İçeriğe geç

Pazar Hurdacı Firma

  Aslında Tokat Pazar hurdacı firmasıyız. Lakin Pazar merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Pazar meydanda olduğu gibi hurda almak amacıyla konumunuza geliriz. Pazar hurdacı firma olarak her türlü hurda alıyoruz. Demtaş METAL firmamız ile Tokat Pazar şehir merkezinin etrafında hizmet veriyoruz.

  Her nevi hurda alıyoruz. Pazar hurdacı firmalar içinde lideriz. Pazar merkezinin her caddesinde hurda ve ikinci el eşya ticareti yapıyoruz.

  Anlık Pazar hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satımında piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Tokat hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tokat Pazar hurdacı olarak hurdalarınızı adresten almaktayız. Pazar çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Tokat hurdacı firma olan Demtaş METAL avantajlı devam ediyor.

  Pazar Hurdacı Firmalar

  Pazar hurdacı olarak Tokat ilinin her yerinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenin alımı için orada bulunan hurda alım aracımızı göndermekteyiz. Pazar merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğini korumaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz. Pazar hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Pazar bölgesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Tokat merkezinin nadide ilçesi Pazar daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Pazar ilçesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

  Pazar Hurdacı Telefon Numarası

  Pazar hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Pazar hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Bu yüzden hurda atık fiyatları talep etmek sebebi ile telefonumuzu aramanız gereklidir. Boşa zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın.

  Krom Hurda Alımı

  Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Pazar hurda krom kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın.

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Demir Hurda Alanlar

  Pazar çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Demir hurdası, Pazar ilçesinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfada paylaşılmış olan Pazar inşaat demiri ton fiyatını isteyene günlük yolluyoruz. Unutmayın ki her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Firmamız Pazar ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Anlık demir hurda kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesini inceleyiniz.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Bu sayfadaki Pazar çinko hurdası fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı makalesini geziniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Pazar, Tokat ilçesinin tümünde hurda çinko alıyoruz.

  Pazar Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Aslında hurda sarı adında hurda cinsi varolmamıştır. Bu neden ile Pazar sarı hurdası alanlar içindeyiz.

  Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

  Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Pazar ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

  Demtaş METAL hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alım satımında liderdir. Pazar hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bu yazıda yer alan Pazar hurda sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak yollanmaktadır. Sarı alan hurdacı konulu makaleye göz atın.

  Pazar Kurşun Hurda Alımı

  Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali mavimsi gümüş renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda alımı yaparız. Pazar kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Burada yayınlanan Pazar çatı minare kurşunu ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Kurşun kullanılmakta olan eski madendir.

  Sac Hurdası Alımı

  Depomuzda her türlü 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Pazar çevresinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, alımı amacıyla arayın. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz.

  Pazar Hurda Kablo Alım Satımı

  Tokat Pazar ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar arasında yüksek kilo fiyatını veriyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Burada yayınlanan Pazar hurda kablo fiyatlarını bip grubumuza üye olanlar ile paylaşmaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pazar hurdacı arayanlar için buradayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Fakat tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz.

  Pazar hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

  Müşterilerde hızlıca bulunan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo hurdaları içerdiği bakır yüzünden hurdacılar için çok kıymetlidir. Çünkü Demtaş METAL ismiyle sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

  Sitemizdeki kablo alan hurdacı konuya bir göz atın. Yerinden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Tokat Pazar hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

  Pazar Bakır Hurda Alanlar

  Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Pazar içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Buradaki Pazar soyma bakır hurdası fiyat listesi günceldir. Tokat Pazar hurda bakır alan yerler içindeyiz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

  Pazar hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Pazar hurdacı iş yerimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Pazar Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Bu sayfadaki Tokat Pazar alüminyum ton fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Pazar ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Tokat Pazar hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

  Pazar Hurda Alanlar

  Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımı yaparken Pazar hurdacısından yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Pazar hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Pazar hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Pazar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş METAL her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor.

  Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Pazar kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır.

  Hurda Klima Alımı

  İkinci el klima Pazar bölgesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Pazar ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Pazar Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Pazar Belediyesi’nce planlanan arazilere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır.

