İçeriğe geç

Muradiye Hurdacı Hurda Alımı

  DEMTAŞ METAL olarak Van yakasına yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Muradiye meydanında olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile ekiplerimizi gönderiyoruz. Şu anda Muradiye hurdacı firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Muradiye merkezinde de hizmet veriyoruz. Muradiye hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi adresten alıyoruz. Van Muradiye hurdacı firma olarak Muradiye merkezinin her ara sokağında hurda alımı yaparız.

  Güncel Van Muradiye hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Van Muradiye etrafında hurdacısıyız.

  Muradiye merkezi etrafında kullanılmış ev eşyaları ve hurda için peşin ödemeler yapmaktayız. Van geri dönüşüm firması olan firmamız DEMTAŞ METAL hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor.

  Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Van hurdacısı olarak Muradiye merkezinin bütün mahallelerinde hizmet ediyoruz. Van Muradiye hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız.

  Van Muradiye Hurdacı Firma

  Muradiye hurdacı firması olarak Van bölgesinde her nevi hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin nakliyesi için orada bulunan hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Muradiye merkez ve mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Muradiye hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Muradiye ilçesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Van şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Muradiye ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Van Muradiye çevresinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Muradiye Hurdacı Telefon Numarası

  Van Muradiye hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Muradiye her türde hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

  Krom Hurda Alımı

  Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom ton fiyatı krom hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Van Muradiye krom tank hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Muradiye Hurda Alan Firma

  Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Muradiye hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Muradiye kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda eşyalarınızı çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metallerin piyasa kıymetini düşürüyor.

  Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı toplama demir, bakır hurdası, hurda kurşun, kablo hurdası, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurda alımlarında Muradiye hurda pazarının üzerinde fiyat teklifleri sunuyoruz. Muradiye hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Muradiye ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ METAL her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

  Muradiye Hurda Alüminyum Alanlar

  Ayrıca alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Her nevi hurda alüminyum alınır. Sayfamızda yayımlanmış olan Muradiye alüminyum hurdası kg fiyatını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Daha doğru bloğumuzda önceden yazılmış alüminyum alan hurdacılar yazıyı inceleyin. Muradiye ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Van Muradiye hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Siz değerli müşterilerin desteğiyle daha hızlı büyüyoruz.

  Muradiye Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Van Muradiye hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Muradiye genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu yüzden Muradiye sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor.

  Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Sitemizdeki Muradiye sarı pirinç hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Sarı alan hurdacılar içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz. DEMTAŞ METAL hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen bir hurda yoktur.

  Muradiye Kablo Hurda Alımı

  Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken değerinden pahalı fiyat sunuyoruz.

  Muradiye ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Satıcılarda bolca edinilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

  Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Muradiye elektrik kablosu ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satarak para kazanmak isteyenler bizi arayabilir.

  Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Muradiye hurdacı arayanlar için buradayız. . Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablolar alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Üstelik alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Muradiye ilçesinde hurda kablo alıyoruz. Van Muradiye hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

  Muradiye Hurda Çinko Alım Satımı

  Muradiye etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Muradiye hurda nikel ton fiyatını abonelerimize güncel olarak yolluyoruz. Çinko hurdası fiyatları hurda çinko konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Muradiye Bakır Hurdası Alımı

  Muradiye hurda bakır kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Muradiye hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar makalemizde detaylı bilgi var. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Sitemizdeki Van Muradiye bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Van Muradiye bakır hurdası alan yerler arasındayız. Muradiye içerisinde hurda bakır alıyoruz.

  Muradiye Hurda Demir Alımı

  Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderisini okusanız şahane olacaktır. DEMTAŞ METAL Van Muradiye genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Muradiye çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

  Anlık demir hurdası ton fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurdası alım satımı makalemizi inceleyiniz. Demir, yer yüzünde en çok kullanılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Muradiye inşaat demiri kilo fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Muradiye kurşun hurdası alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Buradaki Muradiye hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu satışı amacıyla firmamızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz. Muradiye çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz.

  Muradiye Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan hurdacılar içindeyiz.

