İçeriğe geç

Olur Hurdacı Telefonu

  Olur merkezinin çevresinde hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz. Olur şehir merkezinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle Olur merkezinin her yerine ekiplerimizi gönderiyoruz. Güncel Erzurum Olur hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Demtaş Metal şirketimiz ile Erzurum Olur ilçe merkezine yakın yerlerde hizmet veriyoruz. Erzurum Olur merkez hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Normalde Olur hurdacı şirketleri arasındayız. Bununla birlikte Olur merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Erzurum Olur hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Erzurum hurdacısı olarak Olur merkezinin her caddesinde hizmet ediyoruz. Erzurum Olur etrafında hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Erzurum geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

  Erzurum Olur Hurdacı Firmalar

  Olur genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Olur hurdacı olarak Erzurum bölgesinde her tür hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin nakliyesi için çevrenizdeki hurda alım çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Olur hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Erzurum Olur etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Erzurum merkezinin nadide ilçesi Olur öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Olur için değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Olur Hurdacı Numarası

  Olur adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Olur hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları öğrenmek nedeniyle operatörlerimizi aramalısınız.

  Hurda Demir Alımı

  Olur ilçe genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Demir hurdası, yer yüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Olur demir hurdası kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümüne göz gezdirmeniz mükemmel bir şey yaparsınız. Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapıyoruz. Olur çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Hurda demir alımı paylaşımını okusanız iyi olur.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı sayfamıza bir göz gezdirmeniz iyi olur. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Erzurum Olur hurda krom kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Olur Bakır Hurdası Alan Yerler

  Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

  Olur içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Buradaki Olur bakır fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Erzurum Olur bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Olur bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Olur hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

  Olur kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizde paylaşılan Erzurum Olur çatı minare kurşunu fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası ton fiyatı gönderimize mutlaka göz atın. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madendir.

  Hurda Çinko Alımı

  Sayfamızda bulunan Erzurum Olur çatı söküm çinkosu ton fiyatları az önce güncellenmiştir. Çinko hurdası fiyatı yazımızı dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Olur, Erzurum ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Olur Hurda Alım Satımı

  Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Olur kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurda malzemeyi gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir.

  Hurda sarı alımı için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Olur geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımına özel fiyatlar sunuyoruz. Olur hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Olur Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların yanında radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda cinsi varolmamıştır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Olur ilçesinin her yerinde sarı hurda alıyoruz.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Olur hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Buradaki Olur sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Erzurum Olur hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yerinize geliyor.

  Olur Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Çünkü Demtaş Metal adıyla sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Erzurum Olur hurda bakır kablo fiyat listesini grubumuzdakilere her gün gönderiyoruz. Erzurum Olur hurdacı firması olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

  Erzurum Olur genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ek olarak alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Etrafta sıklıkla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Fakat tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alımı esnasında en iyi fiyat listesini biz veriyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız.

  Kablo hurda alanlar başlıklı içeriği ziyaret edin. Erzurum Olur ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın.

  Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Olur hurdacı firmayız. .

  Olur Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Müşterilerimizin sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda Olur hurdacısıyız. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz.

  Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Bu sayfadaki Erzurum Olur alüminyum hurda fiyat listesi güncelliğini koruyor.

  Erzurum Olur alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Olur ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

  Olur Sac Hurda Alım Satımı

  Şu anda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Olur bölgesinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Erzurum şehri Olur ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

  Olur plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumda olan Olur hurdacısıyız. Buradaki Olur plastik hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Olur Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  Hurda Raf Alımı

  Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Genelde iflas eden şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satan firmalar içindeyiz. Buradaki Olur çıkma raf fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf ton fiyatı bağlantısının linkine tıklamalısınız. Olur raf hurdası alımı amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sebep ile iş yerimiz benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Atıl aküler içindeki kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır.

  Olur Fabrika ve Makine Sökümü

  Olur fabrika söküm işleri yapıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozum ihaleleri güvenli biçimde yerine getirdik.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce yıkılacak imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir.

  Olur Hurda Fiyatları

  Olur hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar hızlı bir şekilde değişkenlik gösteriyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurda alırken borsasından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. En güncel fiyata ulaşabilmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları konulu yazıyı ziyaret edin

  Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alanlar

  Temiz durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici ve benzeri lokanta tipi mutfak alet edavatlarını görmek için siz kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Olur Parça Kumaş Alanlar

  Hurda kumaş firesi alımı yapılır. Parti malı parça kumaş hurda, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş, atletlik kumaş alıyoruz. Erzurum Olur etrafında hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Spot parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satmak için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Olur kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Erzurum Olur kilosuyla hurda kumaş alanlar içindeyiz.

  Olur Hurda Karton Alanlar

  Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete, kağıt bardak alıyoruz. Olur kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız ile iletişim kurarak koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Olur kağıt hurdası alımı yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Erzurum Olur hurda karton ve kağıt kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle hurda satıcılarına daha çok kazanma avantajı sunuyoruz.

  En Yakın Olur Hurdacı

  Olur hurdacı istihdamındaki personelimizle kapınızdan her tür hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Demtaş Metal olarak Olur çevresinde her cins hurda eşya satımı yapıyoruz. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Olur etrafında servis ediyoruz. En yakın Olur hurdacı firması olarak her türden hurda eşya alırken istediğiniz yere gelmekteyiz.

  Olur Hurda Nikel Alan Yerler

  Özellikle anot nikel, turbo nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Erzurum Olur nikel hurdaları alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar alınıp, satılırken oldukça özenli hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirlidir.

  Olur Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen iş güvenliği önlemleri Olur kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılması gereken binaların tekrar inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vebenzeri her cins hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi hurda karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz.

  Hurda Araba Alanlar

  Çok yoğun olmadığımızda Olur çevresinde araç hurdası alıyoruz. Olur hurda alımında hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, hasarlı araç hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor için arayabilirsiniz. Elbette sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Olur Hurdacılar Sitesi

  Olur yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olur hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliği ile hizmetler veriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Çocuklarımıza şimdiden daha temiz bir Erzurum ve daha güzel Olur bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Olur Hurdacı

  Sektörün sağladığı profesyonellikle teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Olur hurdacı olarak hafta sonları bile geri dönüşümde çalışmaktayız. Nerdeyse 2000’den bu zamana geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte kapanan fabrikalardan aldığımız Yıkılmış apartman binalarından temin edilmiş sıfır ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencere alan hurdacı firmalar içindeyiz. İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç pompası ikinci el demir iskele, plywood hurda mevcuttur.

  Olur Beyaz Eşya Hurdası

  Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, 2.el ekran kartı, anakart almak amacıyla numaralarımızla ulaşabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı attığınız konuma gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz Piyasadan fiyatlarla temiz biçimde kullanılan, 2.el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Az kullanılmış büro ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları alıyoruz.

  Olur Hurda Klima Alım Satımı

  Olur ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Olur çevresinde çok alımı yapılan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

  Olur Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Olur Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan araziye boşaltılıyor.

  Hurda Cam Kırığı Alan Firma

  Olur genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Genelde renkli ve şeffaf içecek şişesi, araç camı vb. cam hurda türleri çok miktarda geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir.