İçeriğe geç

Çınar Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Maltepe etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Güncel Maltepe Çınar hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. İstanbul Anadolu yakası Çınar mahallesinin her sokağında hurda ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız

  Maltepe Çınar mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. Çınar mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  İstanbul Maltepe Çınar hurdacı firma olarak Çınar mahallesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız avantajlı devam ediyor. Maltepe Çınar mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Bol miktarda hurda malzeme alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Aslında Maltepe firmalar içerisindeyiz. Fakat Çınar mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Anadolu Maltepe mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz.

  Maltepe Çınar Mahallesi Hurdacıları

  Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bri kaç tanesi çok gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide artıyor. Hurdaları geri dönüştürmek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı madenlerini geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime ve çevreye vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

  Maltepe Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Ham cevherlerin madenlerden çıkartılıp işlenmesi çok pahalıdır. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan daha az olacaktır.

  Çınar mahallelerinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yarar sağlıyoruz. Çınar mahallesinde hurda eşya alan yerler arasındayız. Sizde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı tuşlamalısınız. Maltepe hurdacı olarak Anadolu yakası bölgesinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak daima büyümekteyiz. Çınar hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Maltepe Çınar etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Çınar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Çınar çevresinde değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Çınar Hurdacı Telefonu

  Çınar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. İstanbul Maltepe Çınar Mh adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içinde yer alıyor. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak için cep telefonumuzu aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

  Çınar Sarı Hurda Alan Yerler

  Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyin.

  İstanbul Maltepe Çınar mahallesi hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  Bu neden ile Çınar mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Çınar mahallenin tümünde sarı hurda almaktayız. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri vardır. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

  Çınar Hurda Bakır Alan Yerler

  Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Çınar hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Çınar içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

  Bu sayfadaki Çınar soyma bakır hurdası fiyatları güncellendi. İstanbul Maltepe Çınar bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Çınar hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz.

  Çınar Mahallesinde Hurda Kablo Alım Satımı

  Çınar mahallesinde mahallesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Satıcılarda hızlıca toplanlanan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Burada bulunan Çınar kablo kg fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Üstelik çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. İstanbul Maltepe Çınar mahallesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir.

  Daha geniş bilgi için bilgiye ulaşmak amacıyla hurda kablo alanlar metni ziyaret edin. İstanbul Maltepe Çınar hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en güncel fiyat listesini gönderiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsasından fazla fiyatlar veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çınar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

  Çınar Alüminyum Hurda Alanlar

  Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Maltepe Çınar alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Ayrıca alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Detaylı hurda alüminyum alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sizin destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Çınar mahallesinin tümünde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımında tartımı sizinle birlikte yapmaktayız.

  Çınar Hurda Alanlar

  Çınar mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür karton hurdası alımı yapıyor. Hurda sarı alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Çınar kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurda malzemenizin piyasadaki değeri düşebilir. Tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum, çinko, demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurda alımlarında piyasadan daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Çınar hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Büyük fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası alımı yapmaktayız. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Şantiyelere ve üretim yerlerine hurda biriktirmek için konteyner bırakmaktayız.

  Çınar Hurda Krom Alanlar

  Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bölümünü geziniz. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Hurda krom fiyatı bağlantısına tıklamalısınız.

  Çınar Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

  Firmamızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Veranda tavanı kaplamak için kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Çınar Maltepe bölgesinde sac levha, sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı yapmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

  Çınar Hurda Çinko Alımı

  İstanbul, Maltepe Çınar yakınlarında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası ton fiyatı sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Buradaki Çınar hurda çinko levha fiyat listesi günceldir. Çinko hurda alımı makalesini okusanız şahane olacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha ton fiyatı için arayabilirsiniz.

  Çınar Mahallesinde Hurda Demir Alımı

  Demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Çınar inşaat demiri kg fiyatı biraz önce güncellendi. Çınar mahallesinin tüm caddelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatları istemek amacı ile bize ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

  Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni için nakit para ödeme yapmaktayız. Çınar genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız.