  En Yakın Muradiye Hurdacı Firma

  En yakın Muradiye hurdacı deposu ismi ile her cins hurda nakliyesi yapmak için ayağınıza geliyoruz. DEMTAŞ METAL hurdacı sitesi olarak Muradiye genelinde hurda almaktayız. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Muradiye ilçesinde hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Muradiye hurdacıları içerisinde firmamızla istediğiniz adresten hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

  Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Muradiye kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. Muradiye kağıt hurda alımı yaptığımız alanlar içinde yer alır. Buradaki Van Muradiye kağıt hurdası fiyatları günceldir Bölgenin her yerinde renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyetle satıcıya daha çok oranda kazanım etme olanağı iletiyoruz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alanlar arasındayız.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Genelde raflarını yenileyen butikler tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Muradiye raf hurdası fiyat listesini whatsapp grubuna saat başı yollanmaktadır. Hurda raf alan hurdacı firma yazısına göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Raf hurdası Muradiye satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Muradiye Cam Hurdası Alanlar

  Özellikle şeffaf ve renkli kırık araba camı, soda ve gazoz şişesi türde cam hurdalar bulunabilmektedir. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Muradiye yakınlarında hurda cam alanlar içerisindeyiz.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Muradiye plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Muradiye plastik hurdası kg fiyatını arzu edene saat başı göndermekteyiz. Van ve Muradiye ilçesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

  Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. En iyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

  Anlık Güncel Muradiye Hurda Fiyatları

  En doğru fiyata erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları başlıklı konuya göz atın Muradiye hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri her an güncellenmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek fiyatlar teklif ediyoruz.

  Muradiye Hurda Araba Alan Hurdacı

  Muradiye geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Muradiye yakınlarında hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ancak hurda araç trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgeli araba hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Muradiye Hurdacı

  7/24 Muradiye hurdacı firması olan firmamız ile yirmi dört saat işimizin başındayız. Neredeyse otuz üç yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. Bu sürenin bahşettiği profesyonellikler aracılığıyla geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz.

  2. El Endüstriyel Malzemeleri Alanlar

  2.el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, salata reyonları, endüstriyel set üstü mekap ve benzeri sanayi tipi mutfak aletlerini görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Endüstriyel restoran mutfağı aletleri almaktayız. Temiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

  Muradiye Kumaş Alanlar

  Van Muradiye bölgesinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında arzu ettiğiniz adrese gelecek araçlarımız var. Kumaş hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı kumaş topu, hurda nevresimlik kumaş, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız.

  Toptan hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantolonluk satmak amacı ile bizi hemen arayın. Muradiye kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Muradiye hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Muradiye Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinste hurda eşyayı satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş ev ve işyerlerinin istendiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm güvenlik önlemleri Üst tarafta fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz.

  Muradiye Akü Hurdası Alanlar

  Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılır. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Hurda akü alan hurdacılar içeriğinin olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Yoğun kullanımla atıl hale düşen akülere akü hurdası deniliyor.

  Muradiye Fabrika ve Makine Sökümü

  Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Muradiye fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalelerini aldık. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında lider yerdeyiz.

  Muradiye 2.El İnşaat Malzemesi

  Birde batan iş yerlerinden aldığımız Muradiye etrafında yıkılmış öğrenci yurdu binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi, alçı mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

  Muradiye Nikel Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel zehirli olabilir. İlçe genelinde anot nikel hurdası, %95 , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz. Van ve Muradiye nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alınırken elden geldiğince dikkatli davranılmalıdır.

  2.El Eşya

  Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi kapınızdan almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi fiyatları başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz En makul fiyatlara sıfır ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası için telefonumuzu arayın. Her çeşit ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuzla ulaşabilirsiniz.

  Muradiye Klima Hurda Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Muradiye çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima Muradiye çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

  Muradiye Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların bizlere ait depolama alanına taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Muradiye Belediyesi’nce belirlenen alana nakil ediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenli bir şekilde yapılır.

  Muradiye Hurdacı Sitesi

  Muradiye sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir Muradiye oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Muradiye hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın aracılığı ile sektörde hizmet veriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.