  Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Çünkü sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz.

  Malatya Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Firma

  Malatya hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası alımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Bize verdiğiniz destek sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sizin desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Sitemizdeki Malatya alüminyum hurda kg fiyatını isteyenlere bedelsiz gönderilmektedir. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki konuyu ziyaret edin Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Malatya ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız.

  Malatya Sac Hurdası Alımı

  Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Malatya çevresinin her yerinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz.

  Malatya Hurda Plastik Alım Satımı

  Malatya merkezinde abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, hurda polistren kristal satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Malatya plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan Malatya hurdacısıyız. Buradaki Malatya hurda plastik fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz.

  Malatya Hurda Jeneratör Satanlar

  2.el jeneratör satan firmalar arasında en iyi yerlerdeniz. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz.

  Malatya 2.el Raf Fiyatları

  Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Özellikle kapanan yerlerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, teşhir rafları, çelik raf hurdası, market rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf satıcıları içindeyiz. Bu sayfadaki Malatya çıkma raf ton fiyatları az önce güncellenmiştir. Hurda raf alımı paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Malatya satmak nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Akü Alan Hurdacı

  Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Bir süre sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir.

  Hurda akü alan hurdacılar konusunun linkine tıklayınız. Dolayısıyla firmamız ve benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sıkça kullanılmaktadır. Akü içerdiği kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir.

  Malatya Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökerken yıkılacak fabrikanın incelikle gezilmesi gerekiyor. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Yıllardır yüzlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde lider olduk. Profesyonel bir şekilde fabrika söküyoruz. Malatya fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz.

  Güncel Malatya Hurda Fiyatları

  Sitemizdeki hurda kablo fiyatları metne bir göz atabilirsiniz Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretinde borsadan daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Malatya hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri an be an güncelleniyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

  Malatya 2. El Restoran Malzemeleri Alım Satımı

  Endüstriyel tipte ikinci el mutfak aletleri almaktayız. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel kuzine, aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamızı arayabilirsiniz.

  Malatya Kumaş Hurdası Alanlar

  Spota düşmüş hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Sitemizdeki Malatya kumaş hurdası kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz yolluyoruz.

  Malatya kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Malatya çevresinin her yerinde kumaş fire hurdası almaktayız.

  Malatya’da gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş, şifon kumaş, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize geliyoruz. Defolu hurda ceketlik, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, pantolonluk kumaş satışı yapmak için bu sayfadaki telefon numarasını şimdi aramalısınız.

  Malatya Karton Hurdası Alan Yerler

  Malatya kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli kilo fiyatı edinebilirsiniz. Avantajlı fiyata hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yaparız. Malatya’da A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık sayesinde müşterilerimize piyasa değerinden daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Malatya karton hurda alımı yaptığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Malatya hurda kağıt kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız

  En Yakın Malatya Hurdacı Numarası

  Malatya en yakın hurdacı firması servisi ile her türlü hurda metal alırken gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Malatya hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile kapıdan hurda malzeme alım hizmeti vermeye başladık. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Malatya etrafında servis vermekten gurur duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Malatya genelinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdaları zehirleyebilir. Malatya ve Malatya nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında gayet dikkatli davranmalıyız. Bu bölgede anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurda ve %99 hurda nikel şablon, nikel turbo alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz.

  Malatya Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak dükkanların yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkım esnasında istenen iş güvenliği önlemleri Yukarıdaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurdayı değerinde alıyoruz.

  Malatya Araç Hurdası Alan Hurdacı

  Bazen Malatya bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, trafikten çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası . Pek tabi sizlere hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

  Malatya Hurdacı Sitesi

  Daha çok yaşanır bir Malatya oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Malatya hurdacılar sitesi dokuzuncu blokta bulunan iş yerimizin sayesinde geri dönüşüm yapıyoruz. Sadece bu tür atıkları alıyor değiliz. Malatya sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkta ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Malatya Hurdacı Firması

  7/24 açık Malatya hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz. Yaklaşık altı yıldır hurdacılık yapan şirketiz. Sizlerin kazandırdığı deneyimlerler araç parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Malatya 2.El İnşaat Malzemeleri

  Ayrıca malesef iflas eden iş yerlerinden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan fabrika binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alanlar arasındayız.

  Malatya Hurda Beyaz Eşya

  Kısa zaman kullanılan 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile numaralar aracılığı ile etkileşim kurabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları alınır satılır. Titizlik ile kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi yerinizden değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası fiyatları konulu içeriğini inceleyiniz Uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2.el ev eşyaları satabilirsiniz.

  Malatya Klima Hurda Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Malatya çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. 2.el Klima Malatya en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Malatya Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itina ile yapılır. Molozlar Malatya Belediyesi’nce planlanan arazilere naklediliyor. Malatya hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

  Malatya Cam Hurdası Alanlar

  Bu dönemde rengarenk oto camı, meyve suyu şişesi vb. cam hurda oldukça fazla satılıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde geçirmeyen organik olmayan katı maddelerdir. Malatya yakınlarında cam hurda alanlar içerisindeyiz.