İçeriğe geç

Oltu Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Erzurum Oltu merkezindeki Oltu merkez hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Anlık Erzurum Oltu hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Erzurum Oltu hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Erzurum Oltu merkezinde 2.el ofis mobilyası ve hurda almaktayız. Erzurum geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Oltu hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Erzurum Oltu meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip gönderiyoruz.

  Demtaş Metal şirketimizle Oltu merkeze yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz. Aslında Erzurum Oltu hurdacı firmasıyız. Fakat Oltu merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Tonajlı alımlarda Erzurum Oltu fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Erzurum hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Oltu etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz.

  Oltu Hurdacı Firmalar

  Oltu hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Erzurum Oltu bölgesinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Erzurum şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Oltu daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Erzurum Oltu etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Oltu hurdacı olarak Erzurum bölgesinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın alımı için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Oltu genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin yararı için çalışıyoruz.

  Oltu Hurdacı Numarası

  Erzurum Oltu yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri verdiğimiz ilçeler içindedir. Boş yere süre geçirmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satışı yapmak üzere cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Oltu hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  Krom Hurdası Alımı

  Gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Oltu hurda krom tank ton fiyatları güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar bölümümüze bir göz atın. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

  Oltu Demir Hurdası Alımı

  Oltu ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Hurda demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Oltu demir hurdası ton fiyatını dileyenlere günlük yolluyoruz.

  Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Demtaş Metal Oltu genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bu sayfadaki Oltu çatı söküm çinkosu kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. Çinko hurda alan hurdacılar hakkında bilgi almak için bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Oltu, Erzurum ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Oltu Sarı Hurda Alan Firmalar

  Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Oltu hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapıyor. Bu sayfadaki Erzurum Oltu pirinç sarı ton fiyatları günceldir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Oltu ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alıyoruz. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Herkesin bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

  Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda diye bir hurda bulunmamaktadır. Dolayısıyla Oltu hurda sarı alım hizmeti veriyoruz.

  Kurşun Hurda Alan En Yakın Firma

  Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda sökümü yapıyoruz. Oltu kurşun hurdası alımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Oltu çatı minare kurşunu ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız.

  Oltu Sac Hurdası Alımı

  Oltu ilçesinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Depomuzda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Kış bahçesi çatısı kaplamak için kullanılabilir. Hurda sac alıyoruz.

  Oltu Kablo Hurdası Alan Firmalar

  Kablolar elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Erzurum Oltu ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

  Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Oltu hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alımı için buradayız.

  Müşterilerde sıklıkla edinilen %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Oltu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

  Erzurum Oltu hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Genelde yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Hurda kablo içerisindeki bakır tel sebebiyle hurdacılık yapanlar için önemlidir.

  İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Burada yer alan Oltu hurda kablo ton fiyatı güncellendi. kablo hurda alanlar hakkında paylaşılmış makaleyi inceleyin.

  Oltu Bakır Hurdası Alımı

  Sayfamızdaki Oltu bakır ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Erzurum Oltu bakır hurdası alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır.

  Bakır hurdası alan Oltu hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Oltu bakır hurdası fiyatları için arayın. Oltu içerisinde bakır hurda almaktayız.

  Oltu Alüminyum Hurdası Alımı

  Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda ticareti için arayın. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapan firmayız.

  Bu sayfadaki Oltu alüminyum hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Siz değerli müşterilerin sayesinde daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Oltu bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizinle yapmaktayız.

  Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Erzurum Oltu hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

  Oltu Hurda Alan Firma

  Oltu kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda eşyalarınızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin fiyatı düşebilir. Tonajlı hurda sarı, ve çinko, hurda kurşun, bakır, hurda kablo, hurda alüminyum,demir alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Oltu hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Hurda karton almak için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Oltu hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Oltu ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alıyor.

  Klima Hurda Alan Firma

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Oltu etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima Oltu bölgesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Oltu Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işi titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Oltu Belediyesi Fen İşleri tarafından bildirilen alana taşınıyor. Demtaş Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Oltu hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Erzurum Oltu ilçesinde turbo nikel, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alıyoruz.

  Oltu Bina Yıkımı

  Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi başarıyla yapıyoruz. Oltu kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek apartmanların en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler vs. her türlü hurdayı satın almaktayız.

  Oltu Hurdacılar Sitesi

  Geleceğe her haliyle güzel bir Erzurum ve çok daha yaşanılır Oltu yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Oltu hurdacılar sitesi 5. blok içerisinde bulunan firmamız iş birliğiyle geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Oltu sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

  Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan su koruyan amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Genellikle renkli araç camları, gazoz şeklinde cam hurdalar bulunabiliyor. Oltu yakınlarında hurda cam alan yerler içerisinde faaliyet veriyoruz.

  Araba Hurdası Alan Firmalar

  Zaman zaman Oltu yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Oltu hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan römork, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor . Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  2.el Cafe Aletleri Alımı

  Kısa zaman kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi yemek ocağı, dinlendirici, davlumbaz, paslanmaz krom evye, krom küvet, aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz için sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2.el çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Oltu Parça Kumaş Alımı

  Tonajlı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. Kiloyla hurda nevresim kumaşı parçası, parça kumaş hurda, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alım satımında peşin para ile ödeme yapmaktayız. Oltu etrafında hurda kumaş almaktayız. Sitemizdeki Oltu kumaş hurdası kg fiyatını whatsapp grubu üyelerimize güncel olarak ulaştırılmaktadır. Erzurum Oltu kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içerisinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Oltu etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımı için yerinize geliyoruz.

  Anlık Güncel Oltu Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında borsasından fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Oltu hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika değişkenlik gösteriyor. Hurda kablo fiyatları konulu içeriği inceleyebilirsiniz Anlık fiyata ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.

  2.el Raf Satanlar

  Çoğunlukla iflas eden kasaplar tarafından satılan çelik raf hurdası, hurda market rafı, reyonlar, demir raflar, mağaza rafları arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Oltu raf hurdası fiyat listesini talep edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Raf hurda alımı gönderimize göz gezdirmek istemelisiniz. Oltu 2. el hurda raf almak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Oltu Kağıt Hurda Alımı

  Oltu hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Oltu hurda karton ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Oltu Erzurum hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz. Yüksek kilo fiyatlarıyla kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt bardak alanlar arasındayız. İlçede okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik ile satıcıya çok daha fazla kazanma şansı takdim ediyoruz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  En ideal fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Oltu plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumdaki Oltu hurda deposuyuz. Buradaki Oltu hurda naylon fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Erzurum şehri Oltu ilçesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Oltu 2.el Ev Eşyası

  İkinci el sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları satmak isteyenlere nakit para ödemeler yapmaktayız. Erzurum Oltu içinde kullanılmış ve ikinci el ev mobilyaları satıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak maksadıyla bize ait numaralarla etkileşimde bulunarak sorular sorabilirsiniz. Temiz kullandığınız 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki oturma gruplarını adresten almaktayız. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi içeren içeriği ziyaret ediniz

  7/24 Hizmet Veren Oltu Hurdacı Firma

  Sektörde harcadığımız senelerin verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Oltu hurdacı firmamız sayesinde haftasonu bile iş yerimizdeyiz. Yaklaşık 18 senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

  Akü Hurda Alımı

  Hurda aküler içindeki kurşunlu suyu nedeni ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Hurda akü alan hurdacı yazımızı gezmek iyi gelecektir. Dolayısıyla Erzurum Oltu hurdacı şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye hurda akü deniliyor. Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Araçlarda elektrik enerjisi deposu bulunur.

  En Yakın Oltu Hurdacı Telefonu

  En yakın Oltu hurdacı deposu servisiyle her cinsten hurda ticareti yapmak sebebiyle yerinize geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Oltu etrafında hurda malzeme satımı işi yapmaktayız. Oltu hurdacı firma olarak yerinden her çeşit hurda almaya başladık. Böylece sizlere en yakın hurdacı Oltu ilçesinde servisler ediyoruz.

  2. El Jeneratör Satanlar

  2.el jeneratör satanlar arasında en iyi firmayız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya makinesi, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte batan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılan market binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

  Oltu Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı olduk. Erzurum Oltu fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Öncelikle yıkımı arzu edilen taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekiyor. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihaleleri aldık.