İçeriğe geç

Hemit Mahallesi Hurdacı Firması

  Malkara Hemit mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lider konumdayız. Hemit mahallesi hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. Hemit hurdacı olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız

  Demtaş Metal şirketimizle Tekirdağ Malkara ilçesindeki tüm mahallelerde hizmetimize devam ediyoruz. Şu anda Malkara firmasıyız. Lakin Hemit mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Malkara Hemit mahallesi etrafında hurda ve temiz kullanılmış eşya almaktayız

  Malkara Hemit hurdacı firma olarak Hemit mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. Güncel Tekirdağ Malkara Hemit hurda fiyatlandırmayla alım satım hizmeti veriyoruz. Tekirdağ Malkara genelinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekip göndermekteyiz

  Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası satanlara piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Tekirdağ hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Hemit Mahallesi Hurdacıları

  Malkara hurdacı firması olarak ilçesinin tamamında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Hemit genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın yararı için çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Hemit mahallesi çevresinde hurda ve 2.el mobilya alanlar arasındayız. Hemit hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Tekirdağ Malkara Hemit merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tekirdağ hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizde! Tekirdağ ilinin hızla değişen mahallesi Hemit gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sırf Tekirdağ Malkara Hemit mahalle merkezinde değil, her mahallede hizmet veriyoruz.

  Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir metalin ocaklardan kazılarak işlenmesi meşakatli bir işlemdir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

  Profesyonel bir Malkara geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurda metali geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltı kaynaklarını geleceğe saklıyoruz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde tüketilen enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime zarar vermesini önlemektedir.

  Hemit Hurdacı Numarası

  Tekirdağ Malkara Hemit hurda alım hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Boş yere süre harcamadan arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Tekirdağ Malkara Hemit Mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi talep etmek için bizleri aramanız yeterlidir.

  Hemit Sarı Hurda Alım Satımı

  Aslına bakarsanız hurda sarı adında bir hurda bulunmamaktadır. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Hemit mahallesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Daha güncel bilgi öğrenmek için sarı hurda alanlar metini ziyaret edin. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri kıymetlidir.

  Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Hemit mahallesi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor.

  Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların yanında hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bu nedenle Hemit Mahallesi sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Hemit Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Hemit hurda bakır ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı gönderilmektedir. Tekirdağ Malkara Hemit bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hemit bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Hemit Mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Hemit hurdacı numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

  Hemit Kablo Hurdası Alanlar

  İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Hemit elektrik kablosu kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Hemit etrafında bolca satılan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Her yerden antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tekirdağ Malkara Hemit hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız.

  Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Hemit Mahallesinde hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo ticaretinde tecrübeliyiz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Hemit hurdacı firmayız. . Hemit mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Üstelik alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı esnasında anlık fiyat teklifini öneriyoruz. Daha kesin bilgi için sayfamızdaki hurda kablo alanlar makaleye göz atın. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem arzeder.

  Hemit Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Sitemizdeki hurda alüminyum alan hurdacı konuyu okuyun. Şirketimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Şirketimize destek olanların yardımıyla her gün gelişiyoruz. Hemit mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını güvenle yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz.

  Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Malkara Hemit Mahallesinde hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz.

  Hemit Hurda Alanlar

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda kurşun almak için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hemit Mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Elinizdeki hurdaları gecikmeden nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların fiyatının inmesine neden olmaktadır.

  Tekirdağ Malkara Hemit geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda alüminyum alım hizmeti veriyor. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurda, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir hurdası alımlarına özel yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Hemit hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Kırpıntı hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere parça hurda konteyneri koyuyoruz.

  Hemit Krom Hurdası Alımı

  304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Malkara Krom hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Oldukça sert yapısıyla zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

  Hemit Sac Hurda Alım Satımı

  Tekirdağ Malkara Hemit mahallesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, satışı yapmak için irtibata geçebilirsiniz. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Hemit Mahallesinde Çinko Hurdası Alanlar

  Sayfamızda yayımlanan Tekirdağ Malkara Hemit çatı söküm çinkosu ton fiyatları daima güncelleniyor. Çinko hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Hemit mahallesi bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma gönderimize mutlaka göz atın.

  Hemit Hurda Demir Alanlar

  Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Hemit toplama demir hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. Hemit mahallesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Hemit etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

  Hemit Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

  Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Tekirdağ Malkara Hemit hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki Hemit kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırmaktayız.

  En Yakın Hemit Hurdacı

  Hemit hurdacı sitesi içinde çalışan ekiplerimizle kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Hemit en yakın hurdacı firması olarak hurda eşya alım satımında yerinize deneyimli ekip yolluyoruz. Böylelikle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Hemit genelinde hizmetler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Hemit mahallesinin her yerinden her türde hurda malzeme almaktayız.

  Hemit Mahallesinde Bina Yıkılır

  Hurdalar bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her türlü hurdaları ücreti karşılığında almaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken dairelerin istenildiği şekilde imar edilmesi amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Hemit Hurdacı Firma

  Tam tamına 32 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 açık Hemit hurdacı firması olarak haftasonları dahil atık hurda malzeme alıyoruz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Hemit Plastik Hurda Alımı

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Tekirdağ il Hemit bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. Hemit plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Buradaki Hemit hurda naylon ton fiyatlarını bip hattımızda paylaşmaktayız

  Hemit Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Ayrıca malesef iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış lokanta binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Anlık Güncel Hemit Hurda Fiyatları

  En güncel fiyata ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşın. Hemit hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı her dakika güncellenmektedir. Sayfamızdakianlık hurda fiyatları konuyu inceleyebilirsiniz Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında piyasasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

  Hemit 2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Hemit çıkma raf kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar makalemizi gezmelisiniz. Hurda raf Hemit alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen fabrikalardan satın aldığımız mağaza raf hurdası, orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el raf hurdası satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

  Hemit Nikel Hurda Alımı

  Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken gayet hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir. Hemit mahallesi nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon alıyoruz.

  Hemit Fabrika Bozumu

  Güvenilir bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Tekirdağ Malkara ilçe merkezinde bulunan Malkara Hemit Mahallesi fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. Öncelikle sökülecek taşınmazın detaylıca gezilerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması gereklidir. Bu sebeple fabrika söküm işleri gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  Hemit Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Çevreci dostlara güzel bir Tekirdağ Malkara Hemit bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hemit hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızın vasıtasıyla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bu cins malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Hemit Hurda Araba Alan Yerler

  Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ara sıra Hemit yakınlarında araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ama hurda araba vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz.

  Hemit Hurda Karton Alımı

  Hemit karton hurda aldığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki Hemit mahallesinde karton hurda ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız İlçenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma olanağı sunuyoruz. Daha fazla fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kullanılmış gazete, kağıt bardak alıyoruz. Tekirdağ Malkara Hemit kağıt hurdası alıp satanlar içindeki Demtaş Metal ile kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı sorabilirsiniz.

  Hemit 2.el jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en iyi fiyatları sunuyoruz. Her voltajda az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

  Hemit Mahallesinde Hurda Klima Alımı

  Hemit bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası Hemit çevresinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Hemit Moloz Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Malkara Belediyesi tarafından bildirilen moloz bırakma arazilerine dökülür.

  Hemit Mahallesi Akü Hurdası Alan Yerler

  Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunur. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atarsanız iyi olacaktır. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır.

  Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurda fiyatları paylaşımımıza bakmak istemelisiniz. Dolayısıyla bizim gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapıyor.

  Hemit Mahallesinde Hurda Beyaz Eşya

  Az kullanılmış 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak nedeni ile bize ait numaralarla iletişime geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları satılır. Değerinden uygun fiyata yeni gibi ve ikinci el koltuklar satıyoruz. Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı istediğiniz konuma gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alanlar hakkında detaylı bilgi paylaşılmış makalemizi okuyabilirsiniz