İçeriğe geç

Mamak Hurdacı Telefonu

  Mamak bölgesi etrafında geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz. Demtaş Metal şirketimizle Ankara Mamak ilçe merkezine yakın mekanlarda hurda alımı yapıyoruz. Mamak hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız. Ankara hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Hurdacı firması olarak her türde hurda eşyanızı almaktayız.

  Mamak merkezi çevresinde hurda malzeme ve ikinci el eşyalar alımında nakit ödeme yapıyoruz. Günlük Ankara Mamak hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ankara Mamak merkezinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle Mamak sınırlarındaki her konuma profesyonel ekip göndermekteyiz. Ankara Mamak merkezine bağlı Mamak hurdacı firması olarak hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Aslında Mamak hurdacı depoları içindeyiz. Ancak Mamak merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Ankara hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Mamak Hurdacısı

  Mamak hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Ankara Mamak çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satmak amacıyla mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Ankara ilinin en yaşanılası ilçesi Mamak sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Mamak ilçe merkezinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Mamak merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Mamak hurdacı firması olarak Ankara ilçelerinde her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için müsait hurda alım mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz.

  Mamak Hurdacı Numarası

  Ankara Mamak her nevi hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu nedenle hurda fiyatları öğrenmek amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Mamak hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Mamak Krom Hurdası Alımı

  Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Sitemizde yayınlanmış olan Ankara Mamak krom fiyat listesini grubumuza üye olanlara güncel olarak yolluyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Hurda Demir Alanlar

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı bölümünün olduğu linke tıklayın. Güncel hurda demir kilo fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımıza göz gezdirmek istemelisiniz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller içerisinde bulunmaktadır. Buradaki Mamak extra demir hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Firmamız Mamak ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Mamak çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

  Mamak Hurda Çinko Alım Satımı

  Sitemizdeki Ankara Mamak çinko hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar makalemize göz gezdirmeniz harika bir şey yaparsınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz. Mamak çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Mamak Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

  Bu sebeple Mamak sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Mamak ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı hurda türleri vardır.

  Sayfamızdaki Mamak hurda sarı ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda sarı alanlar başlıklı metni inceleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü yoktur. Mamak hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu sökümü yapıyoruz. Kurşun metalinin en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Mamak hurda kurşun aldığımız ilçelerden biridir. Buradaki Mamak çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayınız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Mamak etrafında sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac bulunuyor.

  Mamak Kablo Hurdası Alım Satımı

  Çünkü sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Mamak hurdacı arayanlar için buradayız. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Adresten hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz.

  Ankara Mamak bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Mamak hurda bakır kablo fiyat listesini abonelerimize ücretsiz yollanmaktadır.

  Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Daha doğru sitemizdeki kablo alan hurdacılar içeriğe göz atın. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo için anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Ankara Mamak ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içinde en iyi kilo fiyatını vermekteyiz. Ankara Mamak hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacılar için çok kıymetlidir.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablo iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası ticareti için arayabilirsiniz. Satıcılarda bolca edinilebilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

  Mamak Hurda Bakır Alanlar

  Mamak içinde bakır hurdası almaktayız. Mamak bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz.

  Burada yayımlanmış olan Mamak yanık bakır hurdası ton fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Ankara Mamak bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Mamak hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alan firmayız.

  Mamak Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Sizlerin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Ankara Mamak alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Mamak alüminyum kilo fiyatını talep edenlere güncel olarak gönderilmektedir. alüminyum hurda alanlar içerikli metine göz atabilirsiniz

  Mamak bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil alımı için hurda tartımını sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Mamak Hurda Alan Firmalar

  Mamak yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebep ile malzemenin piyasadaki değerleri düşüyor. Hurda kurşun almak için adresinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

  Ankara Mamak ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda alüminyum alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında fiyat listesi uygulamaktayız. Mamak hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Mamak Hurda Klima Alanlar

  2.el Klima Mamak çevresinde çok alınıp satılan hurdalar arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Mamak ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

  Mamak Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun nakliyesi itinayla yapılır. Yıkım molozları Mamak Belediyesi tarafından daha önceden planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor.

  Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken gayet dikkatle davranmalıyız. Özellikle anot nikel hurdası, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Mamak nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları içeriğinde arsenik olduğundan zehirleyebilir.

  Mamak Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz.

  Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri

  Mamak Hurdacı Sitesi

  Her haliyle temiz bir Ankara Mamak yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Mamak hurdacılar sitesi E blok içindeki dükkanımızın vasıtasıyla hurdacılık yapıyoruz. Mamak OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini yapıyor değiliz.

  Mamak Hurda Cam Alım Satımı

  Genellikle şeffaf içecek şişesi, oto camı vb. cam hurdası yüklü miktarda alınıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan bir maddedir. Mamak ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içinde bulunuyoruz.

  Mamak Hurda Araba Alanlar

  Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Mamak hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Mamak çevresinde araç hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri gibi hurda zirai aletler, vergiden düşmüş otomobil hurdası, hurda motor alıyoruz. Ama hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

  Titiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom yemek dilendiricileri, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Parça kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. Ankara Mamak etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize profesyonel personellerimizi gönderiyoruz. Tonajlı hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için bizi hemen aramalısınız. Bu sitede paylaşılan Mamak kumaş hurdası kilo fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Mamak kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

  Mamak Anlık Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken daha yüksek fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Mamak hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlıca güncellenmektedir. Daha doğru sitemizdeki hurda fiyatları yazıyı inceleyin

  Mamak 2.el Raf Satanlar

  Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Mamak raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün yollanmaktadır. Raf hurda alanlar makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Mamak 2. el hurda raf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkânlardan satın aldığımız çelik raf hurdaları, orta reyonlar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el raf satışı yapıyoruz.

  Mamak Karton Hurda Alım Satımı

  Kağıt, karton hurda almaktayız. Sayfamızdaki Ankara Mamak kağıt hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz İlçenin tamamında beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile size daha çok kazanma şansı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde liste fiyatları ile kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, hurda gazete, bristol hurda, kağıt bardak alımı yapan depolar arasındayız. Ankara Mamak kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz ile toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları isteyebilirsiniz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Mamak plastik hurdası alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Bu sayfadaki Mamak hurda naylon kg fiyatını whatsapp grubumuzda hızlı bir şekilde paylaşıyoruz En avantajlı fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara il Mamak ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz.

  Mamak 2.El Eşya

  Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Kullanılmış büro ofis mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları temin edilir. Kısa süreliğine kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuklarınız adresinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firma konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan makalesini inceleyiniz Mamak Ankara kullanılmış ve ikinci el kanepeler satıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Mamak Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Mamak hurdacı olan firmamız ile günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam on altı senedir hurdacılık yapmaktayız.

  Hurda Akü Alımı

  Hurda aküler barındırdığı kurşunlu akü suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası ton fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Mamak hurdacı benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Arabalarda enerji ihtiyaçları nedeniyle kullanılır.

  En Yakın Mamak Hurdacı

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Mamak ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Mamak ilçesinin her sokağında servisler veriyoruz. En yakın Mamak hurdacı deposu servisiyle her çeşit hurda eşya alım satımında adresinize ekip yolluyoruz. Mamak hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan personelimiz ile adresten hurda alımına devam ediyoruz.

  Hurda Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en doğru yerlerdeniz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Şantiyelerde inşaat vinci, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el portatif, hurda plywood alıyoruz. Bunun ile birlikte batan esnaflardan satın almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz.

  Mamak Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökülmeden önce yıkımı istenen taşınmazın incelikle gezilmesi gerekiyor. Mamak fabrika sökümü deneyime sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü bir konumdayız.