İçeriğe geç

Ortahisar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Trabzon Ortahisar merkezde bulunan Ortahisar merkez hurdacı firma olarak Ortahisar ilçesinin hizmet veriyoruz. Güncel Ortahisar hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Ortahisar merkezinde ikinci el eşya ve hurda eşyalar için peşin ödeme yapmaktayız. Ortahisar ilçesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız.

  Demtaş METAL ismiyle Trabzon Ortahisar bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Trabzon Ortahisar hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Ortahisar hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

  Ortahisar genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip gönderiyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satımlarında piyasadan yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Trabzon hurdacısı olarak Ortahisar bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hali hazırda Ortahisar hurdacı depoları arasındayız. Fakat Ortahisar merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Trabzon geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız Demtaş METAL hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir.

  Ortahisar Hurdacı Firmalar

  Ortahisar hurdacısı olarak Trabzon ilinin tamamında hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemeleriniz için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı amacıyla firmamızı tuşlayabilirsiniz. Ortahisar merkez ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atık metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Ortahisar hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Ortahisar bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Trabzon şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Ortahisar öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Trabzon Ortahisar çevresinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Ortahisar Hurdacı Telefonu

  Trabzon Ortahisar hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Trabzon Ortahisar hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi arayabilirsiniz. Şimdi telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

  Ortahisar Hurda Alan Firma

  Ortahisar kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin kıymetleri düşebilir. Hurda inşaat demiri almak için yerinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre kazançlar edinmeyi amaç edindik.

  Trabzon Ortahisar hurdacı firması olan Demtaş METAL her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Tonajlı hurda alüminyum ve hurda sarı, hurda bakır, demir, kablo hurdası, çinko, kurşun hurda alımında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Ortahisar hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

  Krom Hurda Alan Firmalar

  Oldukça sert bir maden yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın.

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Bu sitede paylaşılmış olan Ortahisar hurda krom kg fiyatı güncellenmiştir.

  Ortahisar Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

  Sitemizde paylaşılan Ortahisar hurda çinko ton fiyatları dün güncellenmiştir. Çinko hurda alan hurdacı firma konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Trabzon, Ortahisar etrafında hurda çinko alıyoruz.

  Ortahisar Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı ismi verilmiştir. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır.

  Bu yüzden Ortahisar sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Ortahisar bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakimdir.

  Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri kıymetlidir. Trabzon Ortahisar hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Sitemizde yer alan Ortahisar sarı pirinç kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Bloğumuzda bulunan sarı hurda alanlar metini okuyun.

  Ortahisar Hurda Bakır Alan Yerler

  Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan firmayız. Hurda bakır alan Ortahisar hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Ortahisar içerisinde hurda bakır alıyoruz. Ortahisar bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Sitemizdeki Trabzon Ortahisar bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün gönderilmektedir. Trabzon Ortahisar bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanlar alanında detaylı bilgilendirme mevcut.

  Hurda Demir Alımı

  Güncel hurda demir fiyat listesi için Ortahisar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı gönderimizi gezmek iyi gelir. Ortahisar ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz.

  Demir, Ortahisar genelinde bol miktarda bulunabilen madenler içindedir. Bu sayfadaki Ortahisar toplama demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Ortahisar bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar makalesine göz atmalısınız.

  Ortahisar Kablo Hurda Alanlar

  Ortahisar hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Ortahisar hurdacı arayanlar için buradayız. . İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Ortahisar ttr kablo hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Bununla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları vermekteyiz.

  Çünkü sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Genel olarak yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz.

  Trabzon Ortahisar ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alanlar için önem arzeder. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

  Ortahisar hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz.

  Kurşun Hurda Alan Firma

  Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Kurşun levha, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alıyoruz. Ortahisar hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Burada yayımlanan Ortahisar kurşun hurda ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda kilo fiyatı bölümüne göz gezdirmek istersiniz.

  Ortahisar Hurda Sac Alımı

  Ortahisar ve çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatları talep etmek sebebi ile. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şu anda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunuyor. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Ortahisar Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Sitemizdeki Ortahisar alüminyum hurdası ton fiyatını günlük göndermekteyiz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Hurdacı firmamıza destek olanların yardımıyla her geçen gün gelişiyoruz. Ortahisar ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı gözünüzün önünde yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın.

  Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için aramanızı bekliyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Trabzon Ortahisar hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

  Ortahisar Anlık Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında borsadan fazla ton fiyatı ödüyoruz. Sayfamızdaki hurda demir fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz En güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Ortahisar hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında hızlıca değişiklik gösteriyor.