  Pazar Nikel Hurda Alım Satımı

  Bu bölgede %99 şablon nikel hurda – %95 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Pazar nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında gayet hassasiyet ile davranmalıyız.

  Pazar Bina Yıkımı

  Üstteki fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında önem verilen güvenlik önlemleri Pazar kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek iş yerlerinin tekrar yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler vb. tüm hurdayı ücretle satın alıyoruz.

  Pazar Hurdacı Sitesi

  Pazar hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımı ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Pazar OSB hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Hemşehrilerimize daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

  Hurda Cam Kırığı Alanlar

  Pazar çevresinde cam hurdası alan firmalar içinde faaliyet veriyoruz. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Genellikle rengarenk oto camları, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde hurda cam bulunabilmekte.

  Araç Hurdası Alanlar

  Çok yoğun olmadığımızda Pazar bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  2. El Mutfak Malzemeleri Alan Firma

  2.el krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, sanayi tipi kuzine ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini görmek için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolap alınır.

  Pazar Hurda Kumaş Alım Satımı

  Defolu hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Kiloyla hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası için anında ödeme yapmaktayız. Kumaş fire hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Pazar hurda kumaş fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Tokat Pazar kilo ile tartarak kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Tokat Pazar bölgesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında çağırdığınız adrese geliyoruz.

  Anlık Güncel Pazar Hurda Fiyatları

  Güncel fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Pazar hurdacı hurda alım satımında uygulanılan ton fiyatı günlük güncellenmektedir. Güncel hurda bakır fiyatları başlıklı metine bir göz gezdirebilirsiniz

  Pazar Hurda Raf Alan Yerler

  Sayfamızda paylaşılan Pazar ikinci el market rafı ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firma raf hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayın. Pazar hurda raf satın almak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle kapatılan depolardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içinden seçilen yeni gibi ikinci el market rafları satışı yapıyoruz.

  Kağıt Hurda Alanlar

  Ederinden fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alımı yapan yerler içerisindeyiz. Tokat Pazar kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Pazar karton hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler arasında yer alıyor. Buradaki Pazar hurda karton kağıt ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle hurda satıcılarına normalden yüksek kâr elde etme avantajı iletiyoruz.

  Pazar Plastik Hurda Alan Firma

  Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Tokat şehri Pazar ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Pazar plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Tokat Pazar naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. İyi fiyata hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen alıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  En makul fiyata kullanılmış, 2.el ev eşyaları satıyoruz. Temiz kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alanlar konulu makalemize erişebilirsiniz Kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alım satımlarında peşin ücretler yapıyoruz. Az kullanılmış 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için numaralarımızla etkileşim kurabilirsiniz.

  7/24 Açık Pazar Hurdacı Firma

  Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan beşden bugüne hurdacılık faaliyetlerinde hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Pazar hurdacı olarak zaman kavramı olmadan geri dönüşümde hizmet vermekteyiz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılıyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Kullanımdan sonra atıl duruma gelen bataryaya akü hurdası denmektedir. Hurda akü alanlar paylaşımımızı incelerseniz güzel bir şey yaparsınız. Dolayısı ile iş yerimiz gibi fabrika içinde geri dönüşüm atölyesi olan firmalar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içerisindedir.

  En Yakın Pazar Hurdacı Telefonu

  En yakın Pazar hurdacı firma servisi ile her nevi hurda metal almak amacıyla deponuza geliyoruz. Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Pazar bölgesinde hurda satımı yapıyoruz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Pazar genelinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Pazar hurdacı firması olan firmamızla yerinden hurda malzeme almaya başladık.

  Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. Her türde titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda yük asansörü, alçı makinesi, boya makinesi, harç makinesi ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Dolayısı ile batmış şirketlerden aldığımız Pazar bölgesinde yıkılmış elbiseci binalarından temin edilmiş yeni gibi 2.el mutfak dolapları, kapı, pencere satıyoruz.

  Pazar Fabrika ve Makine Sökümü

  İnsanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Pazar Tokat fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika sökümünde önce yıkılacak imalathanenin etraflıca incelenerek gerekli araçların hazırlanması çok daha doğrudur.

  Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk.