İçeriğe geç

Of Hurdacı Firma

  Of merkezinin çevresinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız. Of etrafında uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Güncel Of hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Demtaş METAL şirketimiz ile Trabzon Of ilçe merkezine yakın konumlarda hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. Trabzon Of ilçesi Of merkez hurdacı firma olarak Of merkezinin tamamında her türlü hurda alıyoruz.

  Hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız. Şu anda Of hurdacı firmasıyız. Ancak Of merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Of hurdacı depoları içerisinde öncü işletmesiyiz. Yüksek miktarlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Trabzon hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Trabzon Of merkezinin etrafında hurdacı firmalar içerisindeyiz. Trabzon hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş METAL hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

  Trabzon Of Hurdacıları

  Of hurdacı firması olarak Trabzon ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz. Of merkezde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri eriterek milletimizin faydası için çalışıyoruz. Of hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Trabzon Of merkezinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Trabzon ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Of öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Of çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Of Hurdacı Telefonu

  Of hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Trabzon Of hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasında yer alıyor. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Bu yüzden hurda fiyatları talep etmek sebebiyle operatörlerimizi aramalısınız.

  Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Of ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek nedeni ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bölümünü okursanız şahane bir iş yaparsınız. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Demir, Of genelinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasında bulunur. Sitemizdeki Of inşaat demiri kilo fiyatı güncellendi. Of genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

  Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Of hurda krom fiyatlarını günlük yollamaktayız. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı paylaşımını okursanız şahane olur.

  Of Hurda Bakır Alımı

  Sitemizdeki Of bakır hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Trabzon Of bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Of genelinde bakır hurda almaktayız. Of bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Of hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Of Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renkli biçimiyle göze çarpar. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. Of kurşun hurda alımı için iyi fiyatları verdiğimiz yerler arasındadır. Sayfamızdaki Trabzon Of kurşun hurda kilo fiyatı güncellendi. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Of çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Of çinko hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurda alan yerler paylaşımımızı okumalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Of Hurda Alan Yerler

  Tonajlı sarı hurda ve çatı minare kurşunu, demir hurda, çinko, hurda alüminyum, bakır hurdası, hurda kablo alımlarında Of hurda listesinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Of hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Of adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman geçirmeden nakite çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanın kıymeti düşüyor. Of ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş METAL her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda alüminyum alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Of Hurda Sarı Alan Hurdacı

  Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir. Of hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Dolayısıyla Of sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Of ilçesinde hurda sarı alıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır. Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Demtaş METAL şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımında lider konumdadır. Bu sayfadaki Trabzon Of sarı pirinç kg fiyatını isteyenlere saat başı gönderilmektedir. Hurda sarı alan yerler içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz atabilirsiniz.

  Of Kablo Hurda Alanlar

  Kablo hurdaları tellerindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Of ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan Of hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Sayfamızdaki hurda kablo alanlar içeriği inceleyin.

  Of ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımında piyasasının üstünde fiyatları öneriyoruz. Kapıdan hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Of hurda kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Of hurdacı firma olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de alüminyum hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Trabzon Of bölgesinde kolayca satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası piyasası daha yüksek teklifler veriyoruz.

  Of Hurda Alüminyum Alanlar

  Sitemizdeki Trabzon Of alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha güncel sitemizdeki hurda alüminyum makaleyi okuyabilirsiniz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Şirketimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Trabzon Of alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

  Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için aramanızı beklemekteyiz. Of ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza güven duyanların yardımıyla sürekli gelişiyoruz.

  Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı Of hurdacısıyız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz.

  Of Sac Hurda Alanlar

  Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac mevcuttur. Of ilçesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Depo çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

  Of Plastik Hurda Alımı

  En ideal fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı için yerinize geliyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Of plastik hurdası alan firmalar arasında bulunan Of hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Of hurda naylon ton fiyatını kayıt olanlara günlük göndermekteyiz. Trabzon şehri Of bölgesinin tümünden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz.

  Of Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

  Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacı firmalar içindeyiz. Endüstriyel yeniden farkı olmayan 2.el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz.

