İçeriğe geç

Milas Hurdacı Firması

  Hali hazırda Milas hurdacı firmasıyız. Elbette ki Muğla Milas merkezinde de hizmetler veriyoruz. Milas merkezinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alımında nakit ödemeler yapmaktayız. Demtaş Metal şirketimizle Muğla Milas çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Muğla Milas hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız.

  Milas hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız. Yüksek tonajlı hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Muğla hurdacısı firmalar arasındayız. Muğla Milas hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız.

  Milas ilçesinin her yerinde olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese gelmekteyiz. Muğla Milas hurdacı firma olarak her türlü hurda alıyoruz. Muğla hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Milas bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  Milas Hurdacı Firmalar

  Milas hurdacısı olarak Muğla bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız transferi için çevrenizdeki hurda taşıma aracımızı göndermeye devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda demir satışı amacı ile destek telefonumuzu tuşlamalısınız. Milas merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğini kurtarmaktayız. Milas hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Milas etrafında eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. Muğla merkezinin gözde ilçesi Milas 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Muğla Milas ilçe merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Milas Hurdacı Telefonu

  Milas hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyatları sormak sebebi ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Muğla Milas hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

  Milas Hurda Krom Alanlar

  Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sayfamızda yayımlanan Muğla Milas krom hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda ton fiyatı içeriğinin linkine tıklayın.

  Milas Demir Hurdası Alanlar

  Sizlerinde bildiği üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Milas genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Milas ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

  Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacı sayfamızı okursanız mükemmel bir iş yapacaksınız. Hurda demir, yeryüzünde çokça bulunabilen madenler arasındadır. Sayfamızdaki Milas inşaat demiri ton fiyatı dün güncellenmiştir.

  Milas Çinko Hurda Alımı

  Milas, Muğla bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Milas hurda çinko ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alımı gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Milas Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Milas hurdacı firmamız her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

  Sayfamızda yayınlanan Milas hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar metini inceleyin. Haliyle Milas sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Milas ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası almaktayız.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı hurda cinsleri vardır. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Milas Muğla kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Buradaki Muğla Milas kurşun hurda fiyatlarını isteyene günlük yolluyoruz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renkli haliyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler makalemizi gezmek iyi gelir. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu için yüksek fiyatlar uyguluyoruz.

  Milas Hurda Sac Alanlar

  Depomuzda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Milas ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek amacı ile. Sac hurdası alıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Milas Kablo Hurda Alan Hurdacılar

  Piyasada bolca satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşin ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Milas hurdacı arayanlar için buradayız. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Muğla Milas bakır kablo fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz gönderilmektedir. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Milas hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. Milas hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Milas ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

  Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Ayrıca tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli konuya bir göz atabilirsiniz.

  Milas Bakır Hurdası Alımı

  antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayımlanan Milas bakır hurdası fiyatlarını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Muğla Milas hurda bakır alan yerler arasındayız.

  Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır hurdası alan Milas hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Milas içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Milas bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayın.

  Milas Alüminyum Hurda Alanlar

  Muğla Milas alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır.

  Bizlere verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Milas ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında hurda tartımını sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Bu sayfadaki Muğla Milas alüminyum hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metne göz atın Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Hurdasını satanların sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz.

  Milas Hurda Alımı

  Muğla Milas ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Milas yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Topladığınız hurdayı çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın kıymetleri düşmektedir.

  Hurda raf alımı için evinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum hurdası, sarı hurda, çinko, toplama demir, hurda kurşun alımında yükseltilmiş fiyat listesi vermekteyiz. Milas hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Milas çevresinde en çok alınan hurda eşyalar içerisindedir. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Milas etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin.

  Milas Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Milas Belediyesi’nce önceden bildirilen yere taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi itinayla yapılır. Milas hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

  Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdaları zehirlidir. Muğla Milas ilçesinde nikel turbo hurda, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurda alımında borsasının üzerinde kilo fiyatı sunuyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alımında oldukça dikkat ile çalışmalıyız. Milas nikel hurda alıyoruz.

