İçeriğe geç

Malkara Hurdacı Hurda Fiyatları

  Malkara bölgesi etrafında hurda metal dönüşümü yapan şirketiz. Malkara şehir merkezinin her tarafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. Günlük Malkara hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz.

  Malkara hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Tekirdağ hurdacı firmalar arasındaki firmamız profesyonel devam ediyor. DEMTAŞ metal olarak Malkara şehir merkezinde hizmet veriyoruz. Malkara merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız.

  Her türlü hurda alıyoruz. Malkara merkezi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tekirdağ hurdacı olarak Malkara meydanında hizmet veriyoruz. Hurdacı olarak her türde hurda malzemeyi iyi fiyata alıyoruz. Hali hazırda Malkara hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Tekirdağ Malkara merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

  Tekirdağ Malkara Hurdacı Firmalar

  Malkara hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. Malkara çevresinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak için iş yerimizi tuşlamalısınız. Tekirdağ merkezinin gelişen ilçesi Malkara öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Malkara için değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Malkara hurdacı firması olarak Tekirdağ ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için konumuza en yakın konumda bulunan hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Malkara meydanında hurda alım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda metalleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz.

  Malkara Hurdacı Numarası

  Tekirdağ Malkara her nevi hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu sebeple hurda malzeme satmak sebebi ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Boşa süre geçirmeden arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Tekirdağ Malkara hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Malkara Krom Hurdası Alan Hurdacılar

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Malkara krom hurdası fiyat listesini kayıt olanlara güncel olarak yolluyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda fiyatı sayfasının olduğu linke tıklayınız. Yapısı itibariyle sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimize göz atabilirsiniz. Malkara etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Malkara bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

  Güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler içerisindedir. Bu sayfada paylaşılan Malkara inşaat demiri ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Malkara Çinko Hurdası Alımı

  Malkara, Tekirdağ çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Malkara çinko levha kilo fiyatını telegram grubuna günlük gönderilmektedir. Çinko hurdası fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için bizimle irtibata geçin.

  Malkara Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Aslında hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sebep ile Malkara sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

  Buradaki Malkara pirinç sarı kilo fiyatını telegram grubu üyelerine her gün gönderilmektedir. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Tekirdağ Malkara hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Malkara bölgesinde sarı hurda alıyoruz.

  DEMTAŞ metal tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

  Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun metali hala kullanılan madendir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Malkara kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Malkara kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz.

  Malkara Hurda Sac Alanlar

  Malkara Tekirdağ ve çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru, firmamızı tercih edebilirsiniz. Depolarımızda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Hurda sac alıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

  Malkara Kablo Hurda Alan Yerler

  Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken ederinin üzerinde veriyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. kablo hurda alanlar içerikli makaleyi inceleyin.

  Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Tekirdağ Malkara hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız. Çünkü sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Malkara hurdacı arayanlar için buradayız. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız.

  Malkara genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizde yer almakta olan Malkara ttr kablo hurdası ton fiyatını whatsapp grup üyelerine her gün yollanmaktadır. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurdacı firmalar için önemlidir.

  Müşterilerde sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Malkara ilçesinde kablo hurdası alan firmayız.

  Malkara Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alıyoruz. Bu sayfadaki Malkara bakır kg fiyatını talep edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Tekirdağ Malkara bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Malkara bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alanlar alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut. Malkara bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Bakır hurdası alan Malkara hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır.

  Malkara Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Ayrıyeten alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

  Malkara ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı müşteriyle yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Tekirdağ Malkara alüminyum hurdası alan yerler arasında öncüyüz.

  Hurdalarını bize satanların destekleriyle durmadan büyüyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme yapıyoruz. Buradaki Malkara hurda alüminyum ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda alüminyum başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

  Malkara Hurda Alımı

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve hurda sarı alımlarında değerinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Malkara hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Hurda bakır almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Tekirdağ Malkara ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ metal her nevi çelik hurdası alımı yapıyor. Malkara yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurda malzemenizin fiyatının inmesine sebep olur. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Malkara etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Malkara çevresinde çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

  Malkara Moloz Döküm Yerleri

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya göre bina molozunun nakliyesi itina ile araçlarımızla yapılıyor. Malkara hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Malkara Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan araziye dökülür.

  Hurda Nikel Alanlar

  Tekirdağ Malkara ilçesinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel taşınırken gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Tekirdağ Malkara hurda nikel alıyoruz.

  Malkara Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Malkara kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken dükkanların yeniden yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri gibi her türden hurdayı piyasa fiyatına almaktayız.

  Malkara Hurdacı Sitesi

  Malkara hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki tesisimiz aracılığı ile atıl hurda eşya geri dönüşüm servisleri ediyoruz. Yarınlara yaşanabilir bir şehir yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Sırf bu çeşit malzemeleri almıyoruz. Malkara OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

  Malkara Hurda Cam Alanlar

  Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan organik olmayan sert malzemelerdir. Özellikle şeffaf ve renkli kola şişesi, kırık araba camları cinslerde cam hurdaları çok fazla satılıp alınıyor. Malkara genelinde hurda cam alan firmalar içindeyiz.

  Araç Hurdası Alanlar

  Bazen Malkara yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda vagon, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  2. El Endüstriyel Aletleri Alanlar

  Sanayi tipi 2. El restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, bakır davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz.

  Malkara Parça Kumaş Alan Hurdacı Firma

  Kilosuyla kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme satmak amacı ile bizi şimdi arayabilirsiniz. Parti malı parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapmaktayız. Tekirdağ Malkara ilçesinde hurda kumaş almaktayız. Buradaki Malkara hurda kumaş kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Malkara kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Malkara çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımlarında adresinize personelimizi gönderiyoruz.

  Malkara Güncel Hurda Fiyatları

  Hurda krom fiyatları başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz Malkara hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar hızlıca değişiklik göstermektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında öteki Malkara hurdacı firmalarından daha fazla teklifler sunuyoruz. En doğru hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

  Malkara 2.el Raf Satanlar

  Özellikle batan mandıralar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Bu sayfadaki Malkara ikinci el market rafı ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırıyoruz. Raf hurdası alanlar bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Malkara 2. el raf hurdası satmak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Malkara Hurda Kağıt Alan Hurdacı

  Yüksek fiyata kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alanlar içindeyiz. Karton, kağıt hurda almak için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Tekirdağ Malkara hurda kağıt ton fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz Tekirdağ Malkara kağıt hurdası alanlar arasındaki DEMTAŞ metal ile iletişime geçerek toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatı sorabilirsiniz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara daha çok kâr etme şansı sunuyoruz.

  Malkara Hurda Plastik Alım Satımı

  Avantajlı fiyata hurda şeffaf naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alımı ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Malkara hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Malkara naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. Tekirdağ il Malkara ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  İkinci El Ev Eşyası

  Piyasadan ekonomik fiyatlarla kullanılmış ve 2.el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Kısa süre kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek biçimdeki oturma gruplarınızı peşin parayla almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı içeriğe bakabilirsiniz 2.el sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası mevcuttur. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla aşağıda bulunan telefon numarası ile etkileşim kurabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Malkara Hurdacı Firma

  Sizlerin kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz gibi otuz altı senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 açık Malkara hurdacı dükkânımız yardımıyla haftanın yedi günü sektörde hizmet vermekteyiz.

  Malkara Akü Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale düşen aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alanlar yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Bu sebeple şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapıyor. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılır.

  En Yakın Malkara Hurdacı Firma

  Malkara hurdacı firma içindeki ekiplerimizle dilediğiniz mekandan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Malkara en yakın hurdacı deposu olarak hurda malzeme alıp satmak için istediğiniz yere gelmekteyiz. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı firma Malkara genelinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. DEMTAŞ metal firmamızla Malkara genelinde hurda alıyoruz.

  Malkara 2.el jeneratör Alanlar

  Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör alınır.

  Malkara İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile kapanan esnaflardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan fabrika binalarından temin edilmiş sıfır gibi 2.el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

  Malkara Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenilir biçimde tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak imalathanenin detaylıca dolaşılması gerekir. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü olduk. Malkara fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Hurdacıların bahsettiği şekilde kolay sayılmaz.