  Çınar Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Maltepe Hurda kurşun alan hurdacı firmalar bölümümüze göz gezdirmek istemelisiniz.. Cami minaresi kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası alırız. Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. İstanbul Maltepe ile Çınar mahallesi kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Çınar kurşun hurda ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  En Yakın Çınar Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Çınar mahallesinde her türde hurda satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Çınar bölgesinde hizmet vermekten mutluluk duyarız. En yakın Çınar hurdacı firması ismi ile hurda eşya almak için yerinize geliyoruz. Çınar hurdacıları arasında olan firmamızla kapıdan her tür hurda almaya başladık.

  Çınar Bina Yıkımı

  Bir üstte fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Maltepe Çınar kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar yapılması nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Çınar Mahallesi Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Çınar hurdacı olarak yirmi dört saat geri dönüşümde çalışmaktayız. Akıp giden yılların bahşettiği deneyimler süreci ile alet parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi 29 senedir geri dönüşüm yapan firmayız.

  Çınar Mahallesi Plastik Hurda Alım Satımı

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata hurda pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik alıyoruz.

  Çınar plastik hurdası alan yerler içerisinde öncü işletmeyiz. Buradaki Çınar plastik fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız İstanbul ve Çınar bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

  Çınar 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bazı projelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış iş yeri binalarından elde edilen hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile batan iş yerlerinden aldığımız

  Anlık Güncel Çınar Hurda Fiyatları

  Çınar mahallesinde hurdacısı olarak hurda alımı yaparken kullanılan fiyatlar her dakika değişmekte. Kesin fiyata erişmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla ton fiyatları veriyoruz.

  Çınar Hurda Raf Alanlar

  Sayfamızda yer almakta olan Çınar 2.el raf kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir. Raf hurdası alımı gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlar. Çınar ikinci el raf hurdası alımı sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan aktarlar tarafından satışa çıkarılan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alan hurdacılar paylaşımına göz bakınırsanız pişman olmazsınız.

  Çınar Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Hurdacı

  Dolayısı ile hurda nikel alınırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışmalıyız. Nikel hurdaları zehirleyebilir. İstanbul Maltepe ve Çınar nikel hurda alıyoruz. İstanbul Maltepe Çınar mahallesinde anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı veriyoruz.

  Çınar Mahallesinde Fabrika Sökümü

  Evvela sökülmesi teklif edilen üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonel bir biçimde fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede İstanbul Maltepe hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde öncü konumdayız. Çınar fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkım ihalesi başarılı bir biçimde gerçekleştirdik.

  Çınar Hurdacılar Sitesi

  Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türlerdeki hurda malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Çınar mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracılığı ile atık hurda alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimize her hali ile yaşanılır bir şehir yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  Çınar Araç Hurdası Alan Firma

  Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Çınar mahallesi bölgesinde hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayan römork, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, kazalı hurda araç, hurda motor alıyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  Çınar Mahallesi Karton Hurda Alım Satımı

  İstanbul Maltepe Çınar hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz sayesinde toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz extra hassasiyet sayesinde satıcıya çok daha fazla oranda kâr elde etme avantajı veriyoruz. Çınar hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Çınar Mahallesi hurda kağıt, karton ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün göndermekteyiz Piyasadan fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

  Çınar İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz.

  Çınar Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  İkinci el klima Çınar bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Çınar çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

  Çınar Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Maltepe Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alana dökülüyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının taşınma işi titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Çınar hurdacı tarafından alınacak her çeşit hurdanın iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Çınar Akü Hurda Alan Firmalar

  Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunuyor. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın. Akü hurda alan yerler sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolayan enerji deposudur.

  Çınar Mahallesi 2.El Eşya

  Çınar çevresinde kullanılmış, ikinci el salon takımları alabilirsiniz. Her türlü 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alımı yapanlar konulu yazıyı gezebilirsiniz İkinci el ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu bulunmaktadır.