  Jeneratör Hurda Satanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır.

  Karton Hurdası Alanlar

  Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. Ortahisar hurda kağıt alanlar içindeki iş yerimiz sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası fiyatı edinebilirsiniz.

  Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde sizlere daha fazla miktarda kazanma şansı veriyoruz. Ortahisar karton hurdası ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Ortahisar hurda karton ve kağıt kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır

  Hurda Nikel Alan Hurdacı Firma

  Nikel hurdası zehirlidir. Ortahisar nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınırken oldukça dikkatli davranılmalıdır. Özellikle turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, %95 , %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Ortahisar Hurdacı Sitesi

  Ortahisar sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Şimdiki halinden temiz bir Trabzon Ortahisar oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşit hurda eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Ortahisar hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz.

  Ortahisar Bina Yıkımı

  Bir üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Ortahisar kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek iş yerlerinin gerektiği bir şekilde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz.

  Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vebenzeri her cinste hurda malzemeleri ücretle alıyoruz.

  Ortahisar 2.el Restoran Aletleri Alımı

  İyi durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Depomuzda bulunan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocak, yemek dilendiricileri, krom evye, bakır davlumbaz, paslanmaz krom küvet, aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz için sizleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi 2.el mutfak aletleri almaktayız.

  Hurda Kumaş Alımı

  Kilosuyla kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Kilosuyla parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, kumaş topu, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alıyoruz. Trabzon Ortahisar bölgesinde kumaş hurdası alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Ortahisar kumaş hurdası fiyat listesi günceldir. Ortahisar kilo ile tartarak hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Ortahisar çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yolladığınız yere personellerimizi göndermekteyiz.

  En Yakın Ortahisar Hurdacı Firma

  En yakın Ortahisar hurdacı ismiyle her çeşit hurda eşya alırken ayağınıza geliyoruz. Ortahisar hurdacısı olan firmamız ile kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Ortahisar etrafında her cins hurda alımı yapmaktayız. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurdacı Ortahisar ilçesinin yakınlarında hizmet veriyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Ortahisar çevresinde yıkılmış ev binalarından çıkarılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolabı alan hurdacılar içindeyiz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Birde ne yazık ki işi bırakan nalburlardan satın aldığımız

  Ortahisar Hurda Klima Alımı

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Ortahisar bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2. El Kombi alanlar içerisindeyiz. Hurda klima Ortahisar bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

  Ortahisar Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Ortahisar Belediyesi tarafından önceden bildirilen alana dökülür. Bina yıkımı sonrasında sözleşmeye göre molozun nakliye işi titizlik ile yapılır.

  Ortahisar Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Ortahisar Trabzon fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Profesyonel biçimde fabrika söküyoruz. Öncelikle yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir biçimde dolaşılarak uygun projenin ayarlanması daha doğrudur. Sektöre başladığımızdan bu yana binlerce fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık.

  Ortahisar Akü Hurda Alımı

  Zamanla atık haline düşen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacı ile sayfasının linkine tıklayınız. Dolayısıyla Ortahisar hurdacı depomuz benzeri şirket içinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunuyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan elektrik deposudur. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından değerlidir.

  İkinci El Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Trabzon Ortahisar 2.el market rafı fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Raf hurda fiyatları yazımıza göz atmak istersiniz. Hurda raf Ortahisar alım satımı nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan depolar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf satışı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Ortahisar Hurdacı Firması

  Geçen senelerin kazandırdığı özgüvenle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan altıdan bugüne hurdacılık ile hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Ortahisar hurdacı firması olarak haftanın yedi günü sektöre çalışmaktayız.

  Hurda Plastik Alanlar

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. Ortahisar plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında olan Ortahisar hurda deposuyuz. Buradaki Trabzon Ortahisar hurda naylon ton fiyatını her gün yollamaktayız. En iyi fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Trabzon ile Ortahisar bölgesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Araba Hurdası Alan Firmalar

  Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ortahisar hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış araç hurdası, vagon hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Ortahisar etrafında hurda araç alım satımı yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Temiz kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikteki mobilyaları peşin parayla almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatları başlıklı gönderimizi okuyunuz 2. El öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları satmak isteyenlere değerinde ücretler yapıyoruz. Kısa bir süreliğine kullanılan 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak amacı ile numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz. Ortahisar içinde yeni ve 2. el oturma odası tk. alabilirsiniz.

  Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Ortahisar genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıda olan sıvı madde koruyan amorf sert bir maddedir. Günümüzde renkli ve şeffaf cam şişe, kırık araba camı benzeri hurda cam türleri baya fazla satılıyor.