İçeriğe geç

Osmangazi Hurdacı Hurda Alımı

  Osmangazi meydanında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere ekip göndermekteyiz Şu an Bursa Osmangazi firmasıyız. Fakat Osmangazi merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Bursa hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir. Bursa Osmangazi merkez hurdacı firma olarak Osmangazi ilçesinin her çeşit hurda alıyoruz. Güncel Osmangazi hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Bursa Osmangazi merkezi çevresinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız. Osmangazi hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız.

  Bursa Osmangazi merkezinin her yerinde hurda ve kullanılmış eşya almaktayız Yüksek miktarlı hurda satımında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bursa hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bursa Osmangazi hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Demtaş Metal firmamız ile Bursa Osmangazi hizmet veriyoruz.

  Osmangazi Hurdacıları

  Osmangazi merkezinde faaliyet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Osmangazi hurdacısı olarak Bursa ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Osmangazi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Osmangazi çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bursa ilinin gözde ilçesi Osmangazi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Osmangazi bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Osmangazi Hurdacı Numarası

  Osmangazi her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Osmangazi hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Osmangazi ilçesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, dünyada çokça bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki Osmangazi demir hurda fiyat listesini isteyene günlük ulaştırıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı demir hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

  Anlık demir hurdası ton fiyatı istemek nedeniyle fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı bağlantısına tıklayın. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Osmangazi çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

  Hurda Krom Alımı

  Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı linkine tıklayınız. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Bursa Osmangazi krom hurdası ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

  Osmangazi Hurda Bakır Alanlar

  Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgi var. Osmangazi bakır hurdası fiyatları için arayın.

  Hurda bakır alan Osmangazi hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Osmangazi içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Osmangazi bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Bursa Osmangazi bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Kurşun Hurda Alan Firmalar

  Metal kurşun hala kullanılan eski madendir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renkli şekliyle bilinir. Kurşun hurda alım satımı bölümümüzü ziyaret etmek kurşun hurdası konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bursa ile Osmangazi kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Osmangazi kurşun hurda kg fiyatı günceldir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat veriyoruz.

  Osmangazi Çinko Hurda Alım Satımı

  Sayfamızdaki Bursa Osmangazi çatı söküm çinkosu kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler makalesine göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı için arayın. Osmangazi çevresinde hurda çinko alıyoruz.

  Osmangazi Hurda Alım Satımı

  Osmangazi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurda metalin piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda çinko almak için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik.

  Bursa Osmangazi ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit raf hurdası alıyor. Tonajlı alüminyum, kablo hurdası, bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurda, sarı hurdası ve inşaat demiri alırken yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Osmangazi hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz.

  Osmangazi Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacılar

  Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Osmangazi sarı pirinç hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Hurda pirinç sarı başlıklı metini okuyun.

  Bu nedenle Osmangazi sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız. Demtaş Metal firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bursa Osmangazi hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Osmangazi ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

  Osmangazi Kablo Hurdası Alanlar

  Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. Bursa Osmangazi hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz.

  Kablolar iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Osmangazi hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar veriyoruz. . İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sitede yayımlanan Osmangazi ttr kablo hurdası fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Bursa Osmangazi hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımında tecrübeliyiz.

  Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar almaktayız. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Daha doğru sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriğe bir göz atın. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üzerinde gönderiyoruz. Satıcılarda sıklıkla ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alırken değerini nakit ödüyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir.

  Osmangazi ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Osmangazi Alüminyum Hurda Alanlar

  Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

  Bu sayfadaki Bursa Osmangazi alüminyum hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurdasını satanların desteğiyle durmadan deneyim kazanıyoruz. Osmangazi ilçesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız.

  Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Bursa Osmangazi hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Sac Hurdası Alanlar

  Hali hazırda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Osmangazi Bursa çevresinin her yerinden sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

  Hurda Plastik Alan Firma

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bursa ve Osmangazi ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Osmangazi hurda plastik alanlar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Bursa Osmangazi hurda plastik kilo fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz Avantajlı fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası almaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

  Osmangazi Jeneratör Hurdası Satanlar

  2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz alım satımında yüksek fiyatı vermekteyiz. Endüstriyel yeniden farksız 2. el jeneratör satılır.

  İkinci El Hurda Raf

  Genellikle ekipmanını yenileyen işyerleri tarafından satışa sunulan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Bursa Osmangazi 2.el market rafı kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda raf alan hurdacı firmalar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Osmangazi satın almak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Osmangazi Akü Hurdası Alımı

  Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Hurda akü alım satımı bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor. Atıl aküler içindeki kurşun içeren sıvı nedeni ile geri dönüşüm için değerlidir.

  Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Motosikletlerde enerji ihtiyaçları amacı ile bulunuyor.

  Osmangazi Fabrika ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce yıkılacak mülkün incelikle incelenmesi gerekiyor. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz.

  Böylece fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Sektörde çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi aldık. Bursa Osmangazi fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

  Osmangazi Hurda Fiyatları

  En güncel fiyatlara erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekiyor. Osmangazi hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri çabucak değişkenlik göstermektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında piyasa fiyatından yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

  Osmangazi İkinci El Endüstriyel Malzemesi Alımı

  2. El tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, krom dinlendirici, endüstriyel kuzine vs lokanta ve restoran tipi mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Hurda Kumaş Alımı

  Osmangazi bölgesinde hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Kiloyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Bursa Osmangazi çevresinin tümünde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında yerinize geliriz. Toptan hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için bizi hemen arayınız. Buradaki Osmangazi hurda kumaş fiyatları daima güncellenmektedir. Osmangazi kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

  Hurda Karton Alanlar

  Osmangazi kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. Avantajlı liste fiyatıyla kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, bristol hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Bursa Osmangazi hurda kağıt, karton ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız Bölgede renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alırken uyguladığımız extra titizlikle satıcıya daha fazla kazanma avantajı takdim ediyoruz.

  En Yakın Osmangazi Hurdacı

  En yakın Osmangazi hurdacı olarak her nevi hurda tartmak nedeni ile bulunduğunuz yere geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Osmangazi etrafında hurda malzeme almaktayız. Osmangazi hurdacı sitesi olarak kapınızdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Osmangazi genelinde servisler veriyoruz.

  Hurda Nikel Alımı

  Bursa Osmangazi genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Osmangazi nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Osmangazi Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak binaların yeniden yapılması nedeniyle yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm önlemler Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Tıpkı fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Osmangazi hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat buldukça Osmangazi etrafında otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası .

  Osmangazi Hurdacılar Sitesi

  Osmangazi sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Osmangazi hurdacılar sitesi ikinci blok içerisinde bulunan depomuzun yardımıyla atık hurda ticareti gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımıza yaşanır bir Bursa Osmangazi bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Osmangazi Hurdacı Firma

  Nerdeyse iki bin yediden bugünlere kadar geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmayla sektörün teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 Osmangazi hurdacı firması dükkanımız vasıtası ile günün her saatinde kapınıza kadar gelmekteyiz.

  Osmangazi İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte işi bırakan iş yerlerinden aldığımız İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el portatif, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan fabrika vb binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencereler alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Osmangazi 2.el Ev Eşyası

  Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı firma hakkında bilgi paylaşılan gönderimize ulaşın Çok az kullanılmış 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak maksadıyla biziarayabilirsiniz. Osmangazi Bursa çevresinde titizlik ile kullanılmış ve 2. el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Az kullanılmış büro ofis mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları stoğu hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

  Hurda Klima Alan Hurdacı

  Osmangazi ilçesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Osmangazi ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

  Osmangazi Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Osmangazi Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden planlanan alana nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması titiz bir şekilde tarafımızca yapılıyor.