İçeriğe geç

Ordu Hurdacı

  Karadeniz Bölgesi Ordu hurdacı işletmeleri içindeyiz. Ordu hurdacı şirketleri arasında lideriz. Her türlü hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Ordu yakınlarında hurdacıları içindeyiz. Ordu hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir. Güncel Ordu hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Demtaş Metal şirketimizle Ordu bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Ordu hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Ordu çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile ekip göndermekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ordu hurdacı firmalar arasındayız. Ordu merkezinde bulunan Ordu hurdacı firma olarak Ordu merkezi genelinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Ordu merkezinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız.

  Ordu Hurdacısı

  Ordu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Ordu etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde her çeşit inşaat demiri hurdası satışı sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Yalnızca Ordu bölgesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ordu merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yarar sağlıyoruz. Ordu hurdacısı olarak Ordu ilçelerinde her çeşit hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda atıklarınızın alımı için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz.

  Ordu Hurdacı Telefonu

  Ordu adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları istemek üzere bizi aramalısınız. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Ordu hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  Demir Hurdası Alımı

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımımızı inceleyiniz. Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunan madenler içerisindedir. Sitemizde bulunan Ordu inşaat demiri kilo fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları sayfamızı okursanız şahane olur. Ordu genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Ordu ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Bildiğiniz gibi her türlü demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

  Ordu Hurda Alan Firmalar

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Ordu kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek için biriktirdiğiniz hurda malzemeyi hemen satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurda malzemenizin değeri düşmektedir.

  Ordu geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda kurşun alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Tonajlı alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun, çinko hurdası, sarı hurdası ve demir hurdası aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Ordu hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

  Çinko Hurda Alanlar

  Burada yayımlanmış olan Ordu hurda nikel fiyat listesi günceldir. Çinko hurdası alanlar makalemize bir göz atmanız pişman olmazsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Ordu’da hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Ordu Hurda Bakır Alanlar

  Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgi var. Ordu bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayın. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz.

  Bakır hurdası alan Ordu hurdacı telefonunu şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Ordu içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Ordu bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Ordu hurda bakır alan yerler arasındayız.

  Ordu Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Ordu hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Bu sayfada yayımlanan Ordu sarı pirinç hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı hakkında yazılmış makaleye göz atabilirsiniz. Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle Ordu sarı hurdası alım satımı yapanlardanız.

  Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur.

  Ordu bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz ticareti yapıyor. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir.

  Ordu Sac Hurdası Alım Satımı

  Veranda çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alıyoruz. Ordu etrafında hurda levha, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır.

  Ordu Kurşun Hurda Alım Satımı

  Ordu ve Ordu hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız büyük şehirlerdendir. Buradaki Ordu kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Doğada cevher halinde bulunan metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alımı bağlantısına tıklayın. Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için iyi fiyat uyguluyoruz.

  Ordu Kablo Hurda Alan Hurdacı

  Bloğumuzda bulunan hurda kablo alan hurdacı metni inceleyin. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Adresten antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Ayrıca tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken en güncel fiyatları teklif ediyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Etrafta kolayca edinilen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alırken değerini yerinde ödüyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ordu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Çünkü sadece hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ordu’da %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Burada yer alan Ordu elektrik kablosu ton fiyatları güncellendi.

  Ordu’nun tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ordu hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları alıyoruz. Bunlardan başka alüminyum kablo hurdası için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor.

  Hurda Krom Alımı

  304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Ordu krom tank hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor.

  Ordu Hurda Alüminyum Alanlar

  Ordu hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki Ordu alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metini okuyun Bizlere verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Ordu’da alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alırken tartımları sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde her gün büyüyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Dolayısı ile kapatılan satıcılardan edindiğimiz Ordu yakınlarında yıkılmış fabrika vb. binalardan alınan sıfır gibi 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Ordu Hurdacı Firma

  Sektörün sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Ordu hurdacı depomuz yardımıyla haftasonu dahil işimizin başındayız. Tam tamına otuz bir seneden beri hurdacılık yapıyoruz.

  Ordu Araç Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazen Ordu bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, çekme belgeli hurda araba, çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

  Ordu Hurda Kağıt Alımı

  Ederinden fazla fiyata bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alan yerler arasında en iyi fiyatları biz teklif ediyoruz. Kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık ile satıcıya değerinden yüksek oranda kazanç etme imkanı veriyoruz. Ordu kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş Metal verdiği hizmetlerle kırpıntı kağıt, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Burada yayınlanan Ordu karton hurdası ton fiyatları günceldir

  Anlık Güncel Ordu Hurda Fiyatları

  Hurda çinko fiyatları hakkındaki konuya göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda ticaretlerinde borsa fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. En doğru hurda fiyatlarına erişmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Ordu hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi piyasada her an değişiklik gösteriyor.

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Hurda nikel zehirlidir. Özellikle anot hurda nikel, turbo nikel hurda, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımı yapılırken elimizden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Ordu nikel hurdaları alıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alan Firma

  Çağımızda renkli soda şişesi, araba camı benzeri cam hurda cinsleri bulunuyor. Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan suları tutabilen inorganik amorf katı malzemelerdir. Ordu yakınlarında cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Ordu 2.el Ev Eşyası

  Az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi nakit ücretle almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alım satımı başlıklı içeriğimizi okuyunuz Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, sekreter masası adetli bulunur. Yeniden farksız 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. Ederinden uygun fiyata çok temiz kullanılmış, ikinci el salon takımları satıyoruz.

  Ordu 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

  Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar arasındayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

  Ordu Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Otomobillerde elektrik kaynağı kullanılır. Hurda akü içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm için değerlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Hurda akü alanlar paylaşımımızı okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Dolayısı ile bizim vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

  2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

  İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap alıyoruz. 2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişime geçebilir. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, sanayi tipi set üstü meykap vs lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

  Ordu Parça Kumaş Alım Satımı

  Sayfamızdaki Ordu kumaş hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Ordu’da gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için yerinize ekibimizi göndermekteyiz. Ordu kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

  Hurda kumaş alımı yapılır. Toptan poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda parti kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş için yerinizde ödeme yapıyoruz.

  Ordu Hurda Plastik Alanlar

  Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Ordu hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Ordu naylon hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ordu şehri Ordu bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

  Ordu Bina Yıkımı

  Aynı fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurdaları almaktayız. Bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Ordu kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek binaların en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işi yapıyoruz.

  Ordu Hurdacı Sitesi

  Vatandaşlarımıza güzel bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Ordu hurdacılar sitesi altıncı blokta bulunan hurda alım tesisimizin vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Ordu OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz.

  Ordu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Ordu fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika bozum ihalelerini aldık. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi daha doğrudur.

  Ordu Hurda Raf Alan Yerler

  Özellikle restorasyon yapan dükkanlardan temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda çelik raf, market rafı hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Bu sayfada yayımlanmış olan Ordu 2.el market rafı ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alım satımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ordu 2. el raf hurdası satın almak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Klima Hurdası Alan Hurdacılar

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Ordu bölgesinde en fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Ordu çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir.

  Ordu Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda eşyaların iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Ordu Belediyesi tarafından imzalanan kararla bildirilen araziye nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

  En Yakın Ordu Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Ordu’da her çeşit hurda satımı işleri yapıyoruz. Ordu hurdacı firmamız ile kapıdan hurda alım hizmetimiz var. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Ordu bölgesinde hizmetler ediyoruz. En yakın Ordu hurdacı adıyla her cinsten hurda eşya alım satımında dilediğiniz yere geliyoruz.