İçeriğe geç

Menemen Hurdacı Hurda Alımı

  İzmir Menemen merkezindeki Menemen hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. İzmir Menemen ilçesi yakınlarında hurdacısıyız. Hali hazırda İzmir Menemen hurdacı işletmeleri içindeyiz. Lakin İzmir Menemen merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Menemen hurdacı işletmeleri içerisinde lideriz. Her nevi hurda alıyoruz. İzmir hurdacıları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

  Günlük Menemen hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz. Menemen merkezinin tümünde hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyası alım satımı için nakit ödeme yapmaktayız. Hurdacı olarak hurda eşyaları almaktayız.

  Menemen bölgesinin her tarafında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz. Bol miktarda hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İzmir hurdacısı olarak Menemen meydanında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal firmamız ile İzmir Menemen hizmetimize devam ediyoruz.

  İzmir Menemen Hurdacısı

  Menemen hurdacı olarak İzmir bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda için en yakın hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Menemen bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri eriterek sizlerin faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her tür alüminyum hurdası satışı amacı ile telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Menemen hurdacı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Menemen çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İzmir ilinin en yaşanılası ilçesi Menemen öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Menemen bölgesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Menemen Hurdacı Numarası

  Menemen hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Menemen adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alıyor. Şimdi telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyatı öğrenmek amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

  Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atın. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Menemen krom kilo fiyatını kayıt olanlara bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Menemen Hurda Alan Yerler

  Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken İzmir Menemen pazarından daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Menemen hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Menemen yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metalin piyasa değeri düşmektedir. Menemen ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Menemen hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Menemen Alüminyum Hurdası Alanlar

  Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alan firmayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için telefonunuzu bekliyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu ticareti için arayın. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Menemen ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. İzmir Menemen alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Menemen alüminyum hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderiyoruz. Alüminyum hurdası alanlar konulu makaleyi ziyaret edin Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız. Bize hurda satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz.

  Menemen Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Gerçekte hurda sarı olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Sayfamızdaki Menemen sarı pirinç kilo fiyatı güncellendi. Hurda sarı pirinç konulu içeriği inceleyin. Bu yüzden Menemen sarı hurdası alım satımı yapan firmayız. Pirinç metali halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda deniliyor. İzmir Menemen hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapmaktadır.

  Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Demtaş Metal hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, hurda sarı bronz alımıyla iştigal ediyor. Menemen bölgesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

  Menemen Kablo Hurda Alan Hurdacı

  Çünkü Demtaş Metal olarak sadece hurda alımında iştigal etmiyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Menemen bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız. Genelde yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Sitemizde bulunan kablo alan hurdacı içeriği okuyun. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  İzmir Menemen ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Bunların yanısıra hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Menemen hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için kıymetlidir.

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Menemen hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar gönderiyoruz. . İzmir Menemen hurdacı firması olarak özellikle antigron kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

  Çinko Hurda Alımı

  Sitemizdeki Menemen hurda çinko levha fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yolluyoruz. Çinko hurdası alan yerler yazımıza göz atmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için arayabilirsiniz. Menemen, İzmir çevresinde hurda çinko alıyoruz.

  Menemen Bakır Hurda Alan Hurdacılar

  Menemen bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Sayfamızda bulunan Menemen hurda bakır fiyatlarını her gün göndermekteyiz. İzmir Menemen hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Menemen içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan Menemen hurdacı iş yerimizi şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar alanında detaylı bilgilendirme mevcut.

  Menemen Hurda Demir Alanlar

  Sizinde bildiği gibi her tür demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapmaktayız. Menemen ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Menemen demir hurdası ton fiyatları günceldir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Menemen ilçesinin tamamında demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Menemen Kurşun Hurda Alımı

  İzmir ve Menemen kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Menemen çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Çatı söküm kurşunu için özel fiyat sunuyoruz. Metal kurşun en eski madenlerden biridir. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alanlar bölümünü okuyabilirsiniz.

  Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

  Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. İzmir Menemen ilçesinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Her türlü titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan Menemen hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatları biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

  En Yakın Menemen Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Menemen genelinde hurda alırız. Böylelikle size en yakın hurda alanlar Menemen bölgesinde hizmetler vermekten gurur duyarız. En yakın Menemen hurdacı firması adı ile hurda malzeme alıp satmak amacıyla dilediğiniz yere gelmekteyiz. Menemen hurdacı firma içindeki ekiplerimiz ile bildirdiğiniz adresten hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

  Menemen Karton Hurda Alım Satımı

  İlçenin tümünde beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanç etme avantajı sunuyoruz. Menemen kağıt hurda alan yerler içerisindeki Demtaş Metal sunduğu hizmetler sayesinde kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Menemen hurda kağıt kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız

  2.el Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Menemen raf hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Menemen ikinci el raf hurdası almak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Genellikle restorasyon yapan fabrikalardan temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2.el hurda raf satanlar içindeyiz.

  Hurda Cam Alım Satımı

  Menemen etrafında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Cam saydam veya yarısaydam genelde sert yapıdaki sıvı madde tutan inorganik amorf sert bir maddedir. Özellikle şeffaf meşrubat şişesi, oto camı türde hurda cam türleri yüksek miktarda yeniden işleniyor.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  İyi fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen alımı yapmaktayız. Menemen hurda plastik alımı yapan firmalar içinde olan firmayız. Sayfamızdaki İzmir Menemen hurda naylon kg fiyatı güncellenmiştir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri vardır. İzmir ve Menemen ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatı sormak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Anlık Güncel Menemen Hurda Fiyatları

  Doğru hurda fiyat listesine ulaşmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Sayfamızdaki yeni hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken borsadan yüksek fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Menemen hurdacı firmalar tarafından hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi piyasada her dakika değişmekte.

  Menemen Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Menemen yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan yük vagonu, çekme belgeli otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

  7/24 Açık Menemen Hurdacı Firma

  7/24 açık Menemen hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 iş yerimizdeyiz. Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. İki bin altı yıllarından bu zamana geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

  Menemen 2.el Cafe Malzemeleri Alımı

  Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bu sitedeki telefon numarasını arayabilir. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. Sanayi tipi 2. El restoran aletleri alıyoruz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü ocak, paslanmaz dinlendirici, evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak aletini inceleyebilmeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

  Kumaş Alan Hurdacı

  Toptan hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile buradaki numaraları zaman geçirmeden arayınız. Toptan poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alımı yapıyoruz. İzmir Menemen etrafında kumaş hurdası alımı yapılır. Buradaki İzmir Menemen hurda kumaş fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. İzmir Menemen kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içinde en yüksek fiyatı öneriyoruz. Menemen ilçesinin tamamında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımı için adresinize geliriz.

  Menemen Bina Yıkımı

  Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları benzeri her cinsten hurdanızı satın alıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz.

  Menemen Akü Hurdası Alanlar

  Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale düşen bataryaya akü hurdası denmektedir. Hurda akü fiyatı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Dolayısı ile Demtaş Metal gibi şirket bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan tesisler arasındadır. Aküler başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarında kullanılır.

  Menemen Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika söküm ihalesini başarıyla yerine getirdik. Menemen İzmir fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin titizlikle gezilmesi gerekiyor.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Menemen ilçesinde yıkılmış yurt binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencere alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood alımı yapıyoruz.

  Menemen Hurda Nikel Alan Hurdacı

  Bu ilçede nikel turbo hurda, %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Menemen nikel hurdası alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alım satımında oldukça hassas çalışmalıyız.

  İkinci El Ev Eşyası

  İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, çalışma masaları satın almak amacıyla telefon numaralarımızı arayınız. En ucuz fiyatlarla sıfır gibi, 2. el kanepeler satıyoruz. Az kullanılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyaları konumunuza gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alım satımı başlıklı makalesini incelemelisiniz Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

  Menemen Klima Hurda Alım Satımı

  Menemen etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Menemen ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Menemen Moloz Dökümü

  Molozlar Menemen Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen arazilere naklediliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

  Menemen Hurdacılar Sitesi

  Menemen hurdacılar sitesindeki dükkânımız yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Bizden sonrakilere yaşanılır bir İzmir Menemen oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu eşyaların alım satımını yapmıyoruz. Menemen organize sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.