  Milas Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden eskimiş ev ve işyerlerinin istendiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkımda önem verilen tüm tedbirler

  Milas Hurdacı Sitesi

  Milas hurdacılar sitesindeki depomuzla sektöre hizmet ediyoruz. Milas halkına şimdiden daha yaşanabilir bir Milas bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Milas OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

  Milas çevresinde cam hurda alan firmalar arasında yer alıyoruz. Günümüzde şeffaf ve renkli çıkma oto camı, cam şişe türde hurda camlar bulunabilmektedir. Cam yarısaydam yada saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı koruyan amorf sert maddelerdir.

  Milas Hurda Araba Alanlar

  Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, yük vagonu, hurda motor . İşlerden fırsat oldukça Milas etrafında araba hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Milas Kullanılmış Mutfak Ekipmanı Alanlar

  Kısa zaman kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El lokanta ekipmanları almaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü mekap, paslanmaz yemek dilendiricileri, evye, paslanmaz krom küvet, bakır davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satanlar firmamızı arayabilirsiniz.

  Kumaş Alımı

  Tonajlı mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alımlarında peşin para ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Muğla Milas hurda kumaş ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

  Milas kilosuyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Milas ilçesinde kumaş hurdası alıyoruz.

  Muğla Milas çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için arzu ettiğiniz yere donanımlı personellerimizi göndermekteyiz. Parti malı spot kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayınız.

  Güncel Anlık Milas Hurda Fiyatları

  Milas hurdacı hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları her dakika değişkenlik göstermektedir. Kesin fiyat listesine erişmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda krom fiyatları hakkındaki konuya göz gezdirebilirsiniz Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurda alırken borsadan yüksek kilo fiyatı öneriyoruz.

  Milas Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle ekipmanını yenileyen dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Burada paylaşılan Milas hurda çelik raf kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler sayfamızı okusanız güzel olur. Hurda raf Milas alımı sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri öncülük ettiğimiz sektörlerdendir.

  Milas Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firma

  İlçenin tamamında beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle müşterilerimize daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz. Milas kağıt hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu sayfadaki Muğla Milas hurda kağıt ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

  Milas kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetlerle karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Daha fazla fiyata hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete, kağıt bardak alımı yaparız.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Muğla ile Milas bölgesinin tümünden jelatin hurdası, plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyata kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz.

  Milas plastik hurda alan firmalar içinden ön planda olan firmayız. Sayfamızda yer alan Muğla Milas hurda plastik fiyat listesini grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırmaktayız. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  İkinci El Ev Eşyası

  En makul fiyatlara sıfır gibi ve 2. el koltuk satıyoruz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, sekreter masası, öğrenci koltukları alım satımlarında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı nakit ücretle alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alan yerler konusunda detaylı bilgi yazılan gönderiyi okuyabilirsiniz İyi durumda 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Milas Hurdacı Firması

  Bu sürenin bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Milas hurdacı firması dükkânımız aracılığıyla günün her saatinde konumuza geliriz. Yaklaşık 33 senedir geri dönüşüm yapan şirketiz.

  Milas Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra atık hale düşen bataryalara akü hurdası denir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır.

  Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar sebebi ile değerlidir. Akü hurda alan yerler bölümüne göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla depomuz vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır.

  En Yakın Milas Hurdacı Telefon Numarası

  Milas hurdacı firma arasındaki ekiplerimizle konumdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla Milas bölgesinde her tür hurda eşya alıyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Milas çevresinde servisler veriyoruz. Milas en yakın hurdacı firma ismiyle hurda eşya alırken ayağınıza geliyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  Milas İkinci El İnşaat Malzemesi

  Birde ne yazık ki iflas eden iş yerlerinden almış olduğumuz Milas etrafında yıkılmış market vs binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencere alıyoruz. İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinci, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda plywood bulunur.

  Milas Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Sökümden önce yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle gezilerek gerekli projenin ayarlanması uygundur. Daha önce on binlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Güvenilir şekilde fabrika söküyoruz. Milas fabrika söküm işleri yapıyoruz. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır.