İçeriğe geç

Meram Hurdacı Telefonu

  Şu an Konya Meram hurdacı firmasıyız. Elbette ki Konya Meram merkezinde de hizmet vermekteyiz. Meram merkezi etrafında hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyası alım satımı yapmaktayız. Meram bölgesinin etrafında hurdacısıyız. Konya Meram merkez hurdacı firması olarak Meram ilçesinin hurdacılık yapmaktayız.

  Meram hurdacı firmalar arasında lideriz. Konya hurdacı firmalar içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Meram merkezinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Güncel Konya Meram hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. DEMTAŞ metal firmamızla Konya Meram merkezinde hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Konya hurdacısı firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. Meram hurdacısı olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız.

  Meram Hurdacı Firma

  Meram meydanında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Sizlerde her nevi hurda alüminyum satışı sebebiyle telefonlarımızı arayabilirsiniz. Meram hurdacı olarak Konya bölgesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için orada hazır bulunan hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Meram hurdacısı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Konya Meram içerisinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Konya ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Meram öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Meram bölgesinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz.

  Meram Hurdacı Telefonu

  Meram yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak nedeni ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Konya Meram hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

  Meram Hurda Krom Alım Satımı

  Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Konya Meram hurda krom ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı bölümümüze göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

  Meram Hurda Alımı

  Meram adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko, hurda kurşun, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum hurda,demir satanlara özel Meram hurdacısından daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Meram hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

  Hurda bakır alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Meram hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Konya Meram geri dönüşüm firması DEMTAŞ metal hurdacılık her tür ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

  Meram Alüminyum Hurda Alımı

  Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için aramanızı bekliyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Konya Meram hurda alüminyum alanlar içindeyiz.

  Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Meram ilçesinin tümünde alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizdeki Meram hurda alüminyum kg fiyatını bip hattımızda her saat paylaşıyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda alüminyum makaleyi okuyabilirsiniz.

  Meram Sarı Hurdası Alanlar

  Bu neden ile Meram sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Meram bölgesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Konya Meram sarı pirinç kg fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Daha detaylı bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar metni okuyabilirsiniz. DEMTAŞ metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz alım satımında öncü firmadır. Meram hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur.

  Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle bilinir. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

  Meram Hurda Kablo Alımı

  Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Meram hurda kablo alan hurdacılar arasında değerinde fiyat teklifini veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir.

  Etrafta çoğunlukla ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları için ederinin üzerinde öneriyoruz.

  Konya Meram ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Meram hurdacı arayanlar için buradayız. . Anlık sayfamızdaki hurda kablo alanlar metni okuyabilirsiniz. İçindeki iletkenin cinsine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Konya Meram kablo fiyat listesini dileyene saat başı ulaştırıyoruz. Yerinden hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Konya Meram hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız.

  Meram Hurda Çinko Alım Satımı

  Konya, Meram çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Meram çinko levha kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı yazısını okuyunuz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

  Meram Bakır Hurda Alım Satımı

  Hurda bakır alan Meram hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Sayfamızdaki Meram soyma bakır hurdası fiyatlarını kayıt olanlara günlük yollanmaktadır. Konya Meram bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan hurdacılar sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Meram içerisinde hurda bakır alıyoruz. Meram bakır hurda fiyatları için arayın.

  Hurda Demir Alım Satımı

  DEMTAŞ metal Meram genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Demir hurdası, dünyada bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Meram hurda demir ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüzü muhteşem olacaktır.

  Anlık demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamızı okuyunuz. Bildiğiniz üzere her türde demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Meram ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz.

  Meram Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma paylaşımına bir göz atmalısınız. Meram kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Meram hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını whatsapp grubuna ücretsiz göndermekteyiz. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu satışı sebebi ile sitemizdeki bize ait numaraları arayıp ulaşabilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir.

  Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda deliksiz ikinci el trapez sac hurda var. Meram ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı nedeni ile arayabilirsiniz. Veranda çatısı kaplamak için kullanılabilir.

  Meram 2.el jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türde yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır.

  En Yakın Meram Hurdacı

  DEMTAŞ metal hurda alım firması olarak Meram bölgesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Meram hurdacı firması hizmetiyle hurda metal nakliyesi yapmak amaçlı arzu ettiğiniz yere güvenilir personel yolluyoruz. Meram hurdacı olarak adresten her tür hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu şekilde size en yakın hurdacı Meram genelinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız.

  Hurda Kağıt Alım Satımı

  Bölgenin tümünde renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile sizlere normalden fazla miktarda kazanma şansı sunuyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda gazete alım satımı yapıyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Meram hurda kağıt, karton fiyatları biraz önce güncellenmiştir Konya Meram kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satımı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

  Meram Hurda Raf Alan Yerler

  Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Konya Meram 2.el raf fiyatları her ay güncellenmektedir. Raf hurdası alan yerler hurda raf konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Meram alımı için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, reyonlar, demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz.

  Meram Kırık Cam Hurda Alımı

  Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları koruyan organik olmayan katı bir malzemedir. Meram ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli oto camları, gazoz türde hurda camlar bulunabilmektedir.

  Meram Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

  Meram plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne çıkan Meram hurda deposuyuz. Sayfamızda yayımlanan Meram hurda naylon fiyatları günceldir. En ideal fiyata mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Konya ile Meram bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Meram Güncel Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımı yaparken pazar fiyatından daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Meram hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan ton fiyatı an be an güncellenmektedir. En doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz.

  Meram Araba Hurdası Alan Yerler

  Bazen Meram bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Meram hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman harcatmayan trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Meram Hurdacı Firma

  Neredeyse altı seneden bu yana hurda alım satım yapan işletmeye sahibiz. Sektörde uzun zamandır var olmanın sağladığı özgüvenle gelişen teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Meram hurdacı firması olan firmamızla günün her saatinde açığız.

  2.el Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

  2. El tabak kurulama makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, krom salata reyonları, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri almaktayız. Titizlik ile kullanılmış otel tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz.

  Meram Hurda Kumaş Alımı

  Spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için firmamızı şimdi arayınız. Toptan hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alımında nakit parayla ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Konya Meram hurda kumaş fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Meram kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alanlar içindeyiz. Meram bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize gelecek ekipleri oluşturduk.

  Meram Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yeniden inşa edilecek apartmanların gerektiği bir biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Üstteki bölümde ifade ettiğimiz fabrika sökümünde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz.

  Yıkım sırasında istenen tüm önlemler Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

  Meram Akü Hurdası Alanlar

  Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Hurda akü fiyatları bölümünü gezmek iyi gelir. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Meram Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir.Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü olduk. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık. Fabrika sökülmeden önce sökülecek fabrikanın incelikle gezilmesi gerekiyor. Meram fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan yurt binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz.

  Meram Nikel Hurdası Alanlar

  Dolayısıyla nikel hurdaları ticareti yapılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranmalıyız. Meram nikel hurdaları alıyoruz. Konya Meram bölgesinde anot nikel, %95 , %99 şablon nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

  2.el Ev Eşyası

  Kısa süre kullanılmış olan 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki yatak odası takımlarını kapınızdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinesi alım satımı konulu sayfamızı inceleyiniz Konya Meram sıfır gibi, 2.el masa, sandalye satabilirsiniz. 2. El bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları alım satımlarında değerinde ücretler yapmaktayız. Her çeşit ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait numaralar ile irtibat kurarak ihtiyacınız olan ürünün elimizde hazırda olup olmadığını sorabilirsiniz.

  Meram Klima Hurda Alan Firma

  Meram çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima Meram ilçesinde en fazla alımı yapılan hurdalar arasında yer alır. Kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Meram Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Meram hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların şirketimize ait tesise taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Meram Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen yere naklediliyor.

  Meram Hurdacılar Sitesi

  Siz eşsiz dostlara yaşanır bir Konya ve çok daha iyi Meram yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Meram organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her tür metalleri alıyoruz. Sadece bu hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Meram hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı tesisimizle geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.