  2.el Raf Fiyatları

  Buradaki Of ikindi el raf hurdası fiyat listesi dün güncellendi. Raf hurdası alanlar bölümünün linkine tıklayınız. Raf hurdası Of satışı yapmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Özellikle ekipmanını yenileyen depolardan elde ettiğimiz market rafı hurdaları, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz.

  Of Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda aküler içindeki kurşun içeren suları ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak için bulunmaktadır. Hurda akü alımı bölümümüzü gezmek iyi gelir. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan firmalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır.

  Of Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan yıkılacak fabrika binasının detaylı şekilde gezilmesi gerekir. Of Trabzon fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkım ihalelerini aldık. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Hurdacıların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem değildir.

  Güncel Anlık Of Hurda Fiyatları

  Of hurdacı hurda alırken kullanılan ton fiyatı piyasada anlık değişmektedir. Detaylı sayfamızda önceden yazılan hurda fiyatları konuya bir göz atın Güncel hurda fiyat listesine ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımında borsadan fazla kilo fiyatları uyguluyoruz.

  Of Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alanlar

  2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, meze reyonları, restoran tipi set üstü meykap vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görmek amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz.

  Of Hurda Kumaş Alanlar

  Of çevresinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımında istediğiniz adrese gelmekteyiz. Trabzon Of etrafında parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Toptan hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda parti kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapılır.

  Kilosuyla pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Trabzon Of kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Bu yazıda yayımlanan Trabzon Of kumaş hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

  Karton Hurdası Alan Yerler

  Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Trabzon Of hurda karton kağıt fiyatları güncellendi Değerinden yüksek ton fiyatıyla kağıt bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kağıt peçete alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Of Trabzon kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki firmamız Demtaş METAL ile koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanç elde etme imkanı sunuyoruz.

  En Yakın Of Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Of hurdacı firması adı ile hurda ticareti için adresinize gelmekteyiz. Of hurdacı arasındaki çalışanlarımız ile yerinizden hurda satım hizmeti veriyoruz. Demtaş METAL hurdacılık olarak Of ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetler ile hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Of çevresinde hizmet ediyoruz.

  Hurda Nikel Alımı

  İlçe genelinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %95 ile %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Bu yüzden nikel hurdaları depolanırken mümkün olduğunca özen ile çalışmalıyız. Of nikel hurdaları alıyoruz.

  Of Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Of kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış binaların uygun biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türde hurdanızı alıyoruz. Üstteki bölümde ifade ettiğimiz fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken lüzum görülen güvenlik önlemleri

  Of Hurda Araba Alanlar

  Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Zaman zaman Of çevresinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

  Of Hurdacı Sitesi

  Of yeni sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Of hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımız aracılığı ile hurda malzeme alımı ve satımı işlerine başladık. Daha çok güzel bir Of için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlü atıkları alıyor değiliz.

  7/24 Açık Of Hurdacı

  bin dokuz yüz doksan dokuz senesinden bu zamana kadar hurdacılığa hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 Of hurdacı depomuz sayesinde yirmi dört saat kapınıza kadar geliriz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalar sayesinde araç sayımızı çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış ev binalarından kenara ayrılan yeni ayarında ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Ayrıca kapatılan esnaflardan edindiğimiz

  Of 2.el Ev Eşyası

  Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile bizi tuşlayabilirsiniz. Değerinden ucuz fiyata yeni gibi ve 2. el salon takımı satıyoruz. Temiz personel koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunur. Temiz kullanılmış olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki koltuklarınız adresinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinası fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılan gönderiyi ziyaret ediniz

  Of Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Of çevresinde en çok satılan hurdalar arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız. Of ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

  Of Moloz Dökümü

  Of hurdacı Demtaş METAL firmamız tarafından alınan her çeşit hurdanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Of Belediyesi tarafından belirlenen yere dökülür. Bina yıkımı sonrasında anlaşmamıza göre bina molozlarının nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

  Of Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Of etrafında cam hurda alan firmalar içindeyiz. Çağımızda rengarenk kola meşrubat şişesi, sökülmüş araç camları ve benzeri hurda cam bulunabiliyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı madde tutan organik olmayan sert bir malzemedir.