İçeriğe geç

Narlıdere Hurdacı Telefon Numarası

  Narlıdere çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Narlıdere etrafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Anlık Narlıdere hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz.

  İzmir Narlıdere hurdacı depoları arasında lideriz. İzmir geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Demtaş Metal ismiyle İzmir bölgesinde hizmet veriyoruz. İzmir Narlıdere merkezindeki Narlıdere hurdacı firması olarak her türde hurda alımı yapmaktayız.

  Her çeşit hurda alıyoruz. İzmir Narlıdere merkezinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alımı için eşyanın tutarını nakit ödüyoruz. Toptan hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İzmir hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdacı olarak hurda eşyaları alıyoruz. Hali hazırda Narlıdere hurdacı firmasıyız. Elbette ki Narlıdere merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  İzmir Narlıdere Hurdacı Firma

  Narlıdere hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Narlıdere etrafında benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle numaramızı kaydedebilirsiniz. İzmir merkezinin nadide ilçesi Narlıdere ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İzmir Narlıdere için değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Narlıdere meydanında hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Narlıdere hurdacısı olarak İzmir bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda malzemelerin alım satımı için müsait araçlarımızı göndermekteyiz.

  Narlıdere Hurdacı Telefon Numarası

  İzmir Narlıdere adresten her tür hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Narlıdere hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

  Narlıdere Demir Hurdası Alanlar

  Unutmayın ki her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. Narlıdere çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde en fazla bulunan madenler içerisinde yer alır. Sayfamızdaki İzmir Narlıdere demir hurda kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesini okursanız muhteşem olur. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları talep etmek amacıyla Narlıdere hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı bölümümüzü incelemek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Narlıdere ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

  Narlıdere Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Hurda krom alan yerler krom hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayın. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz. Sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Narlıdere krom hurdası ton fiyatları günceldir.

  Narlıdere Hurda Bakır Alımı

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Narlıdere bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayınız. Narlıdere bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Sitemizdeki Narlıdere bakır kilo fiyatı günceldir. İzmir Narlıdere bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi var. Bakır alan Narlıdere hurdacı telefonunu acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

  Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk fiyatıfiyatları sormak için firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Kurşun kullanılan en eski madendir. Narlıdere hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Narlıdere hurda Cami kurşunu fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası fiyatı paylaşımını okusanız harika olacaktır.

  Narlıdere Çinko Hurda Alanlar

  İzmir, Narlıdere ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Burada yayımlanan İzmir Narlıdere çinko hurdası fiyatlarını talep edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurda alım satımı paylaşımımızı dolaşmak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Narlıdere Hurda Alan Yerler

  Narlıdere ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit inşaat demiri hurdası alım satımı yapıyor. Narlıdere adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin kıymetinin düşmesine neden olur. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda antimon zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurdası, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum hurdası,hurda demir alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Narlıdere hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

  Narlıdere Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Narlıdere ilçenin tümünde sarı pirinç hurda almaktayız. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır. Bu sayfadaki İzmir Narlıdere sarı pirinç hurdası fiyatları günceldir. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu metni ziyaret edin. Dolayısıyla Narlıdere sarı pirinç hurda alım hizmeti veren hurdacıyız.

  Sizlerinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Narlıdere hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor.

  Narlıdere Hurda Kablo Alım Satımı

  Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alımında piyasasının üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar metni okuyun.

  Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İzmir Narlıdere hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Narlıdere hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

  İzmir Narlıdere hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Burada paylaşılan Narlıdere kablo kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için önem arzeder.

  Satıcılarda çoğunlukla bulunan 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken değerini elden ödüyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Narlıdere ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Narlıdere Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek Narlıdere hurdacısıyız. Her tür hurda alüminyum alıyoruz. İzmir Narlıdere hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu yapıyoruz. Narlıdere ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Sizlerin desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızda yayınlanan Narlıdere alüminyum hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Alüminyum hurdası alanlar içerikli makaleye bir göz atabilirsiniz

  Sac Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Elimizde yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası vardır. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Narlıdere etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz.

  Narlıdere Plastik Hurda Alım Satımı

  İzmir şehri Narlıdere ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Narlıdere plastik hurda alanlar arasında öncü firmayız. Buradaki Narlıdere plastik fiyat listesi güncelliğini koruyor. En güncel fiyata hurda pet şişe, hurda poşet, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alım satımı için adresinize gelmekteyiz.

  Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacı firmayız. Bozuk hurda jeneratör, trafo alan işletmeyiz alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör alıyoruz.

  Hurda Raf Alanlar

  Genelde restorasyon yapan depolardan aldığımız çelik raflar, orta reyonlar, market rafları, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Bu sayfada yayımlanan İzmir Narlıdere ikinci el raf ton fiyatını her gün yollamaktayız. Raf hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Narlıdere satmak nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü hurda alımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme tesisi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir.

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

  Narlıdere Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Narlıdere fabrika söküm işi yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesini başarılı şekilde gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde ünlü olduk. Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay sayılmaz.

  Güncel Anlık Narlıdere Hurda Fiyatları

  Doğru hurda ton fiyatına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Narlıdere hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları piyasada an be an güncellenmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımında pazar fiyatlarından yüksek ton fiyatı teklif ediyoruz. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuyu inceleyin

  2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

  Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi ocak, aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom davlumbaz, krom dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek için almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satan yerler bizi arayabilir. Endüstriyel restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alınır.

  Narlıdere Parça Kumaş Alım Satımı

  Sitemizde yayınlanan İzmir Narlıdere hurda kumaş fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Kiloyla hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı zaman geçirmeden aramalısınız. Narlıdere etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yolladığınız yere deneyimli ekibimizi gönderiyoruz. İzmir Narlıdere kilo ile tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Narlıdere bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

  Karton Hurda Alan Firmalar

  İzmir Narlıdere kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kağıt hurda alıyoruz. Buradaki İzmir Narlıdere hurda kağıt kilo fiyatı bugün güncellenmiştir Bölgede renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet ile satıcıya daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Avantajlı fiyata hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz.

  En Yakın Narlıdere Hurdacı Telefon Numarası

  Narlıdere hurdacısı bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan her çeşit hurda eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Narlıdere ilçesinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Narlıdere hurdacı adıyla her türden hurda metal ticareti yapmak amacıyla yerinize geliyoruz. Bu yöntemle atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Narlıdere çevresinde hizmetler ediyoruz.

  Nikel Hurdası Alanlar

  İzmir Narlıdere çevresinde anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar – %95 nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Narlıdere nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

  Narlıdere Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle eskimiş dairelerin tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası gibi her cins hurda malzemeleri alıyoruz.

  Hurda Araba Alan Firma

  Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Narlıdere hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen çekme belgeli hurda otomobil, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, vagon hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ara sıra Narlıdere bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Narlıdere Hurdacılar Sitesi

  Her haliyle yaşanır bir şehir için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Narlıdere organize sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurda eşyaları alıyor değiliz. Narlıdere hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin iş birliği ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Narlıdere Hurdacı Firma

  Tam tamına 16 yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Narlıdere hurdacı olarak yirmi dört saat hurda metal ticareti yapıyoruz. Geçip giden yılların kazandırdığı profesyonelliklerle makine sayımızı çoğaltarak yeni hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Narlıdere İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda inşaat vinci, harç makinesi, alçı mikseri, boya tabancası az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından çıkma yeni gibi 2. el pencereler, kapı, mutfak dolapları alan firmalar içindeyiz. Dolayısıyla batan fabrikalardan satın aldığımız

  Narlıdere 2.el Ev Eşyası

  İyi durumda 2. El derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak için bize ait telefon numaralarını tuşlayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Narlıdere ve çevresinde az kullanılmış, 2. el kanepe satın alabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan içeriğimize erişebilirsiniz Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, sekreter masası, çalışma koltuğu temin edilir.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Narlıdere çevresinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Narlıdere çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  Narlıdere Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Narlıdere Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor.

  Hurda Cam Alımı

  Çağımızda renkli ve şeffaf kırılmış oto camları, içecek şişesi ve benzeri cam hurda cinsleri çok miktarda alınıp satılıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan su koruyan amorf katı malzemelerdir. Narlıdere etrafında cam hurda alan yerler içerisinde bulunmaktayız.