İçeriğe geç

Özalp Hurdacı Hurda Alımı

  Özalp hurdacı firmaları arasında lideriz. Van Özalp hurdacı firması olarak hurda eşyanızı adresinizden alıyoruz. DEMTAŞ METAL olarak Van Özalp merkezinde hizmet veriyoruz. Güncel Özalp hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Her türlü hurda alımında tecrübeye sahibiz.

  Özalp hurdacı firma olarak her türde hurda eşya alım satım hizmetleri vermekteyiz. Van hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Özalp ilçesinde hurdacı firmasıyız.

  Özalp merkezinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekip göndermekteyiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Van hurdacısı olarak Özalp merkezinin her caddesinde hurdacılık yapmaktayız. Şu anda Özalp hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Van Özalp merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Van Özalp merkezinin tümünde ikinci el ev eşyaları ve hurda alım satımında malzemenin bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz.

  Van Özalp Hurdacı Firmalar

  Özalp genelinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile destek numaramızı tuşlamalısınız. Özalp hurdacısı olarak Van ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın taşınması için yerinize en yakın bölgede bulunan hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Özalp hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Özalp merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Van merkezinin tatlı ilçesi Özalp daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Özalp ilçe merkezinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Özalp Hurdacı Numarası

  Van Özalp adresten hurda alımı her tür hurda alımı hizmetleri verdiğimiz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları sormak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Van Özalp hurdacı telefonu bu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

  Hurda Krom Alım Satımı

  Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Özalp hurda krom tank fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alanlar

  Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Özalp ilçesinin her yerinde hurda demir alımı yapıyor. Özalp çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Demir, dünya genelinde çokça satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Özalp demir hurda fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Özalp Hurda Çinko Alanlar

  Özalp, Van ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Özalp hurda nikel ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  Özalp Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Gerçekte sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Buradaki Özalp sarı pirinç fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Daha detaylı sitemizdeki hurda sarı alanlar metini inceleyebilirsiniz.

  DEMTAŞ METAL firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz araiş almaktadır. Özalp ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

  Bu yüzden Özalp hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. Özalp hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Minare kurşunu, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun cevheri mavimsi renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurda alan yerler makalemize kesinlikle göz atabilirsiniz. Özalp kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Özalp kurşun hurdası ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir.

  Sac Hurdası Alımı

  Özalp çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Depomuzda her çeşit 2. el trapez sac hurda var. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alıyoruz.

  Özalp Kablo Hurda Alanlar

  Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu yazıda yayımlanmış olan Özalp hurda bakır kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Özalp hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

  Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında en iyi fiyatları öneriyoruz. Van Özalp hurdacı firma olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında öncülük ediyoruz. Van Özalp ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası almaktayız.

  Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü DEMTAŞ METAL olarak sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Kablo hurda alanlar içerikli makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

  Bir de hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Van Özalp çevresinde hızlıca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Özalp hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Kablo hurdaları içerdiği bakır nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır.

  Özalp Hurda Bakır Alım Satımı

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Özalp hurda bakır fiyatları için arayın.

  Buradaki Özalp yanık bakır hurdası ton fiyatı anlık güncelleniyor. Van Özalp bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Özalp içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Özalp hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

  Özalp Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

  Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek almaktayız.

  Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız.

  Van Özalp hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Van Özalp alüminyum hurdası fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Özalp ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

  Özalp Hurda Alanlar

  Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, demir hurda, kurşun hurdası ve sarı satanlara özel yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Özalp hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Özalp adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Van Özalp ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan DEMTAŞ METAL her türlü hurda kurşun alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Özalp hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Özalp ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima Özalp bölgesinde en çok satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Özalp Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Özalp Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alanlara boşaltılır. Bina yıkımında sözleşmemize göre yıkım molozlarının taşınması itinalı bir biçimde tarafımızdan yapılıyor.

  Özalp Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

  Nikel hurda zehirlidir. Özalp nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alındığında çok hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Özellikle anot hurda nikel, %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Özalp Bina Yıkımı

  Yıkım yapılırken önem verilen tüm önlemler Özalp kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak dairelerin uygun bir şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri benzeri her cinsten hurda malzemeyi almaktayız. Tıpkı fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkımı başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  Özalp Hurdacı Sitesi

  Daha fazla iyi bir Van Özalp için yılmadan çaba sarfediyoruz. Özalp OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu hurda malzemelerinizin alımını yapıyor değiliz. Özalp hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımı ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

  Özalp Kırık Cam Hurda Alan Firma

  Özalp çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde muhafaza eden inorganik amorf sert bir maddedir. Genellikle renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, oto camı çeşitlerinde cam hurda cinsleri yüklü miktarda satılıp alınıyor.

  Araba Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazen Özalp çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda yük vagonu, çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz.

  Özalp 2. El Cafe Ekipmanları Alım Satımı

  Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. İkinci el çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi restoran mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, endüstriyel yemek ocağı vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

  Kumaş Alımı

  Kiloyla hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş satmak için telefonlarımızı şimdi arayın. Spot dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda için anında ödeme yapıyoruz. Van Özalp ilçesinin tamamında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Sitemizde yer alan Van Özalp hurda kumaş kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Özalp kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Van Özalp bölgesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımları için bulunduğunuz konuma araç gönderiyoruz.

  Özalp Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları konulu makaleye bir göz atın Özalp hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika değişmektedir. Güncel ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla fiyata alımlar uyguluyoruz.

  Özalp 2.el Raf Hurdası

  Genelde kapanan mandıralardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raflar, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Van Özalp ikindi el raf hurdası kilo fiyatını dileyenlere günlük gönderilmektedir. Raf hurdası alımı sayfamıza göz atmalısınız. Özalp 2. el hurda raf almak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Karton Hurda Alımı

  İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle satıcılara normalden yüksek miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Özalp Van kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız DEMTAŞ METAL sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

  derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Özalp karton hurdası aldığımız alanlar arasında yer alıyor. Bu sayfadaki Özalp karton hurda fiyatları güncelliğini korumaktadır

  Özalp Plastik Hurda Alan Hurdacılar

  Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Özalp plastik hurdası alımı yapanlar içinden ön planda olan Özalp hurdacısıyız. Sayfamızda paylaşılan Van Özalp hurda plastik fiyat listesi günceldir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Van şehri Özalp ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  2.El Eşya

  Kısa bir süre kullanılan 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Özalp sıfır gibi ve ikinci el masa, sandalye alabilirsiniz. Titizlik ile ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi kapınıza gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi sunulmaktadır. Geniş bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı başlıklı gönderiye bakın Az kullanılmış sekreter koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler mevcuttur.

  7/24 Hurda Alan Özalp Hurdacı Firması

  bin dokuz yüz doksan altı senesinden beri geri dönüşümde size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Özalp hurdacı firması olarak cumartesi-pazar bile hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

  Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen akülere hurda akü deniliyor. Akü barındırdığı kurşun içeren suları nedeni ile değerlidir. Akü hurdası alan yerler bölümüne göz atmalısınız. Bu neden ile bizim benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

  En Yakın Özalp Hurdacı Telefonu

  En yakın Özalp hurdacı firması adıyla her türden hurda alım satımında adresinize güvenilir ekip yolluyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alan yer Özalp ilçesinde hizmetler ediyoruz. Özalp hurdacı sitesi olarak istediğiniz adresten her tür hurda alım hizmetimiz var. DEMTAŞ METAL firmamızla Özalp ilçesinin etrafında her tür hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

  Özalp İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

  Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru firmayız. Hurda jeneratör alan Özalp hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı sunmaktayız.

  Özalp İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Birde iflas eden nalburlardan aldığımız Yıkılan ardiye vs binalardan ayrılan yeni ayarında 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alıyoruz.

  Özalp Fabrika Bozumu

  Özalp Van fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkılması arzu edilen iş yerinin etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması uygun olacaktır. İnsanların dediği biçimde kolay bir iş değildir.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Güvenlice fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Sektörde binlerce